Čtvrtek , 9 února 2023

Donald Trump během svého prezidentského období narušil infiltraci komunismu do USA

Donald Trump během svého prezidentského období narušil infiltraci komunismu do USA

V prezidentských volbách roku 2016 v USA málokdo čekal, že Donald Trump vyhraje volby a stane se prezidentem USA. V té době to narušilo proces infiltrace světového komunismu do USA a na západ.

Globalisté nevěděli co si mají počít s liberálně smýšlejícím prezidentem. Proto proti němu poštvali své levicové organizace, aby Donalda Trumpa zdiskteditovaly. Při zpětném pohledu nám tuto situaci vysvětluje pasáž z knihy „Jak přízrak komunismu vládne světu“ kde na straně 117 je popsáno k čemu tenkrát došlo.

Citát z knihy:

"Americké prezidentské volby roku 2016 patřily mezi nejdramatičtější za posledních několik desetiletí. Volební klání bylo plné překvapivých zvratů, které pokračovaly i dlouho po volbách. Vítěz a kandidát za Republikánskou stranu Donald Trump se ocitl v obležení negativní mediální publicity a protestů ve městech po celé zemi. Demonstranti drželi cedule s nápisy jako „Tohle není můj prezident!“ a prohlašovali, že Trump je rasista, sexista, xenofob či nacista. Někteří lidé požadovali opakování voleb a jiní vyhrožovali Trumpovi ústavní obžalobou z velezrady dokonce ještě předtím, než převzal úřad.

Investigativní novináři odhalili, že mnohé z těchto protestů byly podníceny konkrétními zájmovými skupinami. Dokumentární film Amerika v obležení: Občanská válka 2017 (America Under Siege: Civil War 2017) badatele Trevora Loudona ukazuje, že významnou část protestujících tvořili „profesionální revolucionáři“ s vazbami na komunistické a jiné totalitní režimy, jako jsou Severní Korea, Írán, Venezuela nebo Kuba. Loudonův dokument také upozornil na roli dvou amerických socialistických organizací: stalinistické Světové strany dělníků (Workers World Party) a maoistické Socialistické organizace Cesta svobody (Freedom Road Socialist Organization).

Loudon, který od 80. let zkoumá komunistická hnutí, zjistil, že levicové organizace si udělaly ze Spojených států prvořadý cíl pro svou infiltraci a podvracení. Oblasti americké politiky, vzdělávání, médií a podnikání se pod vlivem vhodně umístěných jednotlivců, působících na citlivých místech, posouvají čím dál více doleva. Dokonce i po studené válce, kdy se lidé těšili z triumfu svobodného světa, komunismus pokradmu obsazoval veřejné instituce západní společnosti a připravoval se na svůj konečný zápas.

Zatímco ve východních zemích, jako např. v Sovětském svazu nebo v Číně, se komunismus projevuje ve formě totalitní vlády, masového zabíjení a ničení tradiční kultury, nad Západem potichu a nepřetržitě přebírá kontrolu použitím podvracení a dezinformací. Pomalu podkopává ekonomiku, politické procesy, sociální strukturu i morální základy společnosti ve snaze zapříčinit degeneraci a zkázu lidstva."

Konec citace.

Závěr

Z toho je zřejmé, že Donald Trump stal v cestě globalistům, aby zavedli celosvětový komunismus. To je také důvod, proč v USA byly zfalšovány volby a na místo Donalda Trumpa byl dosazen semilní stařík Joe Biden, jako loutka, která v současné době vede USA k destrukci a úpadku.

Všeobecně můžeme dnes vidět, jak jsou téměř ve všech Evropských zemích (snad kromě Maďarska) dosazovány „neschopné vlády“, které své občany vedou k chudobě, bídě, a potravinové a energetické krizi. To není náhoda, ale záměr s cílem prosadit světový komunismus, kterému dnes globalisté říkají Great Reset.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.