Sobota , 1 dubna 2023

Pivní adventní kalendář, jako skvělý Mikulášský dárek pro muže

Velikonoční nadílka piva Regent

Zatímco děti často dostávají jako Mikulášskou nadílku adventní kalendář s čokoládou, tak pro muže existuje něco mnohem lepšího. Je to adventní kalendář s pivem.

Princip u adventního kalendáře je stejný, jako u klasického adventního kalendáře. Vždy daný den můžete vypít jenom jedno pivo určené pro ten daný den (challenge pro muže : ). Za to ale každý den ochutnáte jiný druh piva.

Takový adventní kalendář nabízí pivovar Regent, který je usazen v historickém jádru Třeboně. Tradice tohoto pivovaru sahá až do 14. století. Piva jsou vařená tradiční technologií a pomocí přírodních surovin. I proto mají tato piva jedinečnou chuť a kvalitu.

Kalendář obsahuje 24 piv Regent, která všem mužům udělají jistě radost.

Jde o tyto druhy piv:

12 x pivo Regent Premium 12° á 0,33l

2 x pivo Regent Tmavá 12° á 0,33l

3 x pivo Regent Petr Vok  13° á 0,33l

3 x pivo Regent Prezident 14° á 0,33l

2 x pivo Regent Kníže 16° á 0,33l

2 x ovocné pivo Lemon á 0,33l

Doprava

U společností prodávající pivo online bývá zvykem, že přepravu zajišťuje specializovaná společnost pro přepravu skleněných láhví, takže si můžete být jisti, že vám piva příjdou v pořádku. Navíc je zboží pojištěno, takže objednat dnes pivo online je bez rizika.

Závěr

Pivní adventní kalendář potěší jak muže, tak kluky. Radost je zaručena, protože my muži jsem skromní a tak málo nám stačí ke štěstí : )

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.