Sobota , 10 června 2023

Před 2000 lety se objevil reliéf „počítače“ a před 800 lety se objevil „mobilní telefon“. Expert: prehistorické civilizace existují

Za tak dlouhou dobu na Zemi měli rozum pouze lidé a vytvořili jedinečnou civilizaci. Někteří lidé si proto myslí, že naše civilizace je první civilizací na zemi.

Ale toto tvrzení se zdá neudržitelné, protože archeologové při studiu starověkých věcí objevili mnoho nevysvětlitelných věcí a tyto věci mohou souviset s dávnými civilizacemi. Možná se objevily jiné vyspělé civilizace dříve, než se objevila naše lidská civilizace. Nicméně, protože naše současná věda a technologie je stále velmi omezená, mnoho z těchto výzkumů nemá důkaz, který by jasně prokázal, že dávné civilizace existovaly. Proto má mnoho relikvií některé fenomény, které jsou matoucí a dokonce nevysvětlitelné, a které v současnosti prozkoumává současná věda.

Postupem času se však tyto jevy staly nevyřešenými záhadami. Lidé tedy začínají tušit, že před námi byla jedna nebo více neznámých civilizací. Přibývá také lidí, kteří věří, že jejich existence má velký vztah k prehistorické civilizaci.

Po dlouhé době výkladu někteří vědci došli k závěru, že naše lidská civilizace může být šestou civilizací, která se objevila na Zemi. Předchozích pět civilizací zmizelo ze Země z různých důvodů. Důvodem, proč nemohou najít své relikvie, může být to, že ničení bylo v průběhu katastrofy příliš důkladné, nebo že již uplynul příliš dlouhý čas a Země má velmi vysokou samočistící schopnost, která způsobila, že tyto civilizace na Zemi zcela zmizely pryč a nenechaly po sobě žádné stopy.

Mistr Li Hongzhi, zakladatel kultivační praxe Falun Gong vycházející z budhovské školy, ve své knize Zhuan Falun poskytl informace o takzvané „prehistorické civilizaci“, která existovala před naši současně známou civilizací. Ve své knize píše:

„Archeologové objevili organismus zvaný trilobit, který existoval na celém světě v období před 600 až 260 miliony let. Jeden americký vědec objevil zkamenělinu trilobitu s otiskem lidské nohy; stopa nohy byla do zkameněliny jasně otištěna obutým člověkem. Nezesměšňuje to historiky? Jak mohly podle Darwinovy evoluční teorie existovat lidské bytosti před 260 miliony let?“

VIDEO: Lidská noha vedle trilobita (dejte si automatické titulky do češtiny):

Mistr Li ve své knize zmiňuje spoustu takových příkladů, které dokazují dávné civilizace, než nám prezentuje oficiální věda. Dále se zmiňuje o počtu, kolikrát během miliónů let byly moderní civilizace zničeny a znovu obnoveny:

„Jednou jsem provedl pečlivý průzkum a zjistil jsem, že lidstvo prošlo naprostým zničením jednaosmdesákrát. Přežil jen malý počet lidí a s málem, které zbylo z předcházející civilizace, vstoupili do následujícího údobí a žili znovu primitivním způsobem života. Jak se lidská populace rozrůstala, nakonec se opět objevila civilizace. Lidstvo zažilo takové cyklické změny jednaosmdesákrát ,a přesto jsem je ještě nevysledoval až do konce.“

Někteří lidé také věří, že úroveň prehistorického civilizačního rozvoje překonala úroveň moderní lidské společnosti a bytosti té doby měly schopnost vstupovat do vesmíru. Když předpověděli, že na Zemi mohou nastat katastrofy, vzali své vesmírné plavidlo a opustili Zemi, aby se vydali do hlubin vesmíru najít nový domov. S postupem archeologie existuje také mnoho obrázků, které ukazují, že mohou skutečně existovat prehistorické civilizace. Před časem v muzeum v Malibu, Kalifornie, USA vědci zaměřili svou pozornost na 2000 let starý starořecký pohřební reliéf, na kterém byla mladá služebná držící předmět, který se zdál být otevřen do pravého úhlu pro ženu, která se do něj dívala. Předměty v rukou služebné vypadal velmi podobně jako současné notebooky.

A rozhraní USB na nastavení podobném počítači je také jasně viditelné, takže mnoho lidí tuší, že jde o produkt civilizace, která existovala v dávných dobách.

Není to poprvé, co byly moderní výrobky nalezeny ve starověkých artefaktech.

Vědci objevili v Salcburku v západním Rakousku záhadný předmět s klínovým písmem, který připomíná starý mobilní telefon Nokia. Expert na starožitnosti Daniel Munoz pomocí izotopového testování potvrdil, že se jedná o 800 let starý produkt, a že jde pouze o model, nikoli o skutečný mobilní telefon. Někteří odborníci spekulují, že je velmi pravděpodobné, že mimozemské civilizace navštívily Zemi a vyráběly tyto moderní technologické produkty dříve, než se na Zemi objevili lidé. To je však pro lidi příliš neuvěřitelné a vyžaduje to, aby vědci provedli obsáhlý výzkum.

Foto: Mobilní telefon 800 let starý. Přezdívaný "babylonská nokia"

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.