Sobota , 10 června 2023

Holandští farmáři omráčili globální elitu porážkou WEF v drtivém volebním vítězství

Nová strana nizozemských farmářů ve středu zbourala ekologické plány Klause Schwaba a premiéra Marka Rutteho v klíčových volbách do nizozemského Senátu, které se budou rozeznívat do celého světa.

Zemědělsko-občanské hnutí (BoerBurgerBeweging ve zkratce BBB) se veze na vlně nedávných protestů proti návrhům WEF násilně zavírat farmy, zabírat zemědělskou půdu a snižovat stavy dobytka za účelem „boje proti klimatickým změnám“.

Nizozemskem otřásly měsíce protestů, ve kterých farmáři zablokovali vládní budovy infiltrované WEF pomocí traktorů, čímž získali podporu mezinárodních osobností včetně bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Nyní promluvili Nizozemci a odmítli zlověstný plán Klause Schwaba na konfiskaci majetku obyčejných lidí.

Po sečtení většiny hlasů mají BBB získat 15 křesel v Senátu s téměř 20 % hlasů.

„To není obvyklé, ale skutečně to tak je! Jsou to všichni normální občané, kteří volili,“ řekla šéfka BBB Caroline van der Plasová.

Regionální volby určují složení nového nizozemského senátu, který bude vytvořen v květnu, což znamená, že farmáři budou moci zablokovat protizemědělskou legislativu navrženou loutkovou vládou Klause Schwaba jako součást zlověstného globalistického spiknutí s cílem okrást lidi o jejich majetek a živobytí.

Paní van der Plasová, šokovaná rozsahem jejich úspěchu, řekla svým příznivcům, že voliči by obvykle zůstali doma, kdyby ztratili důvěru v politiku: „Ale dnes lidé ukázali, že už nemohou zůstávat doma. Už nás nikdo nebude ignorovat."

Komentátor Ben Coates popsal výsledek jako „zemětřesení v nizozemské politice“.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.