Sobota , 10 června 2023

Keanu Reeves: Lidstvo se chystá vymanit z „Matrixu“

Meditace byla odjakživa způsobem, jak se vysvobodit z Matrixu, kterému se buddhisticky říká Mája (Public Domain)

„Je čas vzít si zpět svou nekonečnou moc a otevřít dveře duševního vězení, které jsme si sami vybudovali. Není to snadné, ale teď je čas vykročit do světla svobody.“

Žijeme v mentálním vězení

Probíhá válka, která ovlivní budoucnost lidské existence a světa, který zanecháme našim dětem, říká Keanu Reeves. Dále říká, že je ohledně této budoucnosti optimistický, protože „lidstvo vykazuje známky vymanění se z Matrixu“.

„Lidská rasa byla po tisíciletí zotročována.“

Keanu Reeves během natáčení v Mohavské poušti vysvětlil, že „byli jsme zotročeni stínovými elitami a tajnými společnostmi, které udělaly vše pro to, aby nás utlačovaly a držely v mentálním vězení, abychom nemohli využít svůj potenciál.“

Hvězda Matrixu, která natočila scény z nadcházející reklamy Squarespace na Super Bowl-Reklamu, však říká, že matrix reálného světa se začíná prolamovat.

Lidstvo vykazuje známky osvobození

„Lidstvo vykazuje známky vymanění se z Matrixu. To je ale doba, kdy žijeme! Žijeme vskutku ve vzrušující době. “

Vysvětlil, že studoval starověké texty, jako jsou Védy a Upanišady, a byl informován o povaze skutečnosti. Kean řekl:

„Ano, jistě, existuje spousta lidí, kteří se zajímají jen o to, jak držet krok s Kardashianovými, ale velmi významná část populace se probudila.“

Co je Matrix?

Keanu Reeves říká, že Matrix je holografický vesmír, který nám promítají ti, kdo nás chtějí ovládat. Lidstvo je tímto způsobem utlačováno a ovládáno již po tisíciletí. Myslíme si, že je to skutečné, ale ve skutečnosti je to jen film, který se hraje kolektivnímu vědomí a prezentuje se jako „realita“.

Keanu Reeves není jediný, kdo věří, že lidstvo žije v matrixu už tisíce let. Někteří z nejbohatších a nejvlivnějších lidí na světě jsou přesvědčeni, že žijeme v počítačové simulaci. Přinejmenším dva technologičtí miliardáři ze Silicon Valley investují peníze do snahy osvobodit lidi od simulace, ve které žijí.

Elon Musk je přesvědčen, že pravděpodobnost, že nežijeme v počítačové simulaci Matrixu, je „miliarda ku jedné“.

Je život videohra?

Ve filmu „Voice – Breaking Out of the Matrix“ je to popsáno velmi podrobně, včetně způsobů, jak se dostat z Matrixu…..

„Mnozí lidé v Silicon Valley jsou posedlí hypotézou simulace, tedy tvrzením, že to, co vnímáme jako realitu, je ve skutečnosti vymyšleno v počítači,“ píše Tad Friend z New Yorkeru. „Dva technologičtí miliardáři zašli tak daleko, že tajně přiměli vědce, aby pracovali na tom, jak nás vyvést ze simulace.“

Keanu Reeves se však domnívá, že chlapci ze Silicon Valley udělali něco špatně, aby se z tohoto matrixu dostali. Má několik rad pro technologické miliardáře.

Probíhá duchovní posun – ne počítačová simulace.

„Vraťte peněženky do kapes. To nemá nic společného s penězi ani s počítači. Je třeba provést duchovní změnu, nikoli „hack“.

Podle Keana tato duchovní změna již probíhá. Lidé jsou unaveni ze zbytečných válek, totalitního vedení a autoritářské kontroly. Lidé si uvědomují, co je v životě skutečně důležité.

„Myslím, že se lidé donedávna opravdu báli konce světa. Zdálo se mi, že se věci vymkly kontrole. Ztratili jsme veškerou naději, že se dokážeme zachránit před temnými silami světa.

Ale otevřete na chvíli oči a rozhlédněte se kolem sebe. Je to úžasné. Lidé jako Trump zvedají závoj úžasné sítě vzájemně propojených manipulací.

Ať už ho milujete, nebo nenávidíte, chystá se probudit lidstvo z dřímoty, abychom si uvědomili, že několik lidí, a to stále stejné tajné společnosti a tento k*rva Nový světový řád, aktivně ovládají naše životy a potlačují naše skutečné schopnosti.“

„Ale lidé se probouzejí. Je čas vzít si zpět svou nekonečnou moc a otevřít dveře mentálního vězení, které jsme si sami vybudovali. Není to snadné, ale nyní je čas přejít do světla svobody.“

Ve filmu „Hlas – vymanění se z Matrixu“ (Ways Out of the Matrix) je to popsáno velmi podrobně.

Zdroj: allversum.com

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz)

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.