Neděle , 5 února 2023

Jak dosáhnout 1 000 000 návštěvníků za rok blogování

Dnes vám chci říct, jak dosáhnout 1 000 000 návštěvníků za rok blogování. Zvládl jsem to já, zvládnete to i vy. Nyní, ve třetím roce pravidelného blogování, jsem na více než 130 tisících měsíčně. Je úžasné, co dokážete, když se do toho opřete. Jste tady, protože jste připraveni toho dosáhnout také... tak pojďme na to!

V roce 2020 jsem na svém blogu dosáhl přes 1 milionu návštěv

Začněme od začátku… Jmenuji se Martin Kirschner, bloger stojící za vašimi VIP Novinymi. VIP Noviny jsou blogem především o zdraví, životním stylu a tomu, čemu maindstream neprávem říká "konspirační teorie" (vzhledem k tomu, že pravidelně čtu knížky, tak mám pořád o čem blogovat!). Na tomto blogu vydělávám na plný úvazek šestimístný příjem.

VIP Noviny jsou místem, kde jsem vydělal dost peněz na to, abych odešel z práce. Je to místo, kde jsem rozšířil svůj obsah na 130 tisíc čtenářů měsíčně a rozšířil jsem svou online přítomnost. Dříve jsem psal zdarma pro Epoch Times, kde jsem se mnohému naučil, ale přestalo mě bavit psát pro někoho články zdarma. Takže... jsem se rozhodol založit VIP Noviny, abych se s vámi podělili o mé tipy... protože když to dokážu já, můžete to dokázat i vy!

Takže, když už jste natěšení, pojďme k tomu, jak za rok blogování zasáhnout 1 000 000 návštěvníků…

 (Momentálně jsem na 130 000 měsíčně, takže tyto tipy budou opravdu fungovat! OPRAVDU!)

1 milion návštěv na vašem blogu

Nebudu říkat, že pokud jde o blogování, věřím v „pomalé a stabilní vyhrávání závodu“. Ano, to je rada, kterou mi dal každý bloger. To mi bylo řečeno, když jsem poprvé začal blogovat. Nevěřím tomu a tady je důvod…

Je to skvělý způsob, jak získat věrné fanoušky, takže pokud píšete blog o zdraví, životním stylu nebo spiritualitě, je to perfektní. Pokud píšete, abyste vydělali pro svou rodinu nebo abyste denně sdíleli nové nápady, pravděpodobně neprorazíte.

To neznamená, že to není pro váš blog to pravé, protože by to tak klidně mohlo být. Je to tak, že tímto způsobem PRAVDĚPODOBNĚ nedosáhnete 1 milionu (nebo MNOHEM více) návštěv za rok. Tímto způsobem pravděpodobně neztrojnásobíte zobrazení vašich stránek, ale nikdy nevíte!

Mnohem lepší je být jako detektiv a sdílet s lidmi zajímavosti a záhady na které jste přišly. Lidé tyto věci vždycky zajímaly, protože jsou od přírody zvídaví. Pravda je taková, že články o katastrofách mnohem více vzbudí čtenářovu pozornost, než článek o osobním rozvoji i když věřím, že byste raději lidem chtěli pomáhat, než je strašit. Lidé však díky plazímu mozku prioritně reagují na to co je ohrožuje a ne na to co jim může pomoct.

Sledujte co lidé teď řeší. Je to Covid, je to válka na Ukrajině, jsou to mimozemšťané? Tam kde proudí zaměřená pozornost je dobré se svést. Vytvořte speciální rubriku na aktuální situaci, tak jako to dělají online maindstreamová média a umístěte ji viditělně do horní části webu.

Pokud jde o blogování (nebo jakoukoli práci):

Dostanete to, co jste vložili. Je to trochu štěstí a spousty tvrdé práce!

Tvrdě pracuji na blogování (jsem si jistý, že většina z nás to dělá, pokud si plánujeme vytvořit příjem na plný úvazek). Pracuji asi 7 hodin denně, po většinu dní (některé více, některé méně), počínaje, ránem kdy si zacvičím Jógu a poté od 8:00 začínám pracovat. Někdy začínám pracovat od 14:00 to bývá většinou v Neděli, kdy píši články s dlouhodobým přesahem, nebo o tom co se o víkendu událo a čerstvé zprávy ihned publikuji dávno předtím, než to dělají maidstreamoví novináři, kterým začíná práce od Pondělí. Mohl bych poctivě pracovat celý den a stále mám o čem psát. Blogování je vlastně takové... nikdy nemáte hotovo.

Dřív jsem si bral o víkendech volno, ale teď, když se tím zabývám profesionálně, pracuji i o víkendu (pouze v neděli), ale ne tolik hodin jako přes týden. Stačí 3-4 hodiny.

 • Naučte se psát všemi deseti. Na policejní škole jsme měli předmět Administrativa kde jsme se učili psát všemi deseti. Nemůžu dnes dostatečně ocenit, jak moc je to pro mě důležité. Přihlaste se proto do kurzu Psaní všemi deseti a rovnou si k tomu vemte rekvalifikaci Tvorba webových stránek, aby jste se naučili pracovat s redakčním systémem WordPress. Pokud jste na pracáku, tak vám Stát toto vzdělávaní v rámci fondů z EU proplatí.
 • Snažím se publikovat příspěvek každý den. Časté zveřejňování přivede více čtenářů.
 • Dám hromadnou publikaci článků přes plugin Blog2Social a mám jedním kliknutím zajištěno 50 % sdílení na sociálních sítích, které vedou návštěvnost na můj blog. Zbytek sdílím ručně ve FB skupinách a diskuzích na internetu. Není od věci si také vytvořit vlastní FB skupinu jako mám já „VIP Noviny“ a „Donald Trump světelná síla ..“
 • Hned ze začátku tvrdě pracujte a plavba bude hladká. Zvítězí ti co jsou vytrvalí i přesto, že hned všechno nejde podle vaších představ. Psát, psát, psát ….
 • Znovu použijte starý obsah, abyste si zkrátili pracovní čas. Vraťte se a upravte staré příspěvky, změňte obrázky a znovu je zveřejněte. 90 % vašich čtenářů to ani nepozná. (Můj táta nikdy ničeho nevšiml a je mým věrným čtenářem!)
 • Udržujte svou rodinu,, přátelé a koníčky na prvním místě. Pamatujte, že se nemůžete 100 % věnovat svému blogu a 100 % ostatním věcem, takže si pro každou věc stanovte čas. Dokonce můžete blogovat o tom co zrovna děláte, co vás baví, nebo jaké země jste při cestování naštívili, takže skutečným životem získáte inspiraci a vytvořte z toho skvělý příspěvek.)
 • Udělejte si den volna teď a potom. Celý den. Přinejmenším jeden den v týdnu vypadni z internetu a dej si digitální detox. Já to například dělám v sobotu, kdy se proběhnu po horách a nasbírám pozitivní ionty, které mě harmonizují, pročistí mou mysl a dodají energii pokračovat v další práci. Je to také otázka vašeho psychického a fyzického zdraví pokud nechcete úplně vyhořet.
 • Pište články do Wordu a ne online. Pak to zkopírujte na svůj blog. Uděláte mnohem víc práce.
 • Dělejte Video obsah. Nemusíte být youtuber, který ukazuje svou tvář. Důležité je, že máte na svém webu a další sociální síti videa. Může se jednat o videa kde přeložíte zprávy, komentáře a názory ze zahraničí a přidáte titulky. Videa ukládám na Odysee, který mě necenzuruje a kde se pohybuje má cílová skupina.
 • Informace, které se k nám ještě nedostaly. Ze zahraničíí můžete také čerpat obsah, který je v psané formě. K překladům používám Google překládač a správnost překladu pak zpětně kontroluji, což je mnohem rychlejší a levnější, než si platit profesionálního překladatele.
 • Přemýšlejte o tom, jak můžete ke každému příspěvku přidat odkaz na vydělávání peněz. Pokud se nejedná o PR článek, přidejte tam alespoň affiliate odkaz.
 • Udělejte ze svých obrázků prioritu č. 2 (po obsahu.) a zvyšíte své příjmy z reklamy. – Nemohu to dostatečně zdůraznit! Obsah je král!
 • Pamatujte, že pokud nebudete propagovat svůj blog vy, nebudou ho propagovat ani ostatní. Kouzelně ho nenajdou. Musíte to sdílet! Na Facebooku jsem přihlášeny ve spoustě FB skupinách kde své příspěvky pravidélně sdílím.
 • Usnadněte lidem sdílení svých příspěvků. Pod článek přidejte sdílecí buttony na Facebook, Twitter, Instagram a jiné. Rostoucí alternativní sociální sítě Gab a Mewe jsou dnes také samozřejmostí.
 • Spojte se s ostatními blogery a sdílejte své poznatky o blogování. V blogování hodně záleží na vztazích. Vytvořte si dobré vztahy s blogery, kterým můžete pomoci a kteří naoplátku pomohou vám. Například spolupráce o vzájemném sdílení článků, nebo třeba sdílejte svá loga s odkazy pod patičkou "partnerské stránky".
 • Nedávejte všechna svá vejce do jednoho košíku (tedy sociální sítě!) Rozšiřte svůj obsah! Zveřejněte to všude, ne jen na jeden zdroj návštěvnosti.
 • Totéž platí pro vydělávání peněz – najděte nové způsoby, jak vydělat peníze. Prodávejte PR články, místo pro bannery, zpětné odkazy z publikovaných článků, prodávejte knihy, prodávejte obsah (jako členství), zvyšujte své příjmy z reklamy. Nyní plánuji prodávat PR články ve formě podcástů kde mi majitelé firem budou odpovídat na otázky a v závěru bude doporučení. Ještě jsem to nedělal, ale vidíte tu inovaci : )
 •  Ano, blogování za účelem vydělávání peněz vyžaduje práci. Je to skutečná práce.
 • Ano, blogování za účelem získání zobrazení stránek vyžaduje práci. Je to skutečná práce.
 • Ale Ano! Vyplatí se to! Dejte si čas a získejte výsledky.
 • Ano můžeš toho dosáhnout.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.