Sobota , 10 června 2023

„Připravte se na strašení Marburgem“: Globalistické zdravotnické organizace dělají humbuk kolem virusu podobného ebole, který má odstartovat novou globální pandemii

Zatímco WHO oznamuje konec zdravotního poplachu Covidu-19, zdá se, že globalistické organizace včetně WEF, CDC a GAVI mají v pohotovosti novou krizi: virus Marburg (MARV).

Připravují se globalistické zdravotnické úřady vyměnit Covid-19 za virus Marburg podobný Ebole jako novou globální pandemii, se kterou povedou další kampaň strachu?

V posledních měsících mají globalistické organizace včetně WHO, Světového ekonomického fóra (WEF) a amerického centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) velký zájem o potenciální riziko nákazy virusem Marburg.

Začátkem tohoto roku začala WEF upozorňovat na pokračující nákazu nemoci v západní Africe pomocí videa a únorového článku s názvem „Zde je to, co potřebujete vědět o viru Marburg“.

Kevin z We The People píše: "Tady to máme🚨 Světové ekonomické fórum varuje před virem MARBURG. Chci říct, není zřejmé, že to plánují, pokud se to stane?“

WEF tehdy poznamenalo: „V Rovníkové Guineji bylo detekováno nejméně 16 případů viru Marburg s devíti úmrtími,“ a dodalo: „Pokud se bude nadále šířit, Světová zdravotnická organizace může vyhlásit stav ohrožení veřejného zdraví mezinárodního významu, stejně jako se to stalo s Ebolou v roce 2019."

WHO vydala na konci března následnou aktualizaci o epidemii Marburgu v Rovníkové Guineji a dospěla k závěru, že riziko viru bylo „velmi vysoké na národní úrovni, vysoké na subregionální úrovni, mírné na regionální úrovni a nízké na celosvětové úrovni“.

Podobně CDC minulý měsíc zveřejnilo zdravotní doporučení, v němž se uvádí, že „většina odborníků souhlasí s tím, že tyto [nákazy virem Marburg] představují dvě nezávislé události rozšíření ze zvířat na člověka“ a požádalo lidi, aby se vyhýbali kontaktu s infikovanými lidmi (mrtvými nebo živými), kalony a primáty.

CDC také požádalo lékaře v USA, aby hledali případy viru, jak vyplývá ze zprávy NBC News.

Zdá se, že Globální aliance pro vakcíny a imunizaci (GAVI) financovaná Billem Gatesem dychtivě slintá při této vyhlídce a připravuje se na vývoj specifické vakcíny proti Marburgu.

GAVI se ptala, zda bude Marburg „další pandemií“ již v roce 2021, a v aktualizaci z roku 2023 zdůraznila studii lékařského časopisu Lancet, kde výzkumníci úspěšně provedli první klinickou studii této vakcíny na člověka.

"Tato vakcína používá šimpanzí adenovirus zvaný cAd3, který byl upraven tak, aby se již nereplikoval nebo neinfikoval buňky, a představuje glykoprotein nacházející se na povrchu MARV, aby vyvolal imunitní reakce proti viru," popsala Gavi. "Vakcína bude brzy testována v Ghaně, Keni, Ugandě a Spojených státech a poté by mohla být použita v nouzových reakcích po vypuknutí nákazy MARV."

Podle CDC mezi příznaky nemoci způsobené virusem Marburg patří těžká hemoragická horečka. Nemoc byla poprvé objevena v laboratorním prostředí, když pracovníci onemocněli poté, co byli vystaveni ugandským opicím, a následně došlo k lokalizovanému ohnisku nákazy.

Virus Marburg byl poprvé rozpoznán v roce 1967, kdy se v laboratořích Marburgu a Frankfurtu v Německu a v Bělehradě v Jugoslávii (nyní Srbsko) vyskytla souběžná ohniska hemoragické horečky. Onemocnělo 31 lidí, počínaje laboratorními pracovníky, následně několik zdravotníků a rodinných příslušníků, kteří se o ně starali. Bylo hlášeno sedm úmrtí. První infikovaní lidé byli vystaveni importovaným africkým opicím kočkodanům zeleným nebo jejich tkáním při provádění výzkumu. Jeden další případ byl diagnostikován zpětně.

Zatímco všechny známé firmy propagují Marburg jako hrozbu, pandemicky unavení online výzkumníci věští z čajových lístků a mají podezření, že tato nemoc je dalším velkým zdravotním strašákem globalistů.

Liz Churchilová píše: „Jediný důvod, proč WEF/WHO/OSN opouští ‚Covid nařízení‘, je ten, že se chystají vypustit další biologickou zbraň…což je Marburg/Ebola…aby mohli dosáhnout maximálního masakru. Připoutejte se Válečníci.“

Investigativní novinářka Laura Loomerová píše: "Samozřejmě. Připravte se na globální nákazu eboly a Marburgu."

Autor John Leake vysvětlil, že laboratoře v západní Africe jsou „dokonalým místem“ pro provádění experimentů s virem.

Lékař a vědec Peter A. McCullough, MD píše: "Připravte se na strašení z Marburgu. Následuje SARS-CoV-2 a Monkeypox po kterých budou nařízené globální a americké nouzové stavy s bezprecedentními „nouzovými pravomocemi“. WHO chce, jako nejvyšší autorita vládnout světu v případě zdravotních krizí."

Rovníková Guinea je pro Bio-farmaceutický komplex perfektním místem, kde můžou fungovat, dělat a říkat, co chcou, protože její vláda je jednou z nejzkorumpovanějších na světě. Prezident Teodoro Obiang Nguema Mbasogo je jistě jednou z nejbizarnějších hlav států v historii.

[…] Tam, kde vládne korupce (v místech jako Ukrajina, Rovníková Guinea a Washington D.C.), kvete obchod Bio-farmaceutického komplexu.

Ukazuje posedlost globalistických zdravotnických organizací virem Marburg, že se chystá další pandemie, která bude zbraní proti veřejnosti?

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: infowars.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.