Sobota , 10 června 2023

Kauza Brzobohatý alias Tiffany RichBitch očima ženy

Snad každý člověk v této zemi zaznamenal v médiích skandální odhalení libůstky Ondřeje Brzobohatého, který se ve volném čase převléká za ženu a nechá si říkat Tiffany Ritchbitch. Pokud někdo náhodou neví, o co se jedná, tak zde jsou základní informace:

Přestože jsou Taťána Kuchařová (35) a Ondřej Brzobohatý (40) úředně rozvedeni už více než rok, modelka požádala o církevní rozvod. Ve své žalobě obvinila exmanžela ze sexuální odlišnosti a záliby v nošení ženských šatů. Dokonce tvrdí, že po ní požadoval sex jako žena! Blesk kontaktoval herce a muzikanta a ten se rozhodl poskytnout exkluzivní rozhovor, který ho má očistit. Zároveň odhalil tajemství, které roky kvůli Taťáně skrýval...“

Zdroj: https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/743875/kucharova-v-cirkevni-zalobe-napada-exmanzela-ondrej-brzobohaty-kontruje-ano-rad-se-prevlekam-za-zenu-je-to-hra-nic-vic.html?kapitola=2853003

Článků na tohle téma vyšlo už mnoho, ale snad žádný z nich není napsán z pohledu ženy. Ke kauze se skoro vždy vyjadřují pouze homosexuální muži, kteří tvrdí, že je úplně normální, pokud se muž převléká za ženu. Z jejich pohledu to tak skutečně může být, ale co pohled žen? S jistotou lze říci, že Taťána Kuchařová určitě není zdaleka jediná žena, která trpí v manželském svazku kvůli nějaké partnerově úchylce. Články v médiích často zdůrazňují zásadu, že pokud žena objeví u svého partnera jakoukoliv úchylku, měla by i po rozchodu mlčet a tohle tajemství si vzít s sebou do hrobu.

Ale proč by měly ženy mlčet?

Nebylo by snad lepší, kdyby se ženy naopak o své zkušenosti se svými „jinak“ orientovanými exmanžely podělily? Nebylo lepší, kdyby ženy mezi sebou začaly šířit informace o varovných znameních, které by neměly přehlédnout u svých nápadníků? Jedině tak se totiž dá zabránit nešťastným manželstvím! Šíření informací je jediná prevence, která může ženy ochránit před neštěstím ve vztahu. Není pro ženu nic smutnějšího, než když si úchylně orientovaný muž vezme ženu z důvodu, aby mu dělala zástěrku a kryla tak jeho skutečnou orientaci ve společnosti.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Trinity