Sobota , 10 června 2023

Robert F. Kennedy ml.: „Volby CIA zmanipuluje a zavraždí ty, kteří se ji postaví do cesty“

Robert F. Kennedy mladší tvrdí, že CIA má za sebou historii zmanipulovávání amerických voleb a vraždění vůdců, kteří se odmítli podřídit jejich agendě „Nového světového řádu“.

Kennedy se posadil se šéfredaktorem Freddie Sayersem z internetových novin Unherd, který se zeptal demokratického kandidáta na prezidenta, jaký přístup hodlá zaujmout vůči CIA.

"CIA potřebuje reorganizaci," řekl Kennedy.

"Velmi brzy Allen Dulles (bývalý ředitel CIA) zkazil účel CIA tím, že ji zapletl do atentátů a manipulací voleb... CIA byla zapojena do státního převratu ve třetině zemí světa."

Thegatewaypundit.com uvádí: Kennedy zakončil svou myšlenku slovy: „Naší národní politikou jako země je podporovat demokracii. Politika CIA byla opačná.

Podívejte:

Kennedy měl pravdu, když zmínil Allena Dullese, který sloužil jako ředitel CIA během studené války.

Dulles měl dlouhou kariéru v CIA a dohlížel na několik kontroverzních misí CIA, jako byl íránský převrat v roce 1953, guatemalský převrat v roce 1954, program kontroly mysli MK Ultra a invaze v Zátoce sviní.

Allen Dulles byl nakonec vyhozen prezidentem Johnem F. Kennedym (strýcem Roberta F. Kennedyho ml.) za Dullesův podíl při katastrofě v Zátoce sviní.

V posledních týdnech popularita Kennedyho prudce stoupá v průzkumech a zdá se, že má šanci nahradit Bidena na postu demokratického prezidentského kandidáta.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.