Středa , 31 května 2023

Problém není koronavirus, ale zájem elit omezit lidská práva

Martin Kirschner.

Symbolický náhubek na hubu. Podaří se elitám omezit i další naše práva? (Public Domain)

Pandemie okolo koronaviru je jenom velké divadlo, které má sloužit k omezení lidských práv. Naše práva již byly narušeny i tím, že na nás začali vysílat životu nebezpečné 5G záření. Když se někdo snaží poukazovat na souvislost mezi 5G a koronavirem, tak jsou jeho příspěvky a videa mazány. Přitom 5G je za takzvanou pandemii přímo zodpovědné.

Abych to vysvětlil. 5G vysílá elektromagnetické vlny, které narušují bioenergické pole člověka. Pokud má člověk narušené bioenergetické pole, tak snadno onemocní a nebo alespoň v souvislosti s testy na koronavirus je člověk označen za nemocného.

Jenom pro vaši informaci. První město, které zavedlo 5G byl Wuhan. Následovali pak státy po celém světě jako Itálie, Velká Británie, Německo, Španělsko, USA atd. V souvislosti s Darkovem a celou Karvinou již bylo zahájeno testovaní 5G. Proč si myslíte, že se náhle z ničeho nic objevilo tolik dalších nakažených koronavirem v tomto regionu?

Podle nejnovějších informací jsou připravené vakcíny, které mají obsahovat hliník. Hliník je silným vodičem, takže bude ještě silněji vstřebávat signál z 5G do těla člověka a tím defacto absolutně vypne bioenergetickou ochranu člověka. Vakcíny mají také obsahovat nanočipy díky kterým bude člověk ovládán jak na fyzické, tak na mentální úrovni. Z člověka se v podstatě stane chodící robot bez vlastní vůle.

Ti z vás co nevěří na takzvané "konspirační teorie", tak by se měli konečně probudit. Cílem celé této mediální hysterie a vyvolávaní strachu je zotročení vaši mysli, aby jste byli poslušní jako beránci a dělali to co po vás vaše vlády (ovládáné elitami) chtějí, aby jste dělali.

Doporučuji vám shlédnout video, kde je tento proces vizuálně popsán:

Možná vás o tom hlavní média neinformovala. No není se čemu divit vzhledem k tom kdo je vlastní. Proto to udělám já. Po celém světě proběhly protesty proti falešné pandemii a omezovaní lidských práv. Video z těchto protestů můžete zhlédnout zde:

Žijeme v neskutečné době. Lidé si myslí, jak jsou svobodní a že jsou pány svého osudu. Je třeba lidem otevřít oči. Chystám sérii článku o tom, jak systém z lidí dělá otroky a také vám poskytnu návod, jak se z tohoto otroctví dostat. Přihlaste se k odběru, ať vám žádný z těchto článků neunikne. Jinak by jste mohli do konce života skončit i takhle:

 

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.