Sobota , 10 června 2023

Já se obávám, že hrozba války eskaluje a bude se týkat i České Republiky, říká Martin Koller

Martin Koller a Jiří Havel diskutují o možném zapojení České Republiky do války s Ruskem (Print Screen z Facebooku)

 

Vojenský analytik Martin Koller vyjádřid v pořadu Jiřího Havla obavy, že Česká Republika bude zatažena do války s Ruskem, aby bojovala v zástupné válce za USA, NATO a globalní lichváře. Řekl, že pro Českou Republiku a celou Evropu plánují USA stejný válečný scénář jako na Ukrajině.

„Já se obávám, že hrozba války eskaluje. Bude třeba hnát lidi do války. Do války z které utíkají Ukrajinci,“ řekl Koller a dodal, že mnozí Ukrajinci jsou chytřejší, než někteří Češi, kteří se chtějí hnát do války s Ruskem.

„Ukrajina je vzor toho jak si globalní lichváři představují Evropu.“ Tím Koller poukázal na korupci, diktaturu a nacismus, který se šíří do Evropy. Konec konců naše vláda podporuje finančně a vojensky nacistický režim.

V současné době dochází k finančnímu okrádaní Českého obyvatelstva. Důchodcům jsou kráceny důchody, snižují se platy státních zaměstnanců (kromě politiků), zvyšují se daně, máme velmi vysokou inflaci, která vzala lidem 25% jejich úspor a mnoho lidí navíc platí i statisícové doplatky za elektřinu.

Koller řekl, že to je účel, protože čeští občané mají financovat válku na Ukrajině: „Peníze na válku NATO najde vždycky,“ a zmínil příklady jako Afganistán, Irák, Líbie, kdy se peníze na válku našly, zatímco daňoví poplatníci členských států NATO ji financovali snižováním své životní úrovně.

V současné době probíhá zástupná válka na Ukrajině, mezi Ruskem a Ukrajinou. Válka má kořeny v roce 2014, kdy zpravodajské agentury USA nechali svrhnout legitimně zvolenou vládu Ukrajiny a nahradili ji nacistickým režimem, který perzekuoval ruské obyvatelstvo na Ukrajině. Tato zástupná válka se má rozšířit na státy Bukurešťské devítky jejíž součástí je i Česká Republika.

Koller poukázal na to, proč USA tak moc potřebují vyvolat zástupnou válku v Evropě: „USA potřebují válku, aby zabranili odchodu dolaru jako rezervní měny.“

V současné době hrozí USA, že se díky svým obřím dluhům dostane do platební neschopnosti. Do toho stále více zemí se přidává do organizace BRICS a opouštějí dolar jako rezervní měnu. To znamená absolutní ekonomickou katastrofu pro USA. Aby tomu zabránili, tak se pokusí vyprovokovat Rusko a zatáhnou státy NATO do války s Ruskem.

Největší riziko vidí Koller v červnu tohoto roku, kdy má být podle jeho názoru vyvolána válka mezi státy NATO a Ruskem: „Červen je ideální z hlediska zahájení války na Ukrajině.“

USA jsou také v přední linii propagace Green Dealu. V pořadu Petra Bureše Koller řekl, jací to jsou pokrytci, když si hrají na ekologii a přitom chtějí v Evropě vyvolat válku, jejíž uhlíková stopa by byla obrovská, kvůli těžké vojenské technice. „Každej výstřel je ekologická stopa jak prase. To jde vidět co je to za lháře a podvodníky,“ dodal Koller.

Koller přislíbil další rozhovor s Jiřím Havlem o tom, jak se připravit na přežití ve válce. Tento rozhovor by měl proběhnout v následujících dnech a bude publikován na FB stránce Jiřího Havla.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.