Kdo jsou takzvané elity, které vládnou světu

Autor: Martin Kirschner.

Tito pánové představují 10% viditelného ledovce. Abychom pochopily komplexně, kdo vládne tomuto světu, tak se musíme podívat do hlubinných vod, kde je zbylých 90% pravdy o tom, kdo skutečně vládne tomuto světu.

Někdo by mohl říct, že to jsou ilumináti, nebo zednáři, kteří vládnou světu. Myslím, že to jak je nazveme, není podstatné. Podstatné je vědět, že to rozhodně nejsou dobří lidé a že se jedná o psychopaty. Některé tyto entity mají mimozemský původ a jsou zcela bez emocí a toho, čemu říkáme soucit.

Poslední dobou jsem zažil spoustu synchronicit, kdy ke mně proudila spousta informací, díky kterým jsem dokázal pochopit, kdo jsou takzvané elity, které vládnou světu. Mé zjištění je celkem šokující a předem podotknu, že pro lidi, kteří nemají otevřenou mysl, to může být ještě více šokující. Nicméně je potřeba lidi probouzet z této iluze jménem Svět, kdy lidé jsou médii a vzdělávacím systémem hypnotizovaní.

Po přečtení tohoto článku nechám zcela na vás, jestli si vezmete červenou kapsli a vydáte se na dráhu svého vlastního zkoumání, anebo si vezmete modrou kapsli a budete si věřit, čemu chcete.

Struktura organizace

1) Archonti

2) Reptiliáni (spolupracující se šediváky, kteří jsou jejich otroky)

3) Světové elity

Zhruba takto jednoduše by se dala popsat struktura mimozemských a lidských bytostí, které vládnou světu. Archonti jsou nadpozemské mocnosti temnoty se zvířecí tváří. Reptiliáni jsou ještěří mimozemšťané. Šediváci byli vytvořeni jako otroci pro Reptiliány, aby plnili náročné úkoly, které se Reptiliánům nechce plnit.

Světové elity jsou lidé s takzvanou modrou krví. Jedná se o pokrevní královské linie. Nečekejte však, že mít modrou krev je něco ušlechtilého. Modrá krev znamená, že tito lidé (nebo spíše bytosti) mají mimozemský původ.

Jednoduše by se dalo říct, že tomuto světu vládnou nepřátelské mimozemské entity. Tyto entity jsou v podstatě biologické stroje bez emocí a soucitu. To je také důvod, proč se vůči lidským bytostem chovají tak chladně. Podle některých lidí tyto elity pořádají satanské rituály, kdy brutálně umučí a obětují děti.

Všeobecně lidské utrpení a strach těmto entitám dodává moc a energii. To je také důvod proč světové elity, i když májí peníze celého světa, tak neustále investují do médií, které svými zprávami děsí lidi a udržují finanční systém, který lidi zotročuje. Jako by to nestačilo, tak ještě chtějí pomocí čipů ovládat lidskou mysl a dovést toto zotročení lidstva do krajnosti.

Vice informací o archontech, kteří jsou mimo jiné zmiňování i v Gnostických textech:

https://youtu.be/Mm_ujoJS8k4

Zde se můžete podívat na video o reptiliánech. Tito reptiliáni mají tajnou smlouvu s elitami, aby mohli ovládat planetu zemi:

V tomto videi je zase popsaný takzvaný Good Club (Dobrý Club), což je klub nejbohatších a nejmocnějších lidí, kteří řídí svět. Samozřejmě tato krakatice jde mnohem dál a tohle je takový vrchol ledovce světových elit:

https://www.youtube.com/watch?v=tLx16hDN5Zs

 

Současná situace je taková, že se na zemi inkarnuje spousta mocných nebeských bytostí (viz. Indigové děti), jejichž cílem je rozložit tento Matrix. Z pohledu těchto nebeských bytostí pocházejících z velmi vysokých úrovní, jsou archonti, reptiliáni a elity pouhým otravným hmyzem, který musí být z tohoto Vesmíru odstraněný.

Věřím, že spousta lidí se stane vědomími a prokoukne pod roušku tohoto systému. Skutečným smyslem života je kultivace a nalezení vlastního já. Jakmile tohle dokáže většina lidí, tak pozvednou energie do té míry, že bude Matrix odstraněn a většina duší se navrátí zpátky do svých vesmírných domovů.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.