Středa , 31 května 2023

Jakým způsobem MSM negativně ovlivňují naše zdraví a jak se před tím efektivně bránit

Autor: Martin Kirschner.

MSM šíří dezinformace nejen o Covidu (Public Domain)

Když člověk sleduje dezinformační zprávy jako jsou například ČT24, tak si musí říkat, jestli šíří dané dezinformace jenom kvůli ziskům, aby zaujali pozornost co nejvíce lidí a nebo jestli je v tom něco více.

Může v tom být záměr, že nám MSM neustále sdělují, že těžce onemocníme, nebo že zemřeme na nějaký virus? Ti co se vyznají v psychosomatice potvrdí, že cílem toho všeho je nás učinit zdravotně slabými a nemocnými.

Rád bych proto s vámi sdílel citát s knihy „O zdravém sebevědomí“ od Dr. Josepha Murphyho, který se zabývá seberozvojem a pozitivním myšlením opírajícím se o božství v každém z nás. Podle Murphyho si sami svým myšlením vytváříme realitu:

 

Citát z knihy

„Jednotlivé prvky vytvářející atmosféru jsou neškodné. Mnoho lidí tvrdí, že když přijde zima, ozve se jejich revma nebo ischias. Stane se to, protože to očekávají, mají z toho strach a věří tomu. Job říká: „Stalo se mi to, čeho jsem se bál, potkalo mě to, z čeho jsem měl strach. (Job 3, 25).“ To je psychická zákonitost, která je naprosto pravdivá.

Milióny lidí při změně počasí nedostanou chřipku, nic je nebolí, neozve se jejich revma, nemají ani rýmu. Není to tedy univerzální pravidlo. Pokud by tomu tak bylo, počasí by ovlivňovalo všechny lidi. Je zřejmé, že projevy závisí na duchovním e emocionálním rozpoložení lidské mysli. Nezapomínejte, že zdraví a klid mysli jsou Bůh. Stejný včera, dnes a navždy.

V Bibli se píše: „Poddej se Bohu a najdeš klid, takto ti vzejde blahobyt. (Job 22,21)“ Seznamte se dobře s Boží přítomností v sobě, s žijícím duchem Všemohoucího, který nemůže být nemocný, frustrovaný ani jakkoli jinak narušený. Nikdy se nenarodil a nikdy nezemře; voda ho nezmáčí a oheň nespálí; vítr ho neodvane. I ve vás bylo při narození něco, co se nikdy nenarodilo; je ve vás něco, co s vámi nezemře. Je ve vás něco, čemu nikdo neublížil, i když vám bylo ublíženo mnohokrát. Vyjádřil to filozof Ralph Waldo Emerson. Je to živoucí duch ve vás, Boží přítomnoust.

Nechte sebou protékat nekonečný oceán klidu, radosti a moudrosti a zjistíte, že se dokážete přizpůsobit jakémukoli počasí. Pokud máte strach a obavy a říkate si, že v nočním vzduchu prochladnete, a pokud si zmáčíte nohy, nastydnete, přivoláváte na sebe nemoc a trápení. Noční vzduch přece nikomu neříká, že mu způsobí zápal plic nebo virózu. Ne, to lidé znečistili atmosféru svými podivnými předsudky a to, čemu věří, se i stane.“

Konec citátu

Shrnutí

Teď už možná chápete, proč vás hlavní média neustále straší, že jste zdravotně slabí, že onemocníte a s největší pravděpodobností zemřete na nějaký virus. Jak potvrdil stomatolog Roman Šmucler, tak média mu tímto strašením zabila otce.

Hlavní média z nás záměrně tímto zastrašováním a programováním dělají nemocné lidi, aby z toho mohly profitovat farmaceutické firmy, které je platí.

Pokud vás takto v televizi budou znovu strašit, tak se proti tomu dá bránit. Můžete si vytvořit vlastní program a říct si:

„Chápu, že mě záměrně strašíte a snažíte se svým programovaním, abych byl nemocný, protože na tom profitují farmaceutické firmy, které vás platí. Nicméně vaše manipulace na mě nemá žádný vliv. Má imunita je daná od Boha a je neprůstřelná. Žádná instituce není garantem ani ověřovatelem mé imunity, než Boží přítomnost ve mně.“

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.