Sobota , 1 dubna 2023

Hotovost se rušit nebude. Budou nás ovládat skrze dluhy, říká Prof.Ing.Staněk CSc.

Autor: Martin Kirschner.

Světové elity si uvědomily, že k ovládnutí lidí nepotřebují rušit hotovost, říká profesor Petr Staněk (Print Screen z Youtube)

Nedávno jsem poslouchal video, kde přednášel profesor Petr Staněk. Předmětem tématu byla především situace na Ukrajině. Mluvilo se o banderovcích, biologických zbraních a proč Němci se tak zdráhají použít sankce proti Rusku. Dozvíte se, že Rusko mělo čas 8 let na to, aby se proti sankcím připravilo, zajistilo si vlastní platební systém a náhradní odběratele ropy a zemního plynu jako je Indie a Čína. Doporučuji vám shlédnou první a druhé video, kde o těchto problémech mluví. Získáte tak komplexní přehled o tom, co se na Ukrajině děje.

V souvislosti s tím co se nás přímo dotýká zmínil také způsoby, jak chtějí mocní tohoto světa ovládat a zotročovat lidi:

„Ano. Musím podotknout, že jsou připravované tábory pro takzvané nebezpečné živly, taktéž musím otevřeně říci, že jsou pokusy přejít na bezhotovostní systém společnosti, ale trošičku je zabrzdily zkušenosti ze Švédska, kdy švédská národní banka Ringstad tři roky uplatňovala systém bezhotovostní politiky a pak zjistili, že bez 20% hotovosti život nejde.“

Podle dr. Staňka si politické elity uvědomily, že aby mohli lidi ovládat, tak nepotřebují zrušit hotovost a že k tomu poslouží dluhy:

„No takže to je trošičku zpomalilo, ale nemusíte mít obavu o hotovost, protože jestliže chcete ovládnout společnost, víte který prostředek musíte použít? Dluhy. Protože jestliže vlastním vaše dluhy, tak vlastním váš život. Všechny jeho dimenze. Takže když si to uvědomili, tak není potřeba senzorické systémy, smart technologie, kontrolní mechanismy, družicové snímkovaní, nebo biometrické skenování jako v Číně. Stačí když vlastníte dluhy. No a jestliže víte, že banky a státní orgány jsou vzájemně informačně propojeny a banka může požádat o jakoukoliv informaci pro váš státní orgán, nebo orgán veřejné správy a orgán veřejné správy může získat jakékoliv informace od bank, máte odpověď jak to funguje.“

Svět směřuje k digitalizaci. Vlády nám tvrdí, že je to pro naše pohodlí. Ovšem ten hlavní důvod, proč směřujeme k digitalizaci téměř všech aspektů našeho života je jinde:

„Klíčový problém je, že všichni se těší na E-HEALTH a E-GOVERMENT, čiže elektronické zdravotnictví, elektronický stát. Je to skvělé, nemusíte vyplňovat dokumenty, nemusíte chodit po úřadech, všechno vybavíte. Druhou stránkou toho ale je, že stát o vás ví kompletně všechno. Včetně vašich úchylek.“, dodává.

V současné době se bez finančního systému neobejdete. Lide jsou uměle zadlužováni například placením povinného zdravotního pojištění, nebo daněmi za svou nemovitost. Dále musíte platit za elektřinu a vodu na kterou si nadnárodní společnosti udělaly monopol. Vše vyvrcholilo současnou pandemii, kdy si lidé museli povinně kupovat respirátory, testy a platit pokuty za nedodržení nařízení. Tato Matrixová hra má za cíl udržet lidi  v neustálém pohybu a strachu, zotročené systémem, aby si neuvědomili, co je skutečným smyslem života.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.