Sobota , 1 dubna 2023

Řád z chaosu Ordo ab chao, aneb jak se ustanovuje Nový Světový řád za pomocí archontů

Autor: Martin Kirschner.

V globálním úhlu pohledu je celá situace projevena v prakticky nikdy nekončící myriádě větších či menších lidských konfliktů směřujících k finálnímu odpojení lidské duchovní matrice mimo strukturu stromu života jako konečný záměr k zavedení Nového světového řádu.

Nový světový řád není jen o tom zavést fašisticko-komunistickou (čerpající to nejhorší z obou systému) diktaturu po celém světě, ale jde o to vytrhnout lidi úplně z kristovského vědomí. Tento systém se má stát peklem pro mysl a ducha. Cílem je lidi odtrhnout od lidské přirozenosti, ducha, multidimenzionálních kořenů, tradic a kultury. Takový člověk se v reálném světě stane extrémně sobeckým, zlým, vystrašeným, žijícím v neustálých konfliktech, absolutně zotročeným a zmanipulovaným systémem, bez smyslu života a znalosti svého původu.

Dojde (a vidíme to již dnes) k bio-energetického zmrzačení lidstva, které je realizováno podvědomou akceptací mentálních programů archontů, následnou adopcí cizí inteligence a zavedením těchto programů do společenských zřízení všeho druhu. Je to konečný plán archontských sil (démonů), aby se zabránilo evoluci lidstva a pozvednutí vědomí.

Tento ústřední výtvor archontických sil v podobě jakéhosi myšlenkového egregoru, v minulosti upevňoval náboženský patriarchální vliv. Také rovněž inicioval novou strukturu rapidně blokující vše lidské - přirozené tendence znovu dosáhnout a realizovat svou schopnost tvořit.

Gnostická tradice identifikuje vliv archontů ve všech autoritativních strukturách a systémech, jenž popírají skutečnou či autentickou přirozenost lidské bytosti. Byla to právě gnose, která rozpoznala manipulativní či destruktivní vliv všech lidských systémů či institucí v podobě státních zřízení, náboženství, ras, národů, vnímání času, historie a tak dále s cílem vytvořit „novu mysl“.

Současnost

Je veřejným tajemství, že světové elity praktikují satanismus a napojují se na archonty a jiné démonické bytosti. Satanismus je o zotročování jednotlivce a jeho vůle. Díky této černé magií a tomu, že jsou doslova přes mrtvoly, dokáží vládnout světu.

Vše co se kolem nás v současné době děje, jako je falešná pandemie, umělé navyšovaní cen, nedostatky potravin a tak dále, má všechny znaky jejich zednářského postupu Ordo ab chao (řád z chaosu), jehož cílem je vyvolat revoluci tím, že se lidé stanou tak nesvobodnými, že nebudou mít jinou možnost, než svrhnout státní moc a její orgány.

Zaprodaní politici ani netuší, jakou hru rozehráli s mocnými tohoto světa. Myslí si, že hledají „rozumnou“ míru diktatury, kdy budou lidé dostatečně zotročení, ale zároveň skutečně nepovstanou. Proto si myslí, že pomoci metody povolit, utáhnout, povolit, utáhnout dojdou k určitému koncensu. Netuší, že jsou elitami určení k likvidaci tím, že budou dostávat stále přísnější noty, až to lidé nevydrží a své vlády svrhnou.

To už se v podstatě děje v Šanghaji, kdy i poslušní Asiaté se začínají bouřit proti své vládě:

Politici si myslí, že jsou teď v elitním klubu a jsou opojení mocí. Ovšem pro elity jsou politici pouze loutky k dosažení jejich cíle. Ďábel se o moc nedělí. Proto s nimi není do budoucna počítáno.

Jakmile budou politici svrženi, tak chazarská mafie se také chystá použít svou starou taktiku být milá a představovat laskavé pastýře, aby ovce uklidnila. Budou podniknuta opatření, jako „východisko“ od těchto tyranských vlád. To co by lidé odmítli jako novou tyranii a diktaturu, tak nyní uvítají, protože ve srovnání s minulým jednáním politiků se to bude zdát jako vysvobození.

Bude to podobné jako u optického klamu, kdy si většina lidí bude myslet, že jedna oranžová kulička je větší, než ta druhá:

Ve skutečnosti jsou obě oranžové kuličky stejně velké.

Za poslední více než dva roky můžeme vidět, jak politici a média dokázali pro tento účel připravit cestičku tím, že většinové populaci vymyli mozek: „Vakcína je svoboda“, „Zbraně na Ukrajinu jsou proti válce“. V budoucnu můžeme slyšet: „Vzdaní se majetku je svoboda“ a tak dále.

Je proto potřeba sledovat, kdo se nově dostává k moci a jak mluví. Podle mě se v budoucnu budou rozdíly ve společnosti projevovat ještě rapidněji. Ti co jsou zmanipulovaní a v hypnóze archontského programu v němu budou přežívat. Vědomí lidé zřejmě systém opustí a pokusí se žít mimo komfortní zónu, avšak alternativně mimo systém, se sdílenou ekonomikou, a bez jakýchkoliv nařízení a pravidel.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.