Sobota , 1 dubna 2023

Lidé umírají ve spánku v souvislosti s vakcínami, vysvětluje Dr. Peter McCullough, kardiolog

Dr. Peter McCullough hovoří o smrtících účincích očkování.

Na konferenci pro lékařské profesionály v Sedoně ve státě Arizona minulý víkend několik řečníků – všichni lékaři – komentovalo znepokojivý trend: nárůst jinak zdravých lidí, kteří umírají ve spánku.

Zdá se, že k náhlým nevysvětlitelným úmrtím nepřiměřeným věku dochází častěji než obvykle, a to jak ve Spojených státech kde tito lékaři působí, tak v několika dalších zemích průmyslového světa.

Nadměrná úmrtnost „je v současnosti fenoménem po celém světě,“ řekl Dr. John Campbell, školitel zdravotních sester, který pečlivě sleduje a komentuje vědecká data pro svůj kanál YouTube, který má 2,47 milionu odběratelů.

Data ukazují, že „úmrtí jsou o 16 procent vyšší, než bychom očekávali,“ řekl Dr. Campbell v nedávném videu, „a velká většina z nich nejsou úmrtí na COVID.“

Statistiky vyprávějí jednu část příběhu. Neobvyklá úmrtí, která se objevují v titulcích, vyprávějí další část.

Například jihoafrická herečka Franci Swanepoel byla nalezena mrtvá ve své posteli v neděli ráno 16. října. Byla uprostřed natáčení nového projektu. Swanepoelové bylo 50 let. Příčina její smrti není podle zpráv zatím známa.

Začátkem tohoto měsíce byl ve svém domě v New Cumnocku ve Skotsku nalezen mrtvý také mladý táta Jack Grozier. Jen několik hodin předtím své přítelkyni napsal SMS, že si s ní promluví příští ráno. Grozierovi bylo 23 let. Podle listu Irish Mirror po sobě zanechal ročního syna.

Ve spánku zemřela i sedmnáctiletá Gwen Castenová, jejíž otec je poslancem ve státě Illinois. Dne 7. října 2022 rodina Castenové vydala prohlášení na Instagramu, ve kterém vysvětlila, že jejich dcera, která neměla žádné známé zdravotní problémy ani problémy s chováním, zemřela na srdeční arytmii neznámé příčiny.

"Právě se vrátila domů z večera s přáteli, šla spát a neprobudila se," stálo v prohlášení.

Dr. Peter McCullough, kardiolog, který má atestaci v oboru vnitřního lékařství a kardiovaskulárních onemocnění, na konferenci vystoupil, řekl, že když lidé – zejména mladí lidé – zemřou ve spánku, základní příčinou je často myokarditida.

Myokarditida, což je zánět srdce, může vést k nepravidelnému srdečnímu rytmu, který může být bez okamžité léčby smrtelný.

Dr. McCullough poukázal na „aktuální přehled“ provedený mezinárodním týmem kardiologů zveřejněný letos v květnu v časopise Biomedicine & Pharmacotherapy. Podle této studie je po vakcinaci hlášeno mnoho srdečních problémů, přičemž nejčastější je myokarditida. „Zatímco myokarditida je nejvíce hlášeným kardiovaskulární problémem, stále častěji jsou hlášeny i další závažné komplikace,“ napsali vědci.

Nárůst katecholaminů

Ačkoli se to může zdát kontraintuitivní, Dr. McCullough řekl, že náhlá úmrtí, ke kterým dochází během spánku, jsou biochemicky podobná náhlým úmrtím během nebo těsně po intenzivním cvičení.

Dr. McCullough vysvětluje, že důvodem, proč lidé umírají zdánlivě nevysvětlitelně ve spánku, je někdy kvůli nárůstu katecholaminů na konci spánkového cyklu. Tato přirozená biochemická změna je signálem těla k probuzení.

Katecholaminy jsou hormony, které jsou produkovány nadledvinami. Uvolňují se do těla v reakci na fyzickou námahu nebo emoční stres. Uvolňují se ale i během spánku, těsně před probuzením, jako signál tělu a mozku, že je čas vstávat.

Tyto katecholaminy mohou mimo jiné zvýšit naši srdeční frekvenci, krevní tlak a rychlost dýchání.

V těle jsou tři katecholaminy: dopamin, epinefrin a norepinefrin. Nárůst katecholaminů, ať už k němu dojde během spánku nebo během cvičení, může zatížit srdce a způsobit jeho arytmické bušení, řekl Dr. McCullough.

Umírání před úsvitem

Pokud je srdce mladého člověka poškozeno infekcí, očkováním nebo z jakéhokoli jiného důvodu, může být nárůst katecholaminů smrtelný. McCullough řekl, že to je důvod proč se  zdá, že lidé umírají ve spánku. Opravdu umírají těsně před úsvitem.

Po pečlivém prostudování recenzované vědecké literatury (do které také přispěl několika studiemi buď jako autor nebo spoluautor) Dr. McCullough řekl, že náhlá a neočekávaná úmrtí, která vidíme u mladých lidí, jsou s největší pravděpodobností nediagnostikovaná nebo asymptomatická myokarditida vyvolaná vakcínou.

„Nyní jsme zjistili, že zhruba polovina nebo více případů [myokarditidy] je zpočátku asymptomatických. To znamená, že mladí lidé nevědí, že mají myokarditidu,“ vysvětlil McCullough. "Takže se v srdci tvoří jizva, ale nikdy jim nebylo řečeno, aby se nenamáhali, a mnozí se věnují atletice a všem různým druhům aktivit."

Během prudkého nárůstu katecholaminů – ať už v důsledku náročného cvičení nebo v rámci normálního procesu probouzení – může být tato neodhalená myokarditida vyvolaná vakcínou smrtelná, řekl Dr. McCullough.

To byly také výsledky analýzy zveřejněné v časopise Archives of Pathology & Laboratory Medicine na začátku tohoto roku, kterou vedl patolog Dr. James Gill z Yale School of Medicine v New Haven, v Connecticatu. Tým tří lékařů ve studii pitval dva dospívající chlapce, kteří zemřeli těsně poté, co dostali druhou dávku vakcíny Pfizer-BioNtech COVID-19.

Zjistili, že postvakcinační myokarditida měla „rysy připomínající poranění vyvolané katecholaminy, nikoli typickou patologii myokarditidy“. Stejná studie cituje další výzkum, který ukázal, že myokarditida je zřídka příčinou úmrtí v důsledku infekcí virem COVID-19.

"Pochopení, že tyto případy se liší od typické myokarditidy... může pomoci při ověřování a terapii," uzavřeli vědci.

Zvýšená úmrtnost mezi dospělými v produktivním věku

Nadměrná úmrtí nevysvětlitelná infekcí virem COVID-19 se v roce 2021 začala objevovat ve spisech o úmrtí u pojišťoven.

Scott Davison, výkonný ředitel OneAmerica, velké pojišťovací společnosti se sídlem v Indianapolis, řekl na online tiskové konferenci 30. prosince 2021, že jeho společnost zažívá „nejvyšší úmrtnost kterou viděli v historii podnikání.”

Davison řekl, že úmrtnost vzrostla o 40 procent a úmrtí na COVID-19 nevysvětluje hlavní nárůst. Umírající lidé byli mladší 65 let, což bylo neobvyklé, protože úmrtí na COVID bylo silně nakloněno lidem ve věku 65 let a starším.

"V jejich úmrtním listu nemusí být všechno označeno za COVID, ale úmrtí jsou obrovská, opravdu obrovská čísla," řekl.

Podle Dr. McCullougha musí být vědecky nejodpovědnějším vysvětlením regulačních agentur, že neobvykle vysoký počet nadměrných úmrtí, k nimž dochází ve Spojených státech a dalších zemích od zavedení vakcín proti COVID-19, je způsoben samotným očkováním.

Souvislost mezi těmito vakcínami a nadměrnou úmrtností by měla být předpokladem, pokud není jasně identifikována jiná příčina a neexistuje důkaz, že zesnulý nebyl očkován, řekl Dr. McCullough.

"To je bezpečný regulační postoj," trval na svém.

"Takže když vyvíjíme nové produkty a když dojde k úmrtí, ke kterému dojde po použití nového produktu, tak bezpečný postoj je, že je to kvůli novému produktu, pokud se neprokáže opak."

Myokarditida vyvolaná vakcínou se může objevit až po měsících

Problémy se srdcem způsobené vakcínami COVID-19 se však nemusí projevit hned, ale až mnoho týdnů nebo měsíců po očkování.

V listopadu 2021 tým vědců z oddělení pediatrie v Seattle Children's Hospital, které je přidruženo k Washingtonské univerzitě, publikoval v časopise Pediatrics studii, která prokázala definitivní souvislost mezi mRNA vakcínami a srdečními problémy u dospívajících, což od té doby potvrdilo více než půl tuctu dalších studií a případových zpráv.

Tým z Washingtonské univerzity zjistil, že myokarditida a perikarditida se objevily u pacientů ve věku 12 až 17 let, u kterých se projevila bolest na hrudi do jednoho týdne po druhé dávce vakcíny mRNA.

U těchto pacientů bylo zjištěno, že mají vyšší než normální hladiny troponinu v krvi. Troponin je typ proteinu, který se nachází v srdečních svalech. Když je přítomen v krevním řečišti, může být tvůrcem srdečního selhání.

Stejný tým vědců publikoval navazující studii v březnu 2022, také v Journal of Pediatrics. Jejich následná studie zkoumala skupinu mladých lidí ve věku 12 až 17 let, u kterých byl diagnostikován zánět srdce po druhé dávce vakcín Pfizer mRNA. Zjistili, že téměř 69 procent pacientů mělo nadále abnormální srdeční nálezy zjištěné pomocí srdeční magnetické rezonanci, a to i osm měsíců po očkování a při absenci jiných klinických příznaků.

Vědci ve své diskusi napsali, že toto zjištění „je indikátorem srdečního poranění a fibrózy [zjizvení] a bylo silně spojeno s horší prognózou u pacientů s klasickou akutní myokarditidou."

Dr. McCullough považuje tuto studii z 25. března 2022, kterou vedla Dr. Jenna Schauer z Washingtonské univerzity, za hluboce znepokojující.

"Ale co my víme o myokarditidě je to, že může trvat několik měsíců, než se jizva vytvoří, a dokumenty od Jenny Schauerové to ukazují," řekl Dr. McCullough a dodal, že děti mohou mít relativně "značnou jizvu."

Pokračoval: „Jako kardiolog bych tedy dospěl k závěru, že abnormální rytmus by se určitě mohl projevit až čtyři měsíce, šest měsíců, osm měsíců, dvanáct měsíců poté, co se v srdci vytvoří jizva.“

Náhlá smrt mladého člověka, který je zdánlivě zdravý a nečekaně zemře ve spánku nebo během cvičení, dokonce až osm měsíců po očkování, řekl McCullough, může ve skutečnosti být způsobeno nediagnostikovanou myokarditidou, ke které došlo v důsledku podání vakcín proti COVID-19. .

Rodiče, mluvte

Dr. McCullough vyzval rodiče, aby byli otevření ohledně toho, zda jejich děti dostaly vakcínu COVID-19. Řekl, že nejjednodušší způsob, jak prokázat náhlou a neočekávanou smrt, zejména u mladých lidí, která nesouvisí s injekcemi „je, aby se rodiny přihlásily a řekly, že vakcínu si děti nevzaly. Pak je to vyloučeno."

Dr. McCullough však pokračoval: „Když jsou rodiny zticha a nic nezmiňují, zda si jejich děti vakcínu vzaly, nebo nevzaly, myslím, že je pak bezpečné předpokládat, že si vakcínu vzaly.“

Dr. Angelina Farellová, dětská lékařka v soukromé praxi ve Websteru v Texasu, která také vystoupila na konferenci v Sedoně, vysvětlila, že začala léčit dospělé trpící COVIDEM-19, když jim jejich lékaři odmítli pomoci.

Dr. Farellová řekla, že ji velmi znepokojují srdeční problémy u mladých lidí, které ona a její kolegové klinicky vidí a čtou o nich ve vědecké literatuře.

"Jako pediatr málokdy posíláme dítě ke kardiologovi, [které] nemá vrozenou srdeční vadu," řekla doktorka Farellová. "Velmi zřídka je posíláme ke kardiologovi."

V dnešní době jsou však srdeční problémy u dětí a mladých dospělých, kteří podstoupili vakcíny COVID-19, natolik běžné, že Dr. Farellová řekla, že již nebude podepisovat rutinní sportovní fyzické formuláře, aniž by svým pacientům provedla kompletní krevní vyšetření, aby zkontrolovala známky srdeční slabosti.

To zahrnuje testování troponinu v krvi a také hladiny D-dimerů (jednoduchý krevní test používaný k vyloučení přítomnosti krevních sraženin).

Ačkoli jsou některé rodiny v její praxi tímto krokem-navíc rozrušené, doktorka Farellová trvala na tom, že dodatečné testování je zásadní pro udržení dětí v bezpečí.

"Chci jen ujistit sebe a tu rodinu, že mají před sebou ten nejbezpečnější a nejlepší možný život," řekla Dr. Farellová.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: theepochtimes.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.