Středa , 29 března 2023

Aktuality z VIP Novin – Listopad 2021

Autor: Martin Kirschner.

Pravda vychází napovrch a není nic co by nezůstalo skryto. Ve VIP Novinách jsem informoval o všem co by lidé měli o současné situaci vědět. Teď je to na lidech samých, jak se s touto dobou vypořádají. Když Mistr zkouší žáky, tak také mlčí.

I já jsem se proto rozhodl, že si dám pauzu od falešné pandemie a zaměřím se především sám na sebe. Člověk musí ve svém životě najít tu správnou rovnováhu. Uvědomil jsem si, že když zaměřuji pozornost na současné dění, tak mu také dávám energii. Nebyla chyba probouzet lidi, ale chyba by byla v tom pokračovat, když ti co se měli probudit, tak probuzení jsou a pokud se někdo neprobudil doteď, tak je malá pravděpodobnost, že se do budoucna probudí.

Včera jsem viděl video od Josefa Hoanga, který říká, že bychom měli být spíše pozorovateli, než abychom někoho o něčem přesvědčovali:

Dále pak na to navázal v tomto hodinovém videi:

Podle mě by člověk měl bojovat za svá práva a šířit osvětu. Pokud už se jenom opakujete, tak jaký to má smysl? Lepší je zaměřit svou pozornost na nové paralelní projekty a starý systém vůbec neřešit.

Přestat sledovat televizi a vzít si místo toho knížku do ruky.

Přestat sledovat, jestli lidé mají roušky a žít si svůj vlastní život naplno.

Neřešit, jestli po vás někde budou chtít PCR testy, nebo Covid Pasy, ale jít se přesvědčit a řešit následnou situaci až na místě.

Prostě nebát se jít do akce a neřešit "co když". Často se pak ukáže, že s minimem úsilí se spousta věcí vyřeší sama zvlášť, když si zachováte pozitivní myšlení a víru v to, že nakonec všechno dobře dopadne.

Pokud lidé neustále budou něco řešit a zkoumat, jestli je povoleno to, či ono, tak se stávají nemohoucími, doslova nemocnými, protože to je přesně to, co po nás systém chce. Cílem je, abychom byli zaneprázdnění malichernostmi a zapomněli na to, že jsme svobodné bytosti, které se narodily na tento svět, aby žily své životy naplno. To vše proto, že zaměřujeme svou pozornost na věci, které nechceme, místo věcí, které chceme.

Klauni, kteří mluví v televizi si moji pozornost nezaslouží. Všichni řeší tyto šašky  a proto je tito šašci mohou ovládat. Kdyby je nikdo neřešil, tak koho by mohli ovládat? To co říkají v televizi nemá s mým životem a realitou nic společného. Proto jsem se rozhodl, že dále svou pozornost a energii budu věnovat osobnímu rozvoji, přítomnému okamžiku a navážu zpátky na své učitelé a Mistry.

Čím déle sleduj toto dění, tak si uvědomuji, že tento systém se zničí sám. Lidé v důsledku represivních opatření přecházejí čím dál více do kryptoměn. Lidé, kteří přežijí tuto vakcinační genocidu již nebudou poslouchat mocné tohoto světa. Čili ano, dosáhnou snížení počtu obyvatel, ale většina z těch co zůstane bude neovladatelná. Elity ve své píše a aroganci zapomněly na tento klíčový fakt a to bude také jejich Achilovou patou.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.