Pondělí , 27 března 2023

Dosáhla morální úroveň českých politiků svého dna nebo lze klesnout ještě níž?

Dávno už jsme si zvykli, že mluva politiků je plná neúpřímnosti, falešných slov, manipulací a nepravd. Hovoří slovy, která mají za cíl přesvědčit nás o výhodnosti jejich záměru, který se však obvykle neslučuje s požadavky občanů a často jde přímo proti nim. Neměli bychom však tolerovat výstupy politiků, které přímo napadají náš národ, volají po válce a zabíjení českých občanů, tak jako to předvedl ve svém videu na sociálních sítích Pavel Novotný.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pavel-novotny-video-urazky-trestni-oznameni-cizek-ods.A230308_152843_domaci_pitt

"Češi jsou nejhorší národ. Prasata český nevděčný, udavačský, zkurvenej národ. Češi by potřebovali válku. Vás Čechy v noci vyhnat z baráku, zabít dítě, ženu podříznout, zapálit vám barák a kopat vás do tý prdele." Toto je jen malý výňatek slovních výroků z výše uvedeného videa řeporyjského starosty, zástupce občanů. Po zhlédnutí videa se bezesporu v hlavě diváka vynoří spoustu otázek: Je tolerovatelné, aby se takto vyjadřoval veřejně činný člověk? Jak je možné, že tento člověk byl vůbec zvolen do veřejné funkce? Klesla úroveň vzájemné úcty člověka k člověku na úplné dno? Je tento politik odrazem společnosti? Je možné, aby se takto vyjadřoval střízlivý člověk?
Většina z nás odpovědi na tyto otázky nedostane. Zbývá nám jen věřit, že v českém právu zůstal alespoň kousíček spravedlnosti a tyto výroky budou potrestány tak, jak by se to dělo v případě, kdyby je podobným způsobem pronesl obyčejný občan České republiky.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Trinity

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.