Neděle , 26 března 2023

Miloš Zeman vzkázal demonstrantům protestujících proti vládním opatřením, aby si změřili IQ. Udělal jsem to a vyšlo mi, že jsem génius s IQ 146

Autor: Martin Kirschner.

Takhle nejspíš reagoval Miloš Zeman, když se dozvěděl, že mám IQ 146.

Miloš Zeman, aby zesměšnil demonstrující, kteří protestují proti vládním opatřením, tak jim vzkázal, aby si změřili IQ, čímž chtěl zjevně poukázat na jejich nízkou inteligenci. Já jsem si tedy IQ test udělal, protože na tyto demonstrace chodím a řadím se mezi odpůrce roušek.

Zeman řekl v rádiu Frekvence 1, že demonstranti by si „měli nechat přeměřit inteligenční kvocient“.  Jelikož se mě to dotklo, tak jsem to udělal, abych zjistil, jak to s tím mým IQ vlastně je.

IQ test jsem si udělal přes renomovaný Institut pro IQ studie profesora Maslowa a vyšlo mi tohle:

Tento certifikát dokazuje, že mám IQ 146. V certifikátu se píše: „Tento výsledek je považován za génius. Stejný IQ má 0.13 % světové populace.“

Takže to vypadá, že u mě je IQ celkem v pořádku.

Když už jsme u té inteligence, tak vám o ni něco řeknu. IQ testy měří matematicko-logickou inteligenci. Nicméně podle psychologů existuje více druhů inteligencí. Je to inteligence lingvistická, logicko-matematická, vizuálně-prostorová, pohybová, hudební, interpersonální (emoční inteligence), intrapersonální (sociální inteligence) a přírodní. Více o tom píši v jiném článku.

To v podstatě znamená, že aby člověk byl v životě šťastný a úspěšný, tak by si měl rozvíjet všechny druhy těchto inteligencí. Existují knížky, které v tom lidem pomáhají.

U psychopatů je známé, že jim chybí interpersonální (emoční inteligence) a intrapersonální (sociální inteligence), což znamená, že jsou vůči lidem a jejich utrpení chladní. Proto bych chtěl našim politikům doporučit, aby si přečetli nějaké knížky, které tyto druhy inteligencí rozvíjejí. Mám totiž dojem, že především v této oblasti postrádají jakoukoliv inteligenci.

Poslal jsem tedy email prezidentu Zemanovi, aby věděl jaké má IQ takový demonstrant, který nesouhlasí s vládními opatřeními, která omezují lidská práva:

Email, který jsem zaslal mluvčímu a sekretariátu pan prezidenta Zemana.

Pokud mi pan prezident odpoví a doloží své IQ, tak třeba vyjde další článek, kde si porovnáme IQ a zjistíme kdo ho má větší : )

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.