Středa , 31 května 2023

Lula da Silva nařídil úředníkům „násilně očkovat demonstranty“ vakcínou proti COVID jako „trest“

Nově dosazený brazilský prezident Luize Inácio Lula da Silva nařídil úředníkům, aby začali demonstrantům násilím píchat vakcíny proti COVID-19 jako trest za jejich nesouhlas.

Mladý globální vůdce říká, že chce vyslat varovnou zprávu Bolsonarovým příznivcům tím, že násilím umístí své politické nepřátele do provizorních cel a vstříkne jim toxické mRNA.

Režim Lula da Silvy zatím zatkl téměř 2000 demonstrantů, kteří se odvážili zpochybnit výsledek voleb v Brazílii za rok 2022.

Naturalnews.com hlásí: Přibližně 763 demonstrantů je obviněno z invaze a drancování veřejných budov v Praca dos Tres Pederes. V současné době jsou testováni na nemoci, násilně očkováni a posíláni do provizorních cel, kde čekají na další trest. Vězni se obracejí na brazilský federální nejvyšší soud se žádostí o svobodu.

Brazilským politickým vězňům jsou násilím vpichovány vakcíny smrti covid-19

Podle federálního okresu vlády zahrnuje počet dosud uvězněných jedinců po zaokrouhlení 498 mužů a 265 žen. Muži jsou posíláni do prozatímního zadržovacího střediska Papuda a ženy jsou odděleny a posílány do separátních struktur v Colmeia. Novináři na místě poskytli podrobnosti o podmínkách, kterým tito političtí vězni čelí. Vězňům se vydává uniforma a srolovaná matrace, bez polštáře nebo přikrývky. Dostanou hygienickou sadu, která obsahuje mýdlo, dámské vložky, zubní pastu a zubní kartáček. Cely mají různé velikosti a mohou pojmout různý počet zadržených. V cele je k dispozici koupelna. Všechny mobilní telefony jsou zabaveny. Zadržení, kteří podporují Bolsonara, jsou odděleni od ostatních vězňů.

Nejvíce šokující je, že se s zadrženými  zachází jako s lékařskými otroky. Jsou nuceni podrobit se lékařským testům a být vystaveni vpichům vakcín covid-19. Do táborů byla nasazena lékařská pracovní skupina, která zadrženým proti jejich vůli vpíchnula vakcínu proti covidu-19. Pro mnoho zadržených jsou tyto nucené vpichy jako rána smrti. Vakcíny na covid už v Brazílii zabily více než 32 000 lidí.

Každý zadržený, který má komorbiditu (více nemocí), je také nucen užívat vládou schválené léky. Vězni jsou krmeni nechutnou stravou, zatímco čekají na virtuální slyšení se soudcem a žalobcem.

Když nadejde jejich čas předstoupit před soudce, zadržené osoby jsou přivedeny do vězeňského prostředí zvaného přednášecí místnost. Tyto provizorní soudní síně byly vytvořeny během aféry covid-19 komunisty, kteří se snažili usnadnit nařízení karantény a fyzickou izolaci neočkované populace. Tyto ústavy jsou nyní využívány k urychlení pronásledování politických vězňů, kteří jsou násilím očkováni proti své vůli a v podstatě nuceni přiznat svou vinu vůči režimu Lula da Silvy.

Nový satanistický prezident Brazílie Lula da Silva drží v rukou sochu Bafometa. Není divu, že lidé protestují vůči jeho podvodným volbám.

Během těchto sezení se soudce objeví virtuálně přes obrazovku. Zadržení mají krátký čas na to, aby svůj případ představili virtuálnímu soudci a státnímu zástupci. Pro urychlení procesu je na obrazovce nasazeno třicet soudců, kteří řeší více případů najednou. Obviněnému pomáhá obhájce, ale proces u každého trestního stíhání trvá celkem asi 20 až 30 minut. Ti, kteří byli přistiženi při poškozování majetku, jsou okamžitě odsouzeni. Stíhání, která postrádají přímé důkazy, se zasílají přímo federálnímu nejvyššímu soudu, kde ministr Alexandre de Moraes rozhodne v  žádosti jednotlivce, zda má být propuštěn na svobodu.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.