Pondělí , 27 března 2023

Aktuality VIP Noviny – Duben 2021

Martin Kirschner.

Co brání tomu, abychom se vypoutali z pout otroctví naši vlády?

Postupem měsíců se bavím s čím dál více lidmi a dle jejich názorů usuzuji, že tak 95 % lidí se probudilo. Tito lidé jsou si vědomi a sami říkají, že koronavirus je podvod a že slouží pouze k tomu, aby lidé byli více zotročení a více platili našim politikům za testy, dezinfekce, roušky, očkování a jiné "zdravotní materiály".

Pokud je můj odhad správný a 95 % lidí je probuzených, tak proč se nemůže změnit situace v České Republice, abychom se vymanili z pout naši vlády?

Myslím, že lépe by nám pomohl pochopit můj příběh, proč tomu tak je.

Můj příběh

Když jsem šel do vinotéky si koupit vinko, tak se mě prodavačka zeptala jestli mám roušku. Řekl jsem, že ano a ona mi řekla, že bych ji měl mít nasazenou na obličeji. Zeptal jsem se ji, jak mám teda ochutnat vinko, přes roušku. Ona mi řekla, že ani to se prý nesmí. Následně z ní vypadlo, že již dostala pokutu 2000 Kč za to, že zákazník neměl roušku. 

Řekl jsem ji, že je to sprosté vydírání od vlády, když dává pokuty podnikatelům za to, že zákazníci nenosí roušky. Následně jsme se dali do řeči. Řekl jsem ji, že celá pandemie je podvod, aby si vlády namastily kapsy a elity skrze světové loutky zotročili lid. Pokračovali jsme dál v debatě a já jsem zjišťoval, že paní téměř se vším co jsem říkal souhlasí.

Ptala se mě, kdy se dosáhne ta kritická hranice, aby se lidé této tyranii vzepřeli. Já jsem jí na to odpověděl: "Většina lidí ví, že tato pandemie je podvod, ale i když nechci být netaktní, tak když jsem vešel do vaši vinotéky, tak jste mě upozornila, že nemám roušku. Když to tak udělá každý, tak to vytváří dojem, že všichni s opatřeními souhlasí a vyžadují je." Paní prodavačka se mnou souhlasila.

Závěr

Pokud něco chceme změnit, tak se nesmíme ptát kdy někdo něco udělá za nás, ale musíme jít vlastním příkladem. Sami si vytváříme budoucnost svým myšlením, mluvením a jednáním. Chápu, že podnikatelé jsou ve stresu a mají strach z vyděračských a likvidačních pokut, které jsou neoprávněné. Můj názor je však ten, že pokud sami na úrovni jednotlivce nepůjdeme vlastním příkladem, tak nic nezměníme.

Včera jsem se díval na rozhovor aktivistů, s názvem Důvěřuj, ale prověřuj. V tomto pořadu Lubomír Volný popisoval situaci, jak jej fyzicky napadli policisté. Jeden z policistů řekl Volnému před napadením: "Vy nás nutíte nosit roušky a sami je nenosíte." Víte co ta věta znamená? Že policisté už toho mají také plné zuby. Ani se nedivím. Dvanáct hodin ve službě nosit roušku musí být opravdu sado maso. Nicméně vybrali si špatného otloukánka. Ten otloukánek měl být Babiš, Prymula, Hamáček a nyní i Arenberger.

Nicméně pokud se policisté postaví za český lid, tak jako to udělali policisté v Rakousku, Italii, Španělsku a jiných zemích, tak jsem přesvědčen, že můžeme zpátky vrátit ke svým svobodám, protože policie je výkonný orgán naší "vlády". Můj názor je ten, že pokud se policie nepřidá na stranu aktivistů, tak situaci nezvládneme a samotní policisté včetně jejich rodin budou doživotními otroky, kteří se nebudu smět nikdy nadechnout svobodně nebo svobodně cestovat bez vakcinačních pasů, nebo covid testů.

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.