Středa , 29 března 2023

Internet bude řízen společnými globálními zákony

Rodič napsal názor na internetu? Vaše dítě se nemůže učit z domova.

Americké ministerstvo zahraničí se připojilo ke globalistickému hnutí, které prosazuje pravidla pro internet, s novou „Deklarací o budoucnosti internetu“. Mezi signatáři výrazně chybí Čína a Rusko a prohlášení navazuje na probíhající debaty o tom, jak a zda by měl být internet řízen společnými globálními zákony.

Další zprávou je, že americká vláda zavádí plány na vytvoření systému umělé inteligence, která dokáže odhalit identitu lidí, kteří publikovali internetové příspěvky, a nakupuje data o uživatelích internetu od velkých technologických společností pro novou formu hromadného sledování.

Aby bylo možné tuto agendu prosadit, tak je potřeba vytvořit akci-reakci-řešení, jinak řečeno „vytvoř hrozbu, očekávej reakci a nabídni řešení“. K tomu poslouží akce Kyber polygon za pomocí vyvolávaní umělých hacků a poukázaní na domácí teroristy, kteří šíří konspirační teorie a „dezinformace“.

Globalisté si začínají uvědomovat hrozbu ve formě svobody a možnosti šíření informací, kterou internet lidem dává a proto se budou snažit řídit a omezovat internet, jak jen to bude možné.

Před výpadky internetu informovalo začátkem října cnews.com. V současné době hlásí výpadky internetu lékárny, banky, T-mobile, Whatsap a další internetové platformy.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.