Středa , 8 února 2023

Případová studie: Jak dopadlo očkování v roce 2012 proti černému kašli

Autor: Martin Kirschner.

Farmaceutické firmy tráví lidi vakcínami již celá desetiletí. (Public Domain)

Celá desetiletí jsou lidé trávení vakcínami. Farmaceutickým firmám nikdy nešlo o vaše zdraví, ale o zisk. V popředí jsou také zájmy psychopatů, kterým dělá dobře, když lidem na všech možných úrovních můžou lidem ničit životy.

Proto bych s vámi chtěl sdílet citaci z knihy „A jde se na to!“, kterou napsal Michael Morris. Ačkoliv byla kniha napsána v roce 2014, tak mám pocit, že byla napsána hlavně pro dnešní dobu, aby si lidé uvědomili, že očkování v průběhu historie již několikrát zničilo zdraví mnoha lidí. Budu citovat případovou studii na očkování proti černému kašly, které proběhlo v roce 2012. Citát je ze strany 268 této knihy:

Citát z knihy:

„Pomalu se přichází na to, že mnohé očkovací vakcíny způsobují více škody než nemoci, proti níž byly aplikovány. Dobrým příkladem je očkování proti černému kašli; v USA proti němu byla očkována většina lidí, kteří mu roku 2012 podlehli:

„Zjistilo se, že 90% z těch, kdo byli v americkém státě Vermont 13. prosince 2012 oficiálně vyhlášeni za oběti černého kašle, podstoupili očkování proti této nemoci. Mnozí z nich dokonce dva a víckrát, a to na doporučení oficiálních míst. Přesto Kelso a jiní zástupci stále nutili děti a dospělé, aby se nechávali proti černému kašli zdarma naočkovat. Zdůrazňovali, že jednorázové i vícečetné vakcíny jsou u dospělých z 80-90% účinné. Očividně tomu tak není.“ Ethan A. Huff (autor článků pro www.naturalnews.com)

Bylo tomu přesně naopak: pokud bylo 90% z pacientů naočkovaných, pak byla šance, že po očkování dostaneme černý kašel, 9x vyšší než bez vakcíny. Očkování je velký špinavý obchod! Krásným příkladem je chřipka, u níž ho lékaři stále horlivě doporučují. A to i přes to, že si lidé stěžují, že po očkování byli celou zimu nemocní. Reakce na vakcínu sahají od nevolnosti přes bolesti nervů, křeče mdloby, kožní záněty, záněty cév a alergické reakce až k trombocytopenii. Podle jednoho německého dotazníku farmaceutického průmyslu téměř 45% očkovaných proti chřipce odmítlo další dávku s tím, že navzdory očkování stejně onemocněli.

Dříve lékaři při chřipce radili, aby pacient zůstal tři dny v posteli, potil se a pil hodně čaje s citronem. Dnes se namísto toho tělo bombarduje léky. Při vyčerpání se dříve doporučovalo zpomalit životní tempo, změnit vzduch nebo si zajet do lázní. Lázeňské pobyty jsou stále vzácnější, protože jsou příliš drahé – přitom zdravotní pojišťovny hospodaří s nesmírným finančním přebytkem.

Jestliže vaše zdravotní pojišťovna nechce platit za alternativní léčebné metody, přestože jsou nejen účinnější, ale také výrazně levnější, pak je třeba se proti takovému postoji ohradit. Poskytnete-li úředníkům odpovídající informace a předložíte pádné argumenty, je možné, že je přimějete najít schůdné řešení. Nemusíte hned na všechno bezvýhradně přistupovat. I kapka dovede udělat díru do kamene, a to rovněž v případě velkých zaběhnutých společností, jako jsou zdravotní pojišťovny.

Nechci nikoho obviňovat ze zlomyslnosti, ale je na čase přestat slepě věřít, „bohům v bílých pláštích“. Stačí si uvědomit, že jsou mnohdy silně ovlivněni farmaceutickým průmyslem. A ten nejedná v náš, ale ve svůj vlastní prospěch, což je nám už dlouho známo. Je důležité, abychom všichni za sebe, čili i za své zdraví, převzali více zodpovědnosti. Nemusíme spolknout všechno, co nám kdo předepíše, jen proto, že má před jménem titul a kdysi dávno absolvoval lékařskou fakultu. Pokud vám chce lékař předepsat lék nebo nějaké vyšetření, nechte si od něho vysvětlit veškeré účinky včetně těch vedlejších. Nedovolte, aby vám kdokoliv cokoli nalhával. V případě, že si nejste s diagnózou jistí, si sežeňte co největší množství názorů od tradičních lékařů i od alternativních léčitelů! Nenechte se nikým zastrašovat, neboť – je to vaše zdraví, vaše tělo i váš život!“

Konec citace

Shrnutí

Tady na této případové studii můžete vidět, jak dlouho nás vakcínami doslova tráví. Takovéto případy jsou známé hluboko do historie. Víme, že když byla Španělská chřipka, tak nemocní a umírající byli rovněž očkovaní. Očkování proti obrně v Indii a Africe od deBilla Gatese způsobilo obrnu. Jinak řečeno to proti čemu se očkujete dostanete. Je pozoruhodné sledovat jak v dnešní době ti co se nechají očkovat proti Covidu, tak ten Covid dostanou, což dnes již potvrzují i odborníci v hlavních médiích.

Dneska se pod očkováním může prezentovat cokoliv. Může jít o genovou terapii, nebo biologickou zbraň. Pokud Stát nechá naočkovat své obyvatelstvo vakcínami, které byly vyrobené v jiném Státě, tak se jedná o vysoké bezpečnostní riziko. Pokud si toho vedení BIS není vědomo, tak v tomto Státě je zcela zjevně něco špatně.

Lovci lišek ve Velké Británii používají lovecké psy. Tito psy mají za úkol vyvolat u lišky strach, aby tato liška pak vběhla přímo pod pušku lovce. Dnes představují lovecké psy hlavní média, která se snaží pomocí strachu a paniky lidi nahnat do vakcíny. Pokud tedy pociťujete strach, pak je na vás pořádán hon.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.