Pondělí , 27 března 2023

Kryptoměna Safemoon bude letošním hitem

Autor: Martin Kirschner.

Kryptoměna Safemoon má před sebou řadu projektů, které vystřelí tuto kryptoměnu na Měsíc

Safemoon je poměrně nová kryptoměna, která si hned v počátcích získala velkou oblibu a početnou fanouškovskou základnu. Pojďme se podívat proč podle mě bude tato kryptoměna hitem tohoto roku.

Zakladatel

Zakladatel a generální ředitel této kryptoměny je John Karony a CTO Thomas Smith. O nich je všeobecně známo, že umí udělat rozruh a získat si na svou stranu fanoušky. Někteří proto kryptoměnu Safemoon připodobňují ke kryptoměně Dogecoin, která byla původně založena jako vtip a za kterou nikdy nestál žádný velký projekt.

Nicméně i taková obyčejná kryptoměna jako je Dogecoin dosáhla obřího zhodnocení zisků. Když vydržíte a dočtete tento článek až do konce, tak se dozvíte omračující informace o tom, jak Dogecoin a Safemoon spolu souvisejí a co to pro vás jako potencionální investory znamená.

Kryptoměnu Safemoon čekají skvělé projekty a proto se odhaduje, že předčí Dogecoin ve své popularitě a tržní kapitalizaci. Zatímco vznikají různé shitcoiny (prakticky bezcené kryptoměny) s podobnými názvy SafeMars, Safecoin, Safemusk atd., které za sebou nemají žádné projekty, tak u Safemoon je tomu naopak.

Pojďme se podívat, proč kryptoměna Safemoon bude letošním hitem.

Vzdělávací aplikace

Projekt Safemoon má hlavní cíl a to je vzdělávat nováčky, kteří by se chtěli dozvědět, jak fungují kryptoměny a jak do nich investovat. V souvislosti s tím vyvíjejí vzdělávací aplikace, které je tomu mají naučit

Tokenomika

To, že je kryptoměna Safemoon určená pro nováčky dokazuje i to, že má funkci tokenomiky, což je automatická forma spoření na vaší kryptopeněženku, bez pokročilých znalostí stakingu, farmaření, nebo nastavení spoření v několika krocích.

Díky tokenizaci se vám připisuje pozitivní úrok, kdy držitelé dané kryptoměny obdrží 5% z prodaných tokenů jiných držitelů. Díky tomu se vám kryptoměna zhodnocuje nejen tím, že roste její cena, ale také tím, že danou kryptoměnu držíte (holdujete).

Vlastní peněženka

Kryptoměna Safemoon bude mít vlastní krypto peněženku, kde budete moci mít tuto kryptoměnu uloženou. Kromě toho budete moci mít v této krypto peněžence uložené i jiné hlavní kryptoměny, jako například Bitcoin, Ethereum, nebo třeba altcoin Dogecoin.

Zde se můžete podívat jak bude tato krypto peněženka vypadat:

Do beta verze této kryptopeněženky se budou moci lidé přihlásit od 15.6.2021 na tomto odkaze

Hardwarové peněženka

Vývojáři ze Safemoonu planují také vyvinout vlastní hardwarovou peněženkou podobnou českému Trezoru a v americe oblibenému Leadgeru.

„Hardwarová „studená“ peněženka pro bezpečné ukládání a používání vaší kryptoměny. Chceme lepší náhradu s více funkcemi, než má konkurence a šifrování na vojenské úrovni.“ Stojí napsáno na jejich stránkách.

Vlastní burza

Tým za kryptoměnou Safemoon chce vybudovat svou vlastní burzu. Podle tempa růstu držitelů této kryptoměny se předpokládá, že to bude jedna z největších krypto burz co se týče počtu krypto držitelů. Jenom za tři měsíce si tato kryptoměna získala kolem 2 500 000 držitelů.

„Burza SafeMoon je nová revoluční myšlenka, která přinese tokenomiku do všech kryptoměn na této platformě. Říkáme tomu Cryptonomic.“ Stojí napsáno na jejich stránce.

Zde je skvělá analýza, proč pravděpodobně burza Safemoon bude větší než burza u Binance, (což je v současné době největší krypto burza na světě):

Video je sice dlouhé, ale analýza má logiku a stojí za shlédnutí.

Krypto karty

Tohle všechno co jsme si řekli jsou samo o osobě skvělé věci. Teď ale přichází bomba. Představte si, že tuto kryptoměnu nemusíte prodávat a směňovat do fiatu, aby jste mohli své bohatství využít k placení. Jednoduše použijete kryptokartu od Safemoon. Navíc se vám díky tokenomice tato kryptoměna spoří díky investorům, kteří tuto kryptoměnu prodali, takže máte v podstatě pasivní příjmy, které máte v kryptoměně Safemoon a s kterou můžete kdekoliv platit.

Takto budou vypadat kryptokarty napojené na vaši kryptopeněženku:

(Foto: Safemoon card)

Závěr

Jak tedy můžete usoudit, tak Safemoon je kryptoměna, která chystá spoustu velkých projektů. To je základ každé velké kryptoměny. V současné době si tato kryptoměna získala mnoho skalních fanoušků a již nyní je víc než jisté, že hodnota této kryptoměny v budoucnu poroste raketovým tempem.

Díky tokenomice a kryptokartám, je tato kryptoměna určená převážně pro dlouhodobé investory, kteří ocení pasivní příjmy a možnost s kryptoměnou platit.

Spekuluje se, že v budoucnu nakoupí tuto kryptoměnu Elon Musk. Zatím tyto informace, nejsou podložené a spíš jde o zbožné přání fanoušků Safemoonu, nicméně bych se tomu nedivil, vzhledem k potencíálu této kryptoměny a tomu, že by tato kryptoměna raketovému inženýrovi slušela více, než pejsánci.

A teď na závěr ta omračující informace. Zakladatel kryptoměny Safemoon John Karony je podle tohoto videa také zakladatel Dogecoinu:

(zapněte si automatický překlad české titulky)

Pokud je informace pravdivá, tak je to naprostá bomba, protože to vypadá, že tam bude i určité napojení na Elona Muska a tím pádem je velmi pravděpodobné, že Elon Musk bude do této kryptoměny nakonec skutečně investovat. Video velmi doporučuji shlédnout, protože kromě toho jsou v něm sděleny další velmi důležité informace pro potencionální investory.

Zde jsou oficiální stránky kryptoměny Safemoon: https://safemoon.net/

Facebooková stránka kryptoměny Safemoon je zde.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.