Středa , 29 března 2023

Thovt – Projekt lidstvo 5. Část

Autor: Martin Kirschner.

Pátá část citací z knihy Thovt – Projekt lidstvo. Tentokrát budu citovat pasáž, kde si řekneme, jak se každý člověk může stát vědomým (svobodným) již na této úrovni bytí.

Citát z knihy Thovt:

„Vaše mateřská Galaxie prošla galaktickým rokem; nyní máte opět možnost dostat se k veškerým informacím. Zažeňte temnotu a dopřejte si, aby se moudrost vrátila do vašeho srdce. Zbavte se všech vazeb v rámci této úrovně bytí a vpusťte do svého nitra moudra, jež vám tu zprostředkovávám. Pročítejte si má slova tak dlouho, dokud nenaplní vaše srdce i vašeho ducha. Odpoutejte se od iluze, že svět, jak jste jej doposud poznali, odpovídá pravdě. Nevěřte klamu vašeho rozumu, který vám namlouvá, že má slova jsou jenom pohádka. Naslouchejte svému srdci a volání své duše. Všechno to už dávno znáte. Ptejte se sami sebe, proč se cítíte nešťastní a proč neustále pátráte po hlubším smyslu věcí. Odpoutejte se od zažitých představ a vpusťte do svého života nové. Zaposlouchejte se do svého srdce a nenechávejte si nic diktovat od „mocných“ vaší úrovně bytí. Jste-li názoru, že věda již všechno dokázala, pak považujete tento „fakt“ za jediný platný, a jste uzavření pro jiné nespočetné možnosti. Začněte proto znovu myslet samostatně a nenechávejte to na druhých. Rozum vám v tom nepomůže; je omezený a připouští pouze věci, které může obsahovat a identifikovat se s ním. Existuje však mnohem více smyslů než ty, s jimiž vnímáte okolní svět. Překonejte tyto hranice a dovolte, aby i jiné možnosti a pravděpodobnosti vstoupily do vašeho ducha. Probuďte se a začněte využívat dřímající část mozku k obsažení jiných realit. Uvidíte, jak před vámi z mnoha střípků najednou vyvstane nový obraz, a pocítíte, jak se vaše srdce otevírá zcela novým úhlům pohledu.

Tyto smysly se ve vás musí nejprve probudit. Je důležité, aby rozum ztratil plnou moc nad vaším duchem; rozum je racionální a nikdy nedovolí, abyste život vnímali všemi smysly. Je omezený a snaží se tuto omezenosti prosadit i u vás. Zapojte celou kapacitu svého mozku a začněte ji vyžívat k tomu, k čemu byla původně stvořena. Procitněte konečně ze spánku zapomnění a probuďte svého ducha k novému životu. Tento proces může oddálit jen váš rozum a neschopnost přijmout tyto pravdy.

Vězte však, že nehledě na to, kolika životy na této úrovni bytí ještě budete muset projít, můžete nyní vykročit na tuto cestu pravdy a jednou provždy se zbavit pout této úrovně bytí. Je pouze na vás, kolikrát se zde ještě inkarnujete a jak dlouho budete sloužit těmto energiím, jež vás zneužívají. Máte příležitost vzít si má slova k srdci a podniknout alespoň první krok tím, že určité myšlenky zkrátka začnete považovat za možné.

Každá bytost se může vyvázat z této úrovně bytí zesílením světelných energií na planetě Terra (Země). Sami se rozhodujete, zda mě budete následovat, nebo raději budete i nadále dřímat spánkem zapomnění. Je to pouze na vás! A ať se už rozhodnete jakkoliv, vězte, že jenom poznání může zrušit tuto pomyslnou kletbu a že pouze tato stezka může osvobodit vaši duši.

Mnoho klíčů k moudrosti, již učili vaši dávní bohové, je obsaženo v této knize. Využijte je a získejte kýženého poznání. Pokud je v sobě naleznete a rozpoznáte, stanete se skutečnými mistry této úrovně bytí a vymaníte se z pout, jež vás doposud svazují.

Ať se tak stane!

V hluboké lásce

Thovt“

Toto byl poslední článek z citací z knihy Thovt – Projekt lidstvo

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.