Středa , 29 března 2023

Rakovina se dá léčit i jinak, než chemoterapii

autor: Martina Matulová.


Rakovina=smrt. Pomyslí si většina lidí, kterým lékař diagnostikuje nemoc, na kterou současná moderní medicína doposud nemá účinný lék. Chemoterapie, má účinnost zhruba 10%, což má i obyčejné placebo, ozařování na tom není o moc lépe. Obě tyto metody navíc oslabují imunitní systém, což je maximálně nežádoucí, pokud vám někdo tvrdí, že chce léčit. Statistiky sice hovoří, že včasná diagnóza vás zachrání v 80-90% případech, ale pravda je taková, že pokud nezemřete do 5-ti let, plníte statistiku.

Na rakovinu byla v minulosti objevena spousta léků (Public Domain)
Na rakovinu byla v minulosti objevena spousta léků (Public Domain)

Nabízí se tedy otázka: jak je tohle vůbec možné, jak tohle někdo mohl schválit?

Odpověď je jednoduchá: peníze především. Jeden onkologický pacient vyjde na 6 - 30 000 korun. Vzhledem k tomu, že jen v České republice, ročně onemocní přes 83 000 lidí. Celková částka za rok tedy činí něco kolem 400 miliónů až 2 miliardami korun ročně. (zveřejněno VZP 2015). Farmaceutické firmy mají pak díky vaši nemoci žně, a to jsme jen v naší malé zemi...

Najde se však pár doktorů, kteří opravdu chtěli zjistit, co vlastně rakovinu způsobuje a hlavně, jak ji vyléčit přírodní cestou.

MUDr. Ryke Geerd Hamer

Po tragické smrti svého syna (1979) prodělal rakovinu varlat. Měl dojem, že na tomto typu rakoviny, mohlo mít vliv nedávno prodělané silné psychické trauma ze ztráty milovaného dítěte.

Snažil se ověřit svou teorii na velkém množství pacientů. V roce 1981 sepsal 5 biologických zákonů a popsal vztahy mezi psychikou, mozkem a orgány. Položil tak základ Germánské nové medicíny.

Trofoblastická teorie Dr. Johna Bearda

Roku 1902, skotský profesor embryologie Dr. John Beard publikoval, že rakovina je způsobena zanesenými játry.

Primárním podnětem k růstu trofoblastu je vysoká hladina estrogenů, k čemuž dochází v těhotenství. … Problémem je normální produkce estrogenů v nadledvinách či ve vaječnících. Játra přeměňují estrogen do neškodné formy. Ale když jsou játra plná toxinů, jsou ucpaná a nebo nefunkční, potom nemohou estrogen řádně detoxikovat.“

Podle této teorie je při léčbě základem naše strava.

Dr.J. Wassil Nowicky

Ukrajinský chemik žijící ve Vídni, objevil účinky alkaloidů z vlaštovičníku. Hlavní účinnou látkou má být Chelidonin. Postupně ničí nově vzniklé nádory a postupuje aż k metastázám. Nádory, se nakonec zapouzdří, ale je třeba je nechat chirurgicky odstranit. Lék je známý pod názvem Ukrain

Jim Humble

Léčivé účinky MMS američan objevil náhodou. Řekl si, že člověk je přece nejvíc tvořen z vody a tak, při svém putování zamořenou oblastí malárií, podal svému nemocnému kamarádovi roztok, jež se běžně používá k desinfekci vody a nosil jej stále u sebe. Tím ho zachránil od jisté smrti.

Jde o chloritan sodný s kyselinou citrónovou. V určitém přesně daném poměru dokáže tento roztol vyléčit i rakovinu a další nemoci.

MUDr. Kamil Jurkovič

V roce 1966 odstartoval MuDr. Jurkovič začátek léčebného procesu, jemuž se v prvé řadě zamezí dále bujet za pomocí tyreostatik (Carbimazol), která zabraňují nadměrné činnosti štítné žlázy. Imunitní systém si s rakovinovými buňkami už poradí sám. Imunita však musí být na tento boj dostatečně silná.

Josef Zezulka

Biotronickým působením, tedy působením energie ze svých dlaní, léčil jak rakovinu, tak i ostatní nemoci. K tomu pracoval také s psychikou pacienta. S rostoucím výskytem rakoviny si dělal velké starosti.

Sestavil protirakovinotvornou dietu, která zabraňovala dalšímu růstu nádorů a byla účinným doplňkem léčby, pokud se řádně dodržovala.

Dieta Dr. Johanny Budwigové

Pocházela z Německa a byla několikrát nominována na Nobelovu cenu. V roce 1952 sepsala dietu založenou na konzumaci speciálních tuků a kyselin obsažených např. ve lněném oleji, zelenině a některých druzích tvarohu. Právě v metabolismu tuků je totiž podle ní ukrytý původ rakoviny a dalších nemocí.

MUDr. Olga Ivanovna Jelisejevová

Ve své knize píše:

„Mnohá vážná onemocnění, včetně onkologických, mají parazitární příčinu.“

MUDr. O. I. Jelisejevová: Červi – paraziti – příčina nerozpoznaných diagnóz

MUDr. Hulda Clark

Radím vám tedy nejdříve se přesvědčit, že příčinou onemocnění není žádný parazit. Zní to jednoduše, ale opak je pravdou.

Většinu lékařů, vědců, ale i obyčejných moudrých lidí, se farmaceutický průmysl snaží zastrašovat, omezovat a vydírat. Tyto mafiánské praktiky ovšem nemusíme tolerovat. Vzdělávejte se proto sami, nevěřte slepě lékařům jen proto, že oni přece studovali několik let a tak o tom musí něco vědět. Vzdělání na lékařských fakultách je z velké části ovlivňováno farmaceutickými společnostmi. Lidé jsou neinformování a proto slepě důvěřují svým lékařům a současnému zdravotnímu systému, díky čemuž vydělávají farmaceutické společnosti obrovské peníze po celém světě.

na závěr ještě pár dalších možností:

Vitamin B17 (amygdalin či laetril)

Nejlíp tento výtažek účinkuje po podání injekcí do svalů nebo nitrožilně.

„Léčba amygdalinem dosahuje nejlepších výsledků u rakoviny plic, prostaty, prsu, lymfatického systému, jater a mozku. Naopak v případě leukémie tato léčba není příliš účinná.“

Hlíva ústřičná

Beta-glukany, obsaženy v této houbě velmi posilují imunitní systém. Nejlépe je houbu jíst syrovou, umlít ji na prášek nebo při mírné tepelné úpravě, nesmí však přesáhnout 60 stupňů.

Roku 1902, skotský profesor embryologie Dr. John Beard publikoval, že rakovina je způsobena zanesenými játry.

Přírodní léčiva s širokou působností

Pomáhají z těla odstraňovat škodliviny, působí jako silné antioxidanty a stimulují imunitní systém a další funkce organismu.

Vilcacora, též Uña de Gato (kočičí dráp)

Užívá se vývar z kůry a kořenů, ale prodává se také ve formě kapslí či kapek.

Konopný výtažek

Užívání konopného výtažku proti různým nemocem, včetně rakoviny, doporučuje Rick Simpson, který si v roce 2003 s jeho pomocí vyléčil rakovinu kůže.

„Za posledních šest let jsem výtažek poskytl více než patnácti stům lidem. Záznamy si nevedu, protože konopí je nelegální. S přehledem ale můžu prohlásit, že jsem už viděl stovky lidí, kteří si výtažkem vyléčili interní nebo externí formu rakoviny.“

Alveo

Alveo je bylinná směs, která slouží jako účinný antioxidant, čímž posiluje imunitu.

Vitamíny

Pro posílení imunity mohou dále pomoci vysoké dávky některých vitaminů. Např. vitamin C v dávkách 2000 mg denně a vyšších, nebo vitamin D3 (cholecalciferol) v množství 2000–5000 IU denně (ten je však v rozumných dávkách dostupný pouze ze zahraničí).

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.