Středa , 29 března 2023

Prezidentské volby v USA byly prokazatelně podvodem. Co bude následovat?

Autor: Martin Kirschner.

Všechny důkazní materiály nasvědčují tomu, že volby v USA roku 2020 byly jedním velkým podvodem.

Spousta lidí již ví, že prezidentské volby v USA byly podvodem. V tomto článku si podrobněji řekneme, k jakým konkrétním podvodům docházelo.

Nepřesný podpis

To že se bude jednat o podvod, jsem pochopil již pár hodin po zahájení voleb. Z Úterý (3.11) na Středu (4.11) kdy volby začínaly, jsem sledoval průběh voleb až do 2:00. Již jsem chtěl jít spát, když v tom jsem na ČT24 slyšel dva redaktory, kteří se bavili o tom, jakým způsobem se budou ověřovat korespondenční volební lístky. V ten moment mi došlo, že volby v USA budou jedním velkým podvodem a to se také potvrdilo.

V čase 1:43 redaktoři ČT24 poukazovali na to, že pokud někdo bude hlasovat korespondenčně a podpis na volebním lístku nebude 100% stejný, jako má ten daný člověk na občance, tak volební lístek nebude uznán. Tohle samo o sobě je chybný systém, protože zde může docházet k velkým omylům, ale také snadno k podvodům:

Kdyby toto video na youtube smazali, tak zde je na něj odkaz na Vimeo.

Omyly:

Především lidé nejsou roboti, a ne pokaždé se podepíši 100 % stejně, jako kdysi v minulosti na své občance. Zde jsou důvody:

1) Stress – Člověk, který se podepisuje ve stressu, nebo v rychlosti, tak se nepodepíše úplně stejně, jako v době, kdy je v klidu a má na podpis dostatek času.

2) Únava – Tento stav zpomaluje u člověka reakce a přesnost.

3) Zranění – Pokud si někdo před časem třeba zlomil ruku a ta ruka ho při psaní bolí, případně má omezenou pohyblivost, tak se to také promítne do jeho podpisu

4) Povaha – Je psychologii prokázáno, že lidé v průběhu let mění svou povahu a tím pádem dochází i ke změně stylu písma. Člověk, který se stane suverénnější, tak se to promítne i do jeho podpisu a bude mít podpis, třeba jako má Donald Trump. Lidé, kteří budou mít psychické problémy, tak u nich bude jejich podpis vypadat chaotičtěji, nebo příliš jednoduše.

5) Změna – Někdo se v průběhu let, třeba jen tak rozhodne upravit podpis, protože mu přijde zajímavější.  

6) Úhel - Zaleží také pod jakým úhlem se podepisujete. Pokud se totiž podepisujete na stole, který je zvednut v úhlu 30°, tak to ovlivní i skosení vašeho podpisu.

Samozřejmě všechny tyto situace se navíc můžou navzájem kombinovat.

Další pochybení mohlo přijít ze strany skrutátorů, kteří sčítali volební hlasy. Tito lidé měli pouze pět vteřin na ověření podpisu voliče. Navíc se nejednalo o žádné soudní znalce, nebo odborníky z hlediska typografie. Znamená to, že pravost podpisů kontrolovali amatéři, kteří tomu vůbec nerozuměli a ještě na to měli pouhých pět vteřin.

Podvody:

Tím, jak byl tento systém velmi pružný a skrutátoři měli možnost uznávat volební lístky na základě svých subjektivních názorů, tak pravděpodobně docházelo v tomto případě i k podvodům. Stačilo, když skrutátoři dostali ty „správné instrukce“ jak mají zacházet s volebními lístky pro Donalda Trumpa.

Je jasné, že Deep State využil paniky z koronaviru a proto nechal uplatnit tuto neplatnou formu hlasování, která se dá snadno zneužít. 

Hlasovalo 1,8 milionů duchů

Tohle také souvisí s tím korespondenčním hlasováním, protože když se lidé nemuseli fyzicky dostavit k volbám, tak zřejmě ani nikdo neověřoval, zda daní lidé žijí. Jsou tedy dvě možnosti; Buď hlasovali duchové, nebo někdo zfalšoval volební lístky 1,8 miliónu mrtvých lidí ve prospěch Bidena.

Foto: 1,8 milionů duchů hlasovalo ve volbách

Zde je také video o tomto podvodu:

https://youtu.be/Rb8cxbpuSnI

Podle jiného zdroje padl také nový rekord. Nejstarší volič pocházel z texaského Dallasu a narodil se roku 1831. Kdyby dnes šel k volbám, tak by mu bylo 189 let.

V Nevadě hlasovalo 10 000 lidí, kteří tam nebydlí

Ve státě Nevada zase hlasovalo 10 000 lidí, kteří tam vůbec nebydlí a tudíž ani neměli právo v tomto státě hlasovat. Jelikož všechny státy v USA mají svou vlastní databázi voličů, kterou do žádného centrálního registru USA nesdílejí, tak je pravděpodobné, že tito voliči volili i v jiném státě.

Trumpův advokátní tým proto podal žalobu na stát Nevada za padělaní volebních lístků.

Vyhozené hlasovací lístky

Brigádnici, kteří měli za úkol vyhazovat volební lísky určené pro Donalda Trumpa, nejspíš již neměli kam vyhodit tyto volební lístky, protože popelnice již byly přeplněné. Jak jinak si totiž vysvětlit, že dokonce po silnicích byly objeveny vyhozené hlasovací lístky pro Donalda Trumpa. Nejspíš tito brigádnici chtěli mít svou brigádu již za sebou a tak se volebních lístků potřebovali nějak zbavit:

Foto: Vyhozené hlasovací lístky od Donalda Trumpa byly zaznamenány po celé zemi.

Jak reagovala média na volební podvod USA

Velmi průkazně se zachovala média v USA, když Trump poukázal na to, že se jedná o volební podvod. Tato média v přímém přenosu vypla projev prezidenta Donalda Trumpa s tím, že prý na svá tvrzení nemá žádné důkazy. Jako kdyby si tato média celou dobu zvala do svých pořadů pouze hosty, kteří tam jdou s celou krabicí důkazních materiálu, aby jejich názor byl věrohodný.

ČT24 zase poukazovalo na ego Donalda Trumpa, který nedokáže snést porážku. Zazněly hlášky, jako že Biden by měl zalichotit Trumpovi, aby tím uchlácholil jeho ego a Trump se tím pádem necítil úplně jako idiot. Stejně tak zaznělo ze slov redaktorů, že se na prezidenta hodí uznat porážku a že je to akt „velké státnosti“.

Z mého pohledu nejsou tato média nic jiného, než kurvy babylonské. Je jasné za koho kopou. Nikdo nemusí uznat porážku, když byl o své vítězství okraden. Když já jako obyčejný redaktor ze Slezska dokážu sehnat nějaké důkazy a napsat analýzu o tom, že docházelo k podvodům, tak právníci Donalda Trumpa takových důkazů mají tisíce, včetně stovky svědků, kteří byli dosazeni Donaldem Trumpem k pozorování situace.

Jak reagovaly soudy

Trumpovi právníci podali žalobu v několika státech USA za zmanipulované volby. Mezi těmito státy jsou Nevada, Georgie, Arizona, Michigan a Pensylvánie. Zde došlo k neskutečnému právnímu precedensi. Většina soudů výše jmenovaných států tuto žalobu zamítla s odůvodněním, že nebyl prokázán podvod s volebním hlasováním.

Jak mohl být prokázán podvod, když ani nebylo k zahájeno soudního řízení? Já jsem si vždycky myslel, že právě soudní řízení slouží k dokazování toho, kdo je v právu.  I na tomto příkladu můžete vidět, jak silná je krakatice úředníků Deep State.

 Závěr

Kdyby Donald Trump chtěl zničit Joe Bidena a lidi, kteří jej řídí, tak to mohl udělat hned. Donald Trump však chtěl ukázat celému světu, jak jsou volby nejen v USA, ale také po celém světě zmanipulované. Až vyjde pravda najevo, tak spousta lidí se stane uvědomělými a Trump si také získá nové příznivce.

Celé volby v USA byly jednou velkou pastí (šachovým tahem) od Trumpa, do které Biden se svými kumpány spadli. Jakmile se prokáže, že se tito lidé dopustili kolosálního podvodu s volbami, tak je jejich osud zpečetěn. Někteří budou popraveni i za předešlé činy a jiní zase budou s tisíci zkorumpovanými úředníky přemístění na základnu Guantamo, kde se rozhodne o jejich dalším osudu.

Volební podvod již uznala prokurátor ve státě Pennsylvania. Další státy budou s největší pravděpodobností pokračovat, pokud federální soudci těchto států se nenechali uplatit. Důkazy jsou totiž průkazné. Navíc Donald Trump nechal každý volební lístek označit vodoznakem, aby se průkazně ukázalo, který volební lístek je ten pravý. Pravděpodobně jsou tyto volební lístky sledované, takže se dá také dohledat, jestli byly Trumpovi volební lístky vyhozeny někde na skládce:

Vodoznak s vysmátým Donaldem Trumpem. Tak to je hodně cool!

Nebesa moc dobře vědí, kdo vyhrál volby a je tím pádem právoplatným vladařem USA:

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.