Středa , 29 března 2023

Krypto burza WhiteBIT oznamuje integraci s aplikací Diia e-governance Ukrajiny

Autor: Martin Kirschner.

Ukrajinská e-governance aplikace Diia uzavřela partnerství s kryptoměnovou burzou Whitebit (Zdroj: Print Screen Whitebit)

Diia je mobilní aplikace, webový portál a označení e-governance na Ukrajině. Aplikace Diia, která byla spuštěna v roce 2020, umožňuje ukrajinským občanům používat digitální dokumenty ve svých smartphonech namísto fyzických pro účely identifikace a sdílení. Portál Diia umožňuje přístup k více než 50 vládním službám.

Diia je nová úroveň interakce mezi státem a jeho občany: pohodlná a lidská. Služba poskytuje inovativní řešení, které může Ukrajincům trochu usnadnit život a zachránit je od byrokracie. S pomocí Diia mohou ukrajinští občané využívat veřejné služby online, místo aby trávili čas shromažďováním dokumentů na samostatných státních úřadech. V mobilní aplikaci Diia můžete také ukládat elektronické dokumenty, které lze v případě potřeby použít. Portál poskytuje online přístup k více než 70 veřejným službám a mobilní aplikace umožňuje uživatelům přístup k 13 digitálním dokumentům a 10 službám.

Evropská kryptoměnová burza WhiteBIT zahájila integraci s veřejnou službou Diia, informovala v sobotu tisková služba společnosti.

WhiteBIT uvedl, že díky integraci s aplikací Diia může nyní každý uživatel z Ukrajiny projít ověřením KYC na burze WhiteBIT za méně než jednu minutu. Obvykle tento postup na všech kryptoměnových burzách vyžaduje vyplnění dotazníku, skenování dokumentů a čas na ověření. Chcete-li projít KYC, bude stačit vybrat „Rychlé ověření s aplikací Diia“. Poté je třeba potvrdit přenos dokumentů v aplikaci Diia.

Mluvčí kryptoměnové burzy Whitebit řekl: "Naše burza s potěšením oznamuje integraci s ukrajinskou službou Diia, aby co nejvíce Ukrajinců mělo rychlý přístup na trh s kryptoměnami na Ukrajině. Tato spolupráce také zlepší zkušenost našich uživatelů. Nyní mohou občané Ukrajiny projít ověřením KYC pomocí mobilní aplikace Diia. Při předávání ověření KYC z notebooku otevřete aplikaci Diia, naskenujte QR kód a potvrďte použití kopií dokumentů. Při předávání KYC ze smartphonu klikněte na tlačítko „Otevřít Diia“ nebo naskenujte QR kód pomocí jiného smartphonu, který má nainstalovanou aplikaci Diia. Spolupráce se službou Diia je skutečným indikátorem důvěry, kterou má naše burza ze strany uživatelů a vládních úřadů. Takové kroky pomáhají vytvářet příznivé podmínky pro rozvoj odvětví kryptoměn, zejména s ohledem na nedávno přijatý zákon o regulaci digitálních aktiv na Ukrajině."

"V podmínkách války se kryptoměna stává silným nástrojem pro posílení obranyschopnosti naší země. Umožňuje získávat peníze na humanitární pomoc, potřeby ozbrojených sil Ukrajiny a obranu proti terorismu. Lidé z celého světa chtějí a jsou připraveni podpořit Ukrajinu dary ve formě jejich kryptoaktiv. Nestojíme stranou, ale snažíme se být prvními, kdo zavádí inovace, zjednodušuje uživatelům cestu a maximálně zpříjemňujeme jejich interakci s WhiteBIT. Ostatně to, mimo jiné, pomáhá ukrajinské ekonomice, armádě a lidem, kteří jsou v problémech kvůli válce. Jsme rádi, že se stát stává pohodlnou službou a naše spolupráce s Ministerstvem digitální transformace to potvrzuje. Místo ztrácení času rutinou nyní naši klienti mohou projít procesem ověření pouhými dvěma kliknutími,“ řekl generální ředitel WhiteBIT Vladimir Nosov.

WhiteBIT navíc uvedlo, že společnost vytvořila společný projekt s WhitePay, kde si každý může vybrat z více než 90 kryptoměn a poslat prostředky na pomoc ministerstvu zdravotnictví nebo zraněným civilistům, ozbrojeným silám Ukrajiny a teritoriální obraně.

WhiteBIT poskytuje bezpečnou a snadno použitelnou platformu pro obchodování s digitálními aktivy. Platforma nabízí intuitivní uživatelské rozhraní s pokročilými nástroji pro grafy, obchodováním fiat na kryptoměny, konkurenčními poplatky a nepřetržitou podporou. Společnost WhiteBIT byla založena v roce 2017 a sídlí v estonském Tallinnu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.