Neděle , 26 března 2023

Je potřeba vytvořit pararelní společnost v boji proti globálním elitám, říká Andrew Torba zakladatel sociální sítě GAB

Autor: Martin Kirschner.

Andrew Torba zakladatel alternativní sociální sítě Gab.

Přišel mi dopis od zakladatele sociální sítě Gab. V něm CEO ředitel Andrew Torba popisuje, jak se jej média jako New York Times a New Republik snažili dehonestovat za to, že šířil informace o náboženské výjimce, kdy si lidé podle tohoto zákona nemusí z náboženských důvodů vzít vakcínu.

Andrew Torba také zdůrazňuje potřebu zakládaní paralelních společností, kde jsou respektovány práva a názory jednotlivců, bez podmínek. Více v tomto dopise Andrewa Torby:

 

„Strávil jsem celý srpen prací celé dny, abych pomohl v boji proti lékařské tyranii, která se děje po celém světě, a zároveň jsem bojoval s hromy a blesky Globalistické americké říše, která z toho nebyla příliš nadšená.

Na konci července jsem zveřejnil dokumenty o náboženských výjimkách v reakci na drtivém množství soukromých zpráv, které jsem obdržel na sociální síti Gab, kde mi lidé říkali, že jejich škola, pracoviště a dokonce i naše armáda je nutí, aby si do těla vpíchli experimentální vakcínu nebo, že o všechno přijdou.

Dokumenty se staly velmi virálními nejen na Gabu, ale také na celém internetu. To upoutalo pozornost Nepřítele, který rychle zahájil svou obvyklou taktiku pomlouvaní, za to, že jsem lidem připomněl, že mají náboženskou svobodu, tělesnou autonomii a lidská práva.

První útok přišel z New York Times a „výzkumné firmy“ financované z Facebooku. Tvrdili, že sdílením dokumentů o náboženských výjimkách šířím „dezinformace“. Krajně levicový blog New Republic se mě ze všech sil snažil dehonestovat, ale nakonec to způsobilo, že Gab z toho vyvázl pěkně, pokud se mě zeptáte. Nakonec krajně levicoví aktivisté z organizace Media Matters uvedli, že se snažím „sabotovat“ snahy o očkování.

Všechny tyto útoky mě přiměly zdvojnásobit svoji pozici v oblasti vzdělávání a pomoci veřejnosti, zejména mým bratrům a sestrám v Kristu, zvládnout tyranský útok na svobodu z mých nedávných vzpomínek.

Na Gabu jsme vytvořili skupinu No Vax Job Board, která byla obrovským úspěchem a vede k tomu, že si lidé nacházejí nové zaměstnání bez požadavků na očkování.

Poté jsem publikoval šablonu náboženské výjimky pro vysokoškoláky, kteří čelili vyhazovu ze školy na začátku podzimního semestru, protože odmítli injekci.

Poté, co jsem se dozvěděl, že odmítají náboženské výjimky, jsem dokonce poslal e -mail (a povzbudil ostatní, aby udělali totéž) na svou vlastní alma mater (Univerzitu).

A pokud jste to zmeškali, Kongres poslal Gabu dopis a my jsme odpověděli zde.

Není třeba říkat, že to byl rušný měsíc.

Musíme nyní udělat vše, co je v našich silách, abychom pokojně chránili naši svobodu budováním paralelní společnosti. Je pro mě matoucí, jak si lidé neuvědomují naléhavost situace, ve které se nacházíme. Za posledních 18 měsíců jsme tolik ztratili a nikdy to nezískáme zpět, pokud v tuto chvíli nezačneme zaujímat stanovisko.

To znamená dát si práci. Možná budete muset najít novou práci. Možná se budete muset přestěhovat. Možná budete muset vytáhnout děti ze školy. Možná budete muset najít nového lékaře, novou církev, nové všechno. Možná se dokonce budete muset dostavit na zasedání místní rady města a školské rady a sdílet s nimi vaše myšlenky.

Jak vypadá paralelní společnost?

Vypadá to, jako domácí vzdělávaní vašich dětí, vypnutá televize, smazaný účet na Facebooku, čtení Bible, trávení více času se svými dětmi, stěhovaní se do lepší oblasti poblíž lidí, kteří sdílejí vaše hodnoty, zapojení se do místní a nikoli do národní politiky, hledaní církve, která není probuzená, podporování firem, které podporují vaše hodnoty, přijímaní obsahu od lidí, kteří sdílejí vaše hodnoty, a radikální odstranění ze svého života každý i poslední zbytky systém kontroly a strachu ze společnosti globohomo.

Nebude to snadné, nic nestojí za to, ale může a dělá to tolik lidí ve vaší stejné situaci.

Dovolte mi, abych se vás na něco zeptal: jakou hodnotu má pro vás vaše svoboda?

Pro mě to znamená všechno.

Svoboda uctívání v mé církvi bez svolení státu. Svoboda pracovat, aniž bych byl nucen si sám vpíchnout látku, kterou ve svém těle nechci. Svoboda mít politický názor na internetu, aniž by vám byl zakázán přístup do bank a sociálních sítí. Svoboda mých dětí učit se, aniž by měly nechutnou a nezdravou špinavou masku přes obličej po dobu osmi hodin denně a bylo jim řečeno, že jsou zlí pro svou barvu pleti.

Stojí tyto svobody za snahu je zachovat a chránit? Absolutně. Pokud jsou pro vás, tak raději se začněte podle toho chovat, protože vás nikdo nepřijde zachránit. Ne politici. Ne prezidenti. Pouze Ježíš Kristus zachraňuje a Bůh pomáhá těm, kteří si pomáhají sami.

Pilné ruce budou vládnout,

    lenost ale končí nucenými pracemi. Přísloví 12:24

Stojíme před volbou, protože procházíme jednou z nejradikálnějších mocenských her v lidské historii globální elity. Můžeme držet hubu, nasadit si masku, vzít 4 a více (a počítat) vakcín a bude s námi zacházeno jako s dobytkem, nebo můžeme pokojně jednat tak, že opustíme celý jejich systém a vydáme se vlastní cestou vpřed v paralelní ekonomice, paralelním internetu a paralelní společnosti.

 

Sláva Bohu,

 

Andrew Torba

CEO, Gab.com

Pouze Ježíš zachraňuje“

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.