Pondělí , 27 března 2023

V plánu je postupně úplně zrušit rodičovská práva a svěřit děti do plné moci státu, říká David Icke

Autor: Martin Kirschner.

Vlády nařizují rodičům, aby posílali své děti do škol (povinná školní docházka). Když to rodiče nedodržují, tak můžou být pokutování, skončit ve vězení, nebo jím sociálka může odebrat dítě. Když to naopak dodržují, tak nejenom, že stát dítě indoktrinuje systémovým vzděláním, ale také se dětí musí podřizovat Covid pravidlům a rodiče do toho nemají co kecat. 

V současné době také česká vláda plánuje zavést zákon po vzoru norského Barnevernetu, který by umožňoval snadněji omezit rodičovská práva, nebo odebrat děti rodičům přímo. 

Aktivista David Icke na tento problém upozornil již před čtyřmi lety ve své knize Život v přeludu, kdy řekl, že je to dlouhodobě plánované. Podle něj se chtějí archontští (démonští) pedofilové dostat co nejblíž k dětem, aby z nich mohli čerpat životní energii. Citát je ze strany 187 této knihy:

Citát z knihy:

„Archontská pedofilie

 Od posedlosti satanistů energií dětí se dostáváme k pedofilii, která je po světě tak přebujelá, že už to až rozum odmítá brát. V roce 2015 dokonce i FBI informovala, že sexuální zneužívání amerických dětí dosahuje „rozměrů epidemie“ a má to svůj důvod. Archonti, kteří ovládají pedofily, využívají tyto trýznitele jako nástroj nebo kanál, kterým během sexuálních aktivit vysávají energii dítěte z kořenové čakry na konci jeho páteře (obr. 333).

Sexuální zneužívání a mučení narušuje energetické pole dětí a přepojuje jejich mentální a emocionální obvody na celý zbytek života, pokud nejsou tato poškození opravena. Energie dítěte před pubertou je pro archontský virus jako nektar a to je hlavní důvod, proč je pedofilie tak rozšířená. Platí to o to víc v takzvaných El-itních vrstvách společnosti, ve kterých se nachází hodně archontsko-reptiliánských hybridů a lidí posednutých Archonty. Pro nás je puberta hormonální změna, ale ve skutečnosti je to holografická reakce na energetickou informační změnu.

Archontští démoni chtějí tuto dětskou energii před pubertou a vyžadují neustálý a nekonečný přísun dětí. Poukazuje na to i Don Juan Matus, šaman, od kterého čerpal informace

pro své knihy Carlos Castaneda. Castaneda píše:

„… [Don Juan mi] vysvětlil, že čarodějové vidí nemluvňata jako zvláštní světelné energetické koule, pokryté odshora dolů zářícím pláštěm. Je to něco jako plastový obal těsně obepnutý kolem zámotku energie. Řekl, že zářící pláště vědomí jsou právě to, co predátoři konzumují a než člověk dosáhne dospělosti, zbývá mu z tohoto periferního vědomí již jenom úzký okraj, který sahá od země po vrchní stranu prstů na nohou. Tento energetický okolek sice umožňuje lidstvu, aby přežilo, ale je to jen tak tak.“

Archontští hybridi v lidské společnosti provozují pedofilské a satanské sítě, které ovládají dětské domovy, „pečovatelská centra“, sociální služby a úřady pro ochranu dětí. Souvisí s tím šokující a neustále narůstající počty dětí, které agentury na „ochranu dětí“ odebírají milujícím rodičům a umisťují je do „péče“ nebo nucené adopce z těch nejnemožnějších, nepravdivých a absurdních důvodů. Pojí se to částečně k rozšiřující se kontrole nad dětma, aby se mohly „ztratit“ a být zneužívány nebo dokonce obětovány.

Spousta slušných lidí v oblasti sociální péče o děti se snaží dělat, co mohou, ale celková struktura a přidružené sítě zneužívání jsou ovládány pedofily a satanisty. Kdybyste hledali

nepřetržitý přísun dětí, na jaké instituce byste se zaměřili? Na dětské domovy, „pečovatelská centra“, sociální služby a instituce na „ochranu“ dětí. El-itní pedofilové a satanistické kruhy dokonce využívají své vlastní skupiny v rámci sociálních služeb a institucí na „ochranu“ dětí, aby kradli děti na objednávku. To je další důvod, proč bývají záminky pro odebrání dětí od milujících rodičů někdy tak nehorázně absurdní.

Kde neexistuje skutečný důvod pro odebrání dítěte, tam si ho musí vymyslet, aby mohli vyřídit objednávku. Už mnohokrát byly odhaleny pedofilní kruhy fungující v systému „péče o děti“ a to je jen těch několik pár, které se dostanou na světlo. Nenechte se zmást domněnkou, jako většina lidí, že počet dětí, které se ztrácí, můžeme odvozovat od počtu příběhů o ztracených dětech, které známe z médií. Po celém světě se ročně ztrácí neskutečný počet dětí, jenom ve Spojených státech to dělá stovky tisíc.

Má to mnoho důvodů a jeden z nich je ten, že tyto děti končí v rukou satanistů a pedofilů. Jejich kruhy (tedy jeden kruh, pokud se podíváme na úplný vrchol sítě) prosakují na úřady péče o děti, do vlád, bezpečnostních složek, justice a establishmentu obecně. To jsou všechno instituce a agentury, které musíte ovládat, abyste mohli skrýt všechno to zneužívání a rychle přibouchnout víko, když se nedopatřením nějaký případ dostane na světlo a všimne si ho veřejnost. Všechny ty skandály se zneužíváním, které se objevily v posledních letech v Británii, jsou jen nepatrným dílkem toho, co ve skutečnosti probíhá, aby byla naplněna neukojitelná poptávka Archontů po energii dětí, těžené prostřednictvím zneužívání nebo obětování.

V plánu je postupně úplně zrušit rodičovská práva a svěřit děti do plné moci státu. Tento vývoj vidíme dnes neustále v přímém přenosu, jak si školy a státní agentury přisvojují právo řídit každou oblast života dítěte. Skotsko je jedním z nejodpornějších případů. Mají tam plán zavést pro všechny děti „státního poručníka“, který bude dohlížet na výchovu dětí až do jejich osmnácti let a některé školy v Americe souhlasily, aby přímo ve škole byli několik dní v týdnu úředníci z úřadu na ochranu dětí. A to je všechno zatím jenom začátek. Když si přečtete knihu Krásný nový svět (Konec civilizace), kterou napsal insider Aldous Huxley a která vyšla v roce 1932, dočtete se tam podrobně, jaká je agenda ohledně dětí.

Nakonec je naplánováno vzít rodičům i samotný akt plození, který budou mít na starosti laboratoře nebo, jak tomu říká Huxley, „státní líhně“. Kniha Krásný nový svět nepochází pouze z autorovy představivosti, stejně jako 1984 od George Orwella. Huxley učil Orwella, pravým jménem Erica Blaira, na El-itní škole Eton College, kam chodí i děti z královského rodu, a tam se oba spřátelili. Oba měli přístup k informacím vyšších kruhů a z toho jejich knihy vycházely. Proto se taky ukázaly být tolik prorockými.

Je snadné předvídat „budoucnost“, pokud znáte hlavní myšlenku toho, co je naplánováno, to jsem nakonec sám předvedl. Jejich knihy odhalují různé aspekty stejné agendy – tyranie policejního státu a ovládání za použití léčiv a genetiky.“

Konec citace.

Závěr

Může se stát, že vlády budou strašit obří mutaci viru, a proto řeknou, že je potřeba převést děti do „ozdravných táborů“, kde vláda bude tvrdit, že je tam ochrání? Proč se zavádějí tak přísné zákony, kdy vám dítě můžou odebrat téměř pod jakoukoliv záminkou? Pokud je pravda to, co říká David Icke, tak by se lidé měli probudit dřív, než bude pozdě.

Ve této knize dále popisuje konkrétní případy pedofilie a zmiňuje jména politiků, šlechticů, královských rodin, celebrit, elit a jiných vlivných lidí, kteří jsou do této aféry zapleteni.

V souvislosti s tím, že bude lidem odebráno právo plození bych vám chtěl doporučit film Gataca, kde je ukázáno, jak ti co nepřišli na svět pomocí genetického inženýrství, ale přirozeným způsobem, se stali občany druhé kategorie. Jak to souvisí s dnešní dobou pochopíte po shlédnutí filmu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.