Sobota , 10 června 2023

Jak se nás zvrácený globální finanční systém snaží o všechno okrást

Dříve se místo peněz používalo zlato, které si lidé sami vytvářeli (těžili). Zlata je totiž omezené množství, jeho způsob získávání je pracný a díky tomu má skutečnou hodnotu. Později si však lidé ukládali zlato do bank a dostávali za něj směnky, protože bankéři je přesvědčili o tom, že je to více praktické, než pořád sebou tahat těžké zlato.

Když banky po celém světě zrušili zlatý standard, tak lidé byli okradeni o své skutečně bohatství (zlato) a původně směnky se přejmenovali na „peníze“. V současné době s nástupem digitalizace je 97 % peněz v online formě a zbylých 3% jsou v hotovosti. S nástupem CBDC by měly být všechny peníze online.

Digitální peníze nemají ani hodnotu toaletního papíru, kterou alespoň měly tištěné peníze nekryté zlatem. Současné digitální peníze vznikají tak, že si je jednoduše bankéři vyťukají na počítači za pár vteřin. Kdo by nechtěl mít takovou moc a za pár vteřin si vyťukat třeba 100 miliónů korun?

Podle spisovatele Davida Ickeho je tento současný finanční systém založený na podvodu a má sloužit k tomu, aby nás zotročoval a připravil o veškeré majetky skrze půjčky naprosto bezcenných „peněz“. Ve své knize Spoušť na straně 41 nám poodhaluje zvrácenost tohoto systému.

Citát z knihy:

„Mocné pokrevní linie z Británie, se svými chapadly, která vedou do Francie, vtrhly na původní území Ameriky a zmocnili se ji jako své kolonie. Tento vzorec lze vysledovat po celém světě. Pomocí kolonizace a centralizace moci se z planety Země stal globální Babylon. Dnes tomu říkáme globalizace.

Pro kontrolu a potlačení možnosti volby byl vytvořen finanční systém. Součástí tohoto systému je například půjčování neexistujících ´peněz´ a následný zisku z úroků z ´půjček´. Pokud nejste později schopni splácet ´půjčku´, kterou jste dostali z neexistujících peněz, tak je vám zabaven majetek, který již ovšem existuje. Domy, půda, firmy, auta atd. Neschopnost splácet úvěry však často nevzniká vaši vinou, ale zásahem bankéřů a finančníků. A stejní bankéři a finančníci vám pak zabaví majetek.

Tímto způsoben bylo doslova absorbováno veškeré světové bohatství ve prospěch původních rodových linií a jejich sítí. Jednoduše výměnou neexistujících peněz za opravdové, hmotné majetky. Nedostali jsme se nyní náhodou do bodu, kdy šest osob vlastní  stejné jmění jako nejchudší polovina celé lidské populace?

Jdeme přesně podle jejich plánu, a ještě nejsme ani zdaleka u konce. ONI CHTĚJÍ VŠECHNO!!! Jedním z nejvýnosnějších podvodů je to, že někdo ´vyrobí´ neexistující peníze, které vám půjčí, a přitom ten někdo sám nikdy nevytvoří nic, co by se alespoň blížilo hodnotě úroků, které po vás chtějí. V konečném důsledku to znamená, že na světě nikdy nebude dostatečný objem peněz, kreditů ani čehokoliv podobného, aby se kdy daly zaplatit všechny úroky zatím nesplacených úvěrů. Což vlastně popírá samotný princip půjček. Ve skutečnosti je systém úvěrů, půjček a hypoték pouze způsobem, jak lidé přicházejí o své domovy, půdu, firmy a další zdroje, a tím je dosažen neoprávněný zisk elitářů, o kterém jsem zde hovořil. A toto vše bylo záměrně a cíleně zabudováno do běžného způsobu života skoro celé populace. Hovoříme zde o psychopatech a parazitech.

Kontrola nad penězi je kontrolou nad možností vaši volby, možnost volby je svoboda. Pokud se vám v současné struktuře společnosti podaří kontrolovat finance, tak před sebou máte dlouhou cestu kontroly všech svobod lidí a máte také moc diktovat, kdo z lidí peníze mít bude a kdo ne. Mezi většinou lidí vládne přesvědčení, že hysterická honba elitářů za penězi je způsobena jejich chamtivostí. Samozřejmě je to pravda, ale jen částečně. Hlavním hnacím motorem byly, je a bude touha po kontrole a moci.“

Konec citace.

Závěr

Současný finanční systém je navržen tak, aby lidi udržoval v trvalém nedostatku a chudobě. Záměrně jsou na lidi uvalovány různé poplatky, daně, pojištění, pokuty za neposlušnost a další výdaje, aby jako ti otroci v krysím závodě neustále sháněli peníze pro systém.

Když se lidé dostanou do finančních problémů, ať už například v důsledku zdravotních problémů, nebo prostě se rozhodnou, že jako ti otroci se přestanou hnát za penězi, tak je systém uměle začne zadlužovat. Těmto lidem pak nezbyde nich jiného, než si vzít půjčku a splácet ji i s úroky (penězi které nikdy nebyly vydány do oběhu), takže většina lidí, kteří si pořídili půjčku, ji nikdy nesplatí a přicházejí o věci se skutečnou hodnotou (nemovitosti, auta atd.)

Myslíme si, že otroctví bylo zrušeno. Změnila se však jen forma. Místo otrokáře s bičem nyní nad lidmi stojí exekutoři, kteří čekají na to, až lidé udělají chybu a zabaví jim majetky, pokud se dostanou do finančních dluhů.

Jeden bankéř ze Švýcarska ve svém anonymním rozhovoru pro ruský magazín NoviDen v roce 2011 popsal skutečnou povahu elitních bankéřů:

„Tito lidé jsou zkorumpovaní a jejich myšlení je zkažené a nemocné. Jsou tak zkažení, že jsou plní neřestí. Na jejich příkaz jsou všechny tyto neřesti drženy pod pokličkou. Někteří z nich znásilňují ženy, další jsou sadomasochisté, jiní pedofilové a všichni provozují satanismus. V mnoha světových bankách můžete nalézt satanistické symboly, jako například v Rotschild Bank v Curychu. Kvůli jejich slabostem a úchylkám jsou tito lidé vydíráni a kontrolováni. Musejí poslouchat příkazy, jinak budou veřejně odhaleni nebo budou zničeni, či dokonce zavraždění.“

Benjamin Fulford, mluvčí bílého draka a geopolitický analytik, o současném finančním systému řekl:

„Ruské zpravodajské zdroje FSB nás již dříve informovaly, že cílem jejich ofenzivy je ukončit činnost Federální rezervní banky. Sídlo BIS (Banka pro mezinárodní vyrovnání) ve švýcarské Basileji je srdcem této satanské instituce. Je to proto, že je centrální bankou soukromých centrálních bank, které vysávají životní sílu z planety tím, že vytvářejí peníze z ničeho. Je to černá díra, kterou je třeba definitivně zavřít. Přesně to se chystá udělat ruská armáda.“

Taková je pravá podoba světa a lidí, kteří nám skrze finanční systém vládnou.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.