Středa , 31 května 2023

Covidismus naplňuje všechny prvky manipulačního kultu

Autor: Martin Kirschner.

Nová móda v souladu s pravidly Covidismu

Covidismus jehož členové jsou Svědci Covidovi by se dal označit za novodobý manipulativní kult. Důvod proč jsem k tomuto závěru došel je ten, že jsem nedávnou četl knihu od Davida Ickeho, kde popsal definici kultu. Je až neuvěřitelné, jak tato definice zapadá do současného Covidismu.

Ve své knize Život v přeludu, kterou napsal v roce 2016 uvedl jednotlivé body definice náboženství/kultu. Budu zde citovat z této knihy ze strany 170 a ke každé citaci uvedu svůj komentář jak to souvisí s dnešním Covidismem:

Citát z knihy:

„Náboženství nejsou nic jiného, než (další) hierarchické kulty a všechna jsou strukturována a řízena jako kulty, které prosazují víru a podvolení, na kterých stojí. Toto jsou jen některé z manipulačních metod kultů:

  • Oklamou lidi, aby se k danému kultu přidali a přijali jeho pravidla a životní styl, aniž by plně chápali, s čím se zaplétají.

Komentář MK: V současné době vláda klame lidi o složení, účincích, dávkovaní a bezpečnosti vakcín, které vakcínami nejsou, ale jedná se o genovou terapii. Lidé přijímají pravidla a životní styl v podobě nošení roušek, rituálního mytí rukou, držení rozestupů, sociálních distanců a potřebě neustále se něčím prokazovat, aby se mohli volně pohybovat.

  • Izolují členy tak, aby se stýkali pouze s dalšími členy stejného kultu. Požadují absolutní oddanost kultu a božstvu daného kultu a poslušnost jeho vůdcům.

Komentář MK: I zde se členové stejného kultu můžou stýkat pouze mezi sebou. Očkovaní se můžou stýkat pouze s očkovanými. Neočkovaní jsou vyřazeni z tohoto kultu, jehož pravidly se dnes řídí téměř celá společnost (kromě neposlušných lidí). V médiích také slýcháme od politiků, že se lidé musí se podřídit.

  • Zbaví členy jejich sebeúcty a zničí jejich sebeúctu, až z nich jsou jen slepě poslušné figurky v rukou vůdců.

Komentář MK: Potupa a ponížení vyplívajícího z nošení roušek může u lidí zanechat duševní újmu. Takový člověk s plenou na puse ztrácí důstojnost a sebeúctu. Třešničkou na dortu je neustále prokazovaní se nějakým papírem, aby jste dokázali, že jste právoplatný člen společnosti a ne nějaký povl. Z lidí se staly poslušné figurky, které se bojí svobodné dýchat.

  • Brání členům kultu v rozhodování o jejich vlastním životě a diktují dopodrobna, co mají dělat a jak se mají chovat.

Komentář MK: Neustálá nařízení vytváří v životech lidí chaos a činí je nemohoucími. Lidé tak nemají svůj život pevně v rukách a stávají se loutkami politiků. Kam smím a kam nesmím, když nesplňuji nařízení kultu a co všechno potřebuji? Jak dlouhou mají certifikáty platnost, kde je seženu a kolik to stojí? Kde na to vezmu peníze?

  • Organizují skupinové útoky na každého, kdo vznáší pochybnosti nebo se odmítá podvolit.

Komentář MK: Možná, že už jste zažili útoky „uvědomělých občanů“, kteří po vás začali pokřikovat, ať si nasadíte roušku a možná vás i fyzicky napadli. Agresivita lidí se stupňuje s tím, jak dlouho v kultu jsou a do jaké míry mají vymytý mozek.

  • Nutí členy, aby se zpovídali ze svých „hříchů“.

Komentář MK: Spousta lidí, která neměla se zákonem žádný problém se dneska musí zpovídat policii a hygienám za to, že se chtějí svobodně pohybovat a chtějí svobodně dýchat. Lidé jsou za tyto „hříchy“ zastrašováni nezákonnými pokutami, uvězněním (karanténa) a zakleknutím.

  • Přimějí členy ukončit kontakty s přáteli a členy rodiny, kteří ke kultu nepatří.

Komentář MK: V dnešní době se zavádí apartheid na neočkované. Jsou tím narušovány sociální vazby, kdy neočkovaní nemůžou jít s naočkovanými tam, kde po nich vyžadují Covid certifikát. Víme také, že tato doba poštvala a rozdělila spoustu rodin.

Prakticky každé náboženství dodržuje stejný postup. U některých je postup přesně takový, jako ve výše uvedeném seznamu, jiná používají jenom některé z metod nebo jemnější postupy „ponoukání“ a manipulaci strachu a viny, raději než přímé nucení. Ale ve své podstatě jsou všechna stejná a uctívají stejného falešného „boha“ – Demiurga – jakého uctívají satanisté a tajné společnosti.

Na náboženstvích jasně vidíte, jak se lidé nechají zmanipulovat a strhnout k něčemu, čemu vůbec nerozumí.“

Konec citace.

Závěr

Pokud si chtějí politici založit vlastní kult, nebo náboženství, tak na to mají podle zákona právo. Vždy je však třeba pamatovat na to, že právo jednoho končí tam, kde začíná právo druhého a nikdo nesmí být nucen se do tohoto spolku přidávat. Tím více to platí v momentě, kdy navíc takový kult ničí lidem životy, ohrožuje jejich zdraví, životy a svobodu. Covidismus by měl být označen za nebezpečný kult a propagátoři tohoto kultu by měli být právně stíhaní.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.