Pondělí , 27 března 2023

Roste obliba rekreačních kontejnerových objektů s možností výdělku

Kontejnerové rekreační objekty si získávají stále větší ohlas chatařů. S nárůstem cen stavebních materiálu z důvodu výpadek dovozu na světových trzích, ať už kvůli pandemii Covidu-19, nebo v důsledku války na Ukrajině, je tohle vše příčinou toho, proč stále více Čechů uvažuje o tom pořídit si obytný kontejner.

Data Bridge Market Research přišly s analýzou, že trh s obytnými kontejnery v období let 2023 až 2030 poroste o 6,4 % (CAGR).

Co si budeme říkat. Hlavním důvodem, proč si lidé pořizují rekreační kontejnery je cena a rychlost dodání. Kromě toho stále více podnikavců si pořizuje obytné kontejnery  proto, aby vydělali.

Na ubytovací službě sdílené ekonomiky Airbnb se v posledních letech objevilo spoustu nabídek, kdy lidé využili svého volného pozemku, aby si na něj pořídili rekreační kontejnerový objekt, který pak využijí k poskytnutí pronájmu ubytování. Hlavní nárůst těchto staveb byl zaznamenán v polovině roku 2020, kdy lidé byli v lockdawnech, nemohli chodit do práce a přemýšleli o tom, jak si ve volném čase přivydělat. Od té doby  výroba kontejnerů zaznamenala strmý narůst.

Příklad nabídky kontejnerového bydlení na Airbnb:

View On AirbnbShipping container getaway in small country town

 

Obytné kontejnery a finanční nezávislost

Obytné kontejnery často jsou typizované a jsou tím pravým pokud hledáte nízkonákladové řešení bydlení, nebo občasného chataření. Díky efektivní výrobě bývají zpravidla hned k dispozici. Tím pádem můžete začít hned podnikat s maximálními výdělky, protože nastavit si cenu pronájmu na průměrných 1500 Kč/den není na Airbnb až tak neobvyklé i v rámci ČR. Samozřejmě čím větší a luxusnější domek , tím větší cenu si můžete nastavit.

Firmy vyrábějící modulární kontejnery, často vycházejí svým klientům vstříc a plní jejich individuální požadavky. Obytné a sanitární kontejnery  vám zajistí to, že si dnes pořídíte rychle prostory k různému druhu užívání dle vašich požadavků a máte zajištěné komplexní bydlení.

Například společnost Moravia Containers a.s zajišťuje dopravu kontejnerů v rámci celé Evropy z výroby k zákazníkovi na místo určení. Na přání zákazníka provádí kompletní montáže v tuzemsku i cizině a to konkrétně v rámci celé Evropy. Pokud tedy nežijete v České Republikce, může si od nich nechat dovést kontejner i do zahraničí a začít pronajímat svým přátelům a známým, kteří by chtěli o vás přespat.

Rekreační mobilní domy

Společnost Moravia Containers vyrábí takzvané „kontejnerové rekreační objekty“ a vybrat si můžete z několika druhů:

Můžete si zvolit variantu se zastřešenou terasou až po dřevěnou laťovou fasádu se sibiřským modřínem. Z několika možností si vybere opravdu každý.

Ať už tedy hledáte možnost pořídit si levné víkendové bydlení a nebo chcete využít svého volného pozemku pro podnikání v pohostinství pak společnost Moravia Containers s tradicí od roku 1999 a velmi dobrými recenzemi na internetu je pro vás tím nejlepším řešením.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.