Středa , 29 března 2023

Party stany do každého počasí

 

 

Při různých venkovních akcích jste možná zažili, že vás zastihl liják. V takovém případě by vám mohl pomoct stan jako servisní zázemí pro vaši akci.

Přenosné stany jsou nedílnou součástí každé živé akce. Zvlášť v dnešní době se venkovní prodej stal nutností pro zachování byznysu.

Jsou tři základní úrovně na které se přenosné stany dělí pro váš byznys. Máme klasický párty stan pro živé hudební akce. Reklamní stanek zase slouží k propagaci vaše značky. Prodejní stánek slouží k prodeji vašich výrobků.

K dostaní jsou různé velikosti stanů:

  • 2 x 2 m
  • 3 x 2 m
  • 3 x 3 m
  • 4,5 x 3 m
  • 6 x 3 m

Vybrat si můžete i barvu. K dostání jsou stany v modré, červené, žluté, zelené, bílé a černé barvě.

 

Party stan

konstrukce ocelová, hliníková, ale i profi

montáž, demontáž během pár minut

6 barevných provedení, možnost kombinovat

snadno přenosné

ochrana před větrem, deštěm, ale také pálícím sluncem

Žádná velká párty se nemůže obejít bez pořádného party stanu. Vše si dokážete dokonale naplánovat, od hudby, cateringu až po nejmenší detaily. Jediné, co naplánovat nelze, je počasí.

Už neriskujte, že Vaši velkolepou party překazí déšť či pálící ​​slunce. S našimi párty stany se vydaří každá akce. Party stan se výborně hodí pro všechny druhy eventů, svatby, oslavy, firemní akce.

Konstrukce

Vybrat si můžete snadno přenosnou a estetičtější hliníkovou konstrukci, nebo pevnější ocelovou. Pro ty, kteří hledají profi party stan, máme v nabídce 2 typy hliníkových hexagonových konstrukcí.

Potřebujete různé rozměry party stanů? Žádný problém! Máte na výběr z rozměrů od nejmenšího 2x2m až po největší 6x3 metry. Stany se dají i spojovat, čímž získáte nadstandardní rozměr. Samozřejmostí jsou nepromokavé střešní plachty.

Montáž, demontáž a kotvení

I ten největší stan v rozměru 18m² dokážete postavit během pár minut. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí a zvládnou to i méně zručnější. Složený party stan se bez problémů vejde i do kufru menšího auta.

Vyberte si, jakou barvu a velikost chcete, případně si nechte stan potisknout firemním logem. Výběr je jen na Vás. Potřebujete stan ukotvit na betonu nebo dlažbě? V naší nabídce najdete vodní zátěže, které se dají jednoduše upevnit k noze konstrukce.

Skladování

Poskládaný párty stan zabírá minimum místa a nepotřebuje žádné speciální podmínky na uskladnění.

 

Reklamní stan

mobilní reklama

potisk dle Vašich představ

rychlá montáž a demontáž

velký výběr rozměrů od 2x2m až po 6x3m

cenově dostupné pro každého

Potřebujete sobě nebo své firmě udělat pořádnou reklamu? Právě pro Vás máme dokonalé řešení - reklamní stánek s potiskem na míru. Můžete si také vybrat z několika barevných variant, díky čemu si vytvoříte prezentační stánek, který se hodí k Vašim firemním barvám.

Připravte svým klientům jedinečný zážitek a pozvěte je do Vašich prostor.

Konstrukce

Můžete si vybrat snadno přenosnou a estetičtější hliníkovou konstrukci nebo pevnější ocelovou. Pro ty, kteří opravdu chtějí profi reklamní stan, máme v nabídce 2 typy hliníkových hexagonových konstrukcí. Samozřejmostí jsou nepromokavé střešní plachty.

Montáž, demontáž a kotvení

Rychlerozkládací nůžkový mechanizmus zajistí, že stan postavíte za okamžik a hned je připraven k použití. Po sbalení jej bez problémů převezete v kufru auta. Potřebujete stan ukotvit na betonu nebo dlažbě? Žádný problém! V naší nabídce najdete vodní zátěže, které se jednoduše upevní k noze konstrukce.

Skladování

Poskládaný reklamní stan nezabírá mnoho místa a ani nevyžaduje speciální podmínky na uskladnění. Před uskladněním doporučujeme dobře vysušit střešní plachtu.

 

Prodejní stánek

snadná montáž, demontáž

minimální údržba

různé rozměry a barvy

nepromokavé, dokonalá ochrana před povětrnostními podmínkami

snadno přenosné a skladné

Prodáváte na trzích, jarmarcích nebo jen jednoduše nabízíte zboží z vašeho dvora? Stát celý den na místě, zda prší, fouká vítr nebo pálí slunce, to není vůbec příjemná představa. Řešením pro Vás jsou prodejní stánky.

Prodejní stánek se hodí pro jakýkoli typ prodeje - jarmarky, trhy, řemeslné akce, prodej ze dvora, jednoduše je využijete všude tam, kde se potřebujete oddělit od konkurence a zároveň chcete mít zboží chráněné pod střechou.

Konstrukce

Prodejní stánky nabízíme ve více konstrukčních provedeních. Záleží jen na Vás, co vyhovuje Vaším potřebám, zda si zvolíte ocelovou, hliníkovou nebo profi hliníkovou konstrukci.

Všechny typy jsou nenáročné na údržbu. Nabízíme několik rozměrů prodejních stánků. Záleží jen na Vás, zda využijete nejmenší rozměr 2x2 metru, nebo chcete pořádný prostor a zvolíte nejvyšší model 3x6 metrů.

Montáž, demontáž a kotvení

Prodejní stan díky nůžkové konstrukci postavíte během pár minut. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, zvládne to i jedna osoba. Rozměry složeného stanu Vás příjemně překvapí. Stan lze bez větších problémů převážet v osobním autě, a tak ho mít kdykoliv k dispozici.

Konstrukci prodejního stánku upevníte kotvením - kotvící kolíky, kotvící popruhy pro opásání nákladu nebo vodní zátěže.

Skladování

Poskládaný prodejní stánek nezabírá mnoho místa a nevyžaduje žádné speciální podmínky.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.