Středa , 31 května 2023

Nemoc je otázkou volby

Autor: Martin Kirschner.

Naše mysl určuje, jestli budeme zdraví, nebo nemocní.

Mnozí lidé věří, že aby se vyléčili z nemoci, tak si musí vzít od doktora prášky, nebo injekci. Pokud odborníci v bílích pláštích vynesou ortel nad pacientem, tak pacientova víra může způsobit to, že se nikdy ze své nemoci nevyléčí, nebo že dokonce zemře.

Pam Grout, která je autorkou knihy „Důkazy duchovních zákonů“ píše o tom, jak nás systém úmyslně programuje na nemoc. Většina zdravotního personálu je toho součástí, aniž by si to uvědomoval. Citát je ze strany 136 této knihy:

Citát z knihy:

„Nemoc je otázkou volby. Nejspíš jsem blázen, že do své knihy zahrnuji tuto pasáž. Určitě vám neušlo, že jsem ji ukryla v dlouhé kapitole a k tomu poblíž závěru.

Zřejmě už jste nejspíš slyšeli, že například rakovinu způsobuje skrytý hněv nebo že v důsledku stresu mohou přes noc zešedivět vlasy. Hodlám však rozvést myšlenku, že přebujelé, chamtivé zdravotnictví nás záměrně udržuje v bludu, že nemocím se nedá vyhnout.

Nechci se tím nijak dotknout lékařů, sester ani dalšího zdravotnického personálu. Drtivá většina z nich to bezpochyby myslí dobře a vykonávají svou profesi se zájmem a plným nasazením Jen podléhají stejnému klamu jako my všichni ostatní.

Chci tím říct, že všeobecně rozšířený mylný postoj má za následek „poruchu počítače“. Namísto toho, abychom nemoc vnímali jako problém, který je třeba řešit, přijímáme ji jako životní realitu. Všichni jsme přistoupili na pravidla, podle níž je nemoc nevyhnutelnou, samozřejmou součástí života. Mnozí si ani nedovedeme představit dokonalé zdraví.

Tento mylný vzorec uvažování má kořeny v hluboké minulosti. Jakmile se v naši mysli jednou zrodí myšlenka, že nějaký úkol tělo nemůže splnit (například nemůže uvolnit tepnu) vyšle o tom informaci do mozku, a ten to následně sdělí svalům. „Virus“ jenž zasáhl naše vědomí, omezil schopnost těla využít vlastní moudrost.

Ale naše víra v to, že tělo musí nevyhnutelně degenerovat, nám připadá opodstatněná jen proto, že jsme s ní žili tak dlouho. Dr. Alexis Carrel, francouský lékař a nositel Nobelovy ceny, předvedl, že buňky lze udržovat naživu nekonečně dlouho. Výsledky jeho výzkumu prokázaly, že „neexistuje žádný důvod, proč by buňky měly degenerovat. Po jakkoli dlouhé době.“

„Jsme vedení tomu, že nemáme nic ve svých rukou, že nic nevíme,“ vysvětluje Meir Schneider, muž, který sám sebe vyléčil ze slepoty, „ale to není pravda. Všechno co potřebujeme vědět, najdeme každý sám v sobě.““

Konec citace.

Závěr

Ježíš řekl: „Vzchop se, dcero. Tvá víra tě uzdravila.“

Pokud dokáže víra uzdravovat, tak dokáže také přivolat nemoc. V současné době jsme svědky toho, jak nás systém programuje skrze televizi, že onemocníme na neexistující Covid. Mnozí těmto zprávám uvěří, zapracuje psychosomatika a oni skutečně onemocní.

Jak píše Pam Grout ve své knize, tak systém z nás chce mít slabé jedince, kteří si myslí, že nemají osud ve svých rukách a že se nemůžou sami vyléčit. Zprávy z televize nás 24 hodiny denně programují, že jediným řešením na „nemoc“ je „vakcína“ i přestože jsme zcela zdrávi a nic nám není.

Skutečným virusem je vládnoucí třída, která takto po tisíci letí programování oslabuje lidského ducha a činí lidi nemohoucími.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.