Středa , 29 března 2023

Hřejivá masáž lávovými kameny uvolňuje napětí a navozuje meditativní stav

Autor: Martin Kirschner.

Pravidelné chození na masáže přispívá k duševnímu a fyzickému zdraví. Relaxační masáže jsou zaměřené na odblokovaní energie, aby mohla v meridiánech volně proudit. Zanedbávání této péče způsobuje deprese, stres a celkové tělesné napětí. Chození na relaxační masáže by proto mělo být samozřejmostí.

Zvlášť v zimních měsících, kdy je častý výskyt revmat a lidé jsou promrzlí, tak hřejivá masáž lávovými kameny přijde vhod. Nejenom, že vás tento způsob masáže krásně prohřeje, ale má také řadu pozitivních účinků na vaše celkové zdraví.

Hřejivé masáži se přezdívá "královna masáží". Speciální hmaty kombinované s magickou sílou nahřátých lávových kamenů dokonale harmonizují tělo i mysl, zbavují napětí a blažený, až meditativní stav umí navodit mnohem rychleji než klasický způsob masírování.

Moje zkušenost

Osobně bez podmínek navštěvuji Andreu Venclovou, která má dlouholetou praxi a je certifikovanou masérkou pro tento typ masáží. V závěru týdne se po její masáži cítím jako znovuzrozený a veškeré starosti a napětí, jako by mávnutím kouzelného proutku zmizí.

Lidé o její masáži říkají:

„Absolutně skvělá masáž. Velmi uvolňující a antistresová.“

„Velmi příjemná slečna masérka. naprostý relax, navštívím určitě znovu.“

Kromě Hřejivé masáže Andrea dělá také Regenerační masáž, Ruční lymfatickou masáž, Masáž Bohyně Šakti, Energy masáž RELAX, Relaxační AROMA masáž a Těhotenskou masáž. Více informací o těchto typech masáží se dozvíte na webu Masérna Slunce.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.