Sobota , 10 června 2023

Globální oteplování: Největší podvod v historii lidstva

Boj proti „globálnímu oteplování“ zní velmi ušlechtile a ekologicky. Vlády se tváří, že nás chtějí chránit. Jak však víme z historie, například z éry Covidu, tak taková ochrana si vyžaduje potlačování lidských práv a svobod jednotlivců. Vážně jde o naši ochranu, nebo je skutečný záměr ještě více zotročit lidstvo?

Spisovatel David Icke ve své knize Spoušť odhaluje skutečnou pravdu o globálním oteplování, kdo za touto agendou stojí a čeho chce dosáhnout. Citát je ze strany 31 této knihy.

Citát z knihy:

„Římský klub (Club of Rome) byl založený v roce 1968. Tato organizace má za úkol zneužívat ekologické záležitosti a problémy a využívat je jako důvody k uskutečnění globální transformace, která je v souladu s Pavoučí agendou. K tomuto účelu slouží i podvod s ´globálním oteplováním´, které je údajně způsobeno lidskou činností.

Patrick Moorento, spoluzakladatel Greenpeace, popsal tento problém jako ´největší podvod v historii´. On je ovšem jedním z mála rozumných lidí v této mafiemi řízené oblasti. Až do takovéto podoby se celé ekologické hnutí změnilo.

Americký meteorolog Joe Bastardi prohlásil, že když nyní soudíme miliardy let klimatických změn, je to podobné ´jako bychom posuzovali osmdesátiletého člověka podle šesti vteřin jeho života´. Je to jako kdybychom hodnotili celovečerní film podle jednoho políčka filmového pásu.

Největší množství ´skleníkových plynů´ pochází z vypařování vody a z mraků a většina CO2, bez něhož bychom nebyli schopni života, se vyskytuje naprosto přirozeně (obr. 5)

Po několik desetiletí jsem také varoval před tím, že svalování viny, za ´klimatické změny´ na lidstvo je uměle vytvořenou záminkou pro ospravedlnění fašistické/komunistické centralizace kontroly prostřednictvím OSN. Tento podvod je známý také jako Agenda 21 a Agenda 2030.

Alexandria Ocasio-Cortezová, tato loutka elit a neobyčejně narcistická kongresmanka státu New York, představila v roce 2019 tak zvaný Nový zelený úděl (Green New Deal), ve kterém požaduje společenskou transformaci a klimatické změny používá jako ospravedlnění. Svůj plán odůvodňuje tím, že klimatické změny nás jednou všechny vyhubí. To je ale náhoda. Nemáme se čeho bát, oni nás spasí.“

Konec citace.

Závěr

To že „globální oteplování“ je podvod můžeme dokázat na jednoduchém příkladu (mimochodem z mnoha jiných).

Jak možná už víte, tak vlády po celém světě se snaží zavést CBDC (digitální centrální měnu) a zrušit hotovost. Ty samé vlády však tvrdí, že platba kartou způsobuje tvorbu CO2 a na základě toho chtějí omezit online platby lidí, bez ohledu na to, kolik máte na účtu peněz za které byste si mohli něco koupit.

Není to pokrytecké? Neprotiřečí si to? Kdyby platba kartou skutečně vytvářela tolik CO2 a ohrožovala naši planetu, tak by naopak vlády vyzývaly lidi, aby co nejvíce platili hotovostí, protože je to ekologické. Tím pádem by vůbec nechtěli zrušit hotovost a nepřecházeli by na CBDC.

Ve skutečnosti o žádnou ochranu životního prostředí nejde. Je to jenom záminka jak zavést ještě větší kontrolu nad lidmi a jak říká Icke uplatnit „fašisticko/komunistickou centralizaci kontroly".

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.