Sobota , 1 dubna 2023

Izrael, Švýcarsko, Británie … všude jsou už mrtví krátce po očkování mRNA vakcínami.

Izrael, Švýcarsko, Británie … všude jsou už mrtví krátce po očkování mRNA vakcínami. Taky ve Švédsku zemřel krátce po očkování důchodce na zástavu srdce. A co ještě ty dlouhodobé ničivé následky vražedných vakcín. Je čím dál tím jasnější, že dokonale plní svůj účel, kterým však nebyla ochrana našeho zdraví

ŠVÉDSKO: Očkování nevyzkoušenou vakcínou může mít samozřejmě i účinky, které se dostaví s odstupem, ale někdy se mohou vedlejší účinky dostavit velmi záhy. Vakcíny firmy Pfizer, které jsou nyní masově aplikovány v EU (vyjma Maďarska) a v USA, nejsou nijak dlouhodobě testovány. Před mRNA vakcínami varuje nejeden odborník. Samozřejmě se jedná o ty odborníky, kteří nejsou v celém vakcinačním kšeftu nijak zainteresováni. Ti, kdo budou naočkováni, tak budou sloužit do značné míry jako pokusné myši. Mnohé vedlejší účinky se mohou projevit třeba až za měsíce či dokonce roky, pak je otázka, jak dalece budou spojovány s aplikací této vakcíny.

Ve Švédsku nyní, na samém počátku očkování, zemřel první člověk. Zpráva o jeho smrti je velmi strohá a příliš ze z ní nedozvíme. Především se pak média snaží ubezpečit, že rozhodně není jisté, že dotyčný pán zemřel v důsledku aplikace vakcíny. Tedy zatímco u lidí, kteří mají hned několik těžkých nemocí a doslova zdecimovaný organismus se nestydí všude uvádět, že dotyčný zemřel “s covidem” (v případě, že je u dotčené osoby byť jen reziduum RNA viru nalezeno), tak v případě úmrtí krátce po aplikaci vakcíny se snaží najít jiný, zástupný problém.

Již v počáteční fázi hromadného očkování ve Švédsku je nyní hlášeno podezření na smrt v důsledku vakcinace. Muž v pečovatelském domě v Kalmaru zemřel na akutní srdeční zástavu den poté, co byl očkován proti covidu-19.

Jedná se o 85letého nemocného muže a zatím není jasné, zda lze smrt připsat vedlejším účinkům vakcíny nebo má jiné příčiny. Region však o incidentu informoval švédskou agenturu pro zdravotnické produkty a bude zahájeno vyšetřování.

Tolik strohá zpráva z médií.  Byl-li tedy – jak se ve zprávě uvádí –  dotyčný důchodce nějak jinak nemocný, lze předpokládat, že ho očkování skutečně “dorazilo”.  Na druhou stranu by snad neměla být takováto vakcína aplikována jakkoli těžce nemocným, je-li zde riziko nepříznivých reakcí, které by organismus nemusel unést.

Nicméně předpokládám, že nakonec bude v kolonce úmrtí u tohoto muže uvedena zcela jiná příčina, vakcína musí zůstat pro širokou veřejnost “čistou”. Nebude to tedy jako obvykle, když se v případě úmrtí u lidí, kteří trpí třeba 3 různými závažnými chorobami napíše, že zemřeli “s covidem” i tehdy, kdy tento není hlavní příčinou úmrtí.

Zatímco počty údajně mrtvých s COVID-19 je nutno maximálně navyšovat a udávat je kdy je to jen trošku možné, tak v případě, že někdo zemře krátce po podání vakcíny, se bude hledat jakákoli jiná příčina. A u takto starých lidí se zpravidla i – byť zcela účelově –  najde…

Jak dlouho asi mohl tento důchodce ještě žít, pokud by se nepodrobil tomuto očkování? Rok, 3 roky, 5 let?  To už se jeho příbuzní zřejmě nedozví…

Autor: Slovanka

Zdroj: https://voxpopuliblog.cz/

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.