Pondělí , 27 března 2023

Aplikace Rodičovská Kontrola kid sercurity

Od chvíle, kdy moje dcera začala chodit do školy, rozhodl jsem se na její telefon nainstalovat rodičovskou kontrolu.

Ukazuje se, že služby rodičovské kontroly jsou velmi oblíbené a vyhledávané. Internetové obchody s aplikacemi nabízejí širokou škálu služeb pro rodiče, které se liší cenou, funkčností, oblíbeností a kvalitou práce. Moje volba padla na Rodičovskou Kontrolu GeoTracker Kid Security.

Proč Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security?

Při výběru této aplikace jsou důležité faktory:

  • Hodnocení aplikace. 4,1 z 5 hvězdiček ve službě Google Play;

    Popularita. Více než 25 000 uživatelů Google Play ohodnotilo aplikaci ve svých recenzích. Recenze jsou pozitivní a také negativní, ale víme, že «kolik lidí, tolik názorů». Vzhledem k tomu, že tým podpory poskytuje zpětnou vazbu, přijímá kritiku od uživatelů a opravuje aplikaci, zdá se, že aplikace se zlepšuje;

  • Možnost si stáhnout a používat stránky zdarma;

  • Rozmanitost funkcí v aplikaci.

 

Co je Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security a jak funguje?

Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security je mobilní aplikace, která je nabitá funkcemi pro možný úplný dohled nad vaším dítětem. V aplikaci je možné nastavit ovládání jednoho, dvou nebo i čtyř a více dětí.

Aplikace Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security je nainstalována na chytrém telefonu dospělého.

Na dětském telefonu musíte nainstalovat službu Tigrow a zadat kód PIN pro synchronizaci zařízení. Obě mobilní aplikace jsou k dispozici ke stažení na Google Play zcela zdarma.

                                     

                                     

 

Aplikace Tigrow! z Kid Security

Tigrow! z Kid Security je aplikace pro chytré telefony pro děti, plná názorného rozhraní i užitečných nastavení pro pohodlí rodičů, aplikace má praktické nastavení: nastavte PIN kód, aby dítě nemohlo tuto aplikaci odstranit.

Tigrow! z Kid Security nabízí kvízy, domácí úkoly a úkoly od rodičů, stejně jako komunikaci a chat s rodiči. Rozsah je jakýmsi motivátorem, umožňuje stanovovat si cíle, jejichž dosažení je odměňováno formou virtuálních mincí.

                                 

                                 

Funkce služby Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security

1. Lokalizace.

Funkce geolokace je hlavním účelem Kid Security, je pohodlná, protože snadno zjistíte, kde se vaše dítě právě nachází, a k dispozici je také historie pohybu dítěte po městě. Mimochodem, podle recenzí dá se pochopit, že tuto aplikaci používají mladí lidé: například v případě ztráty jednoho ze smartphonů vám funkce usnadní jeho nalezení.

Mapa města je čitelná a názvy ulic jsou dobře dohledatelné, jsou označena známá místa pro orientaci: lékárna, škola atd. Poloha dítěte je aktualizována v časových intervalech, tzn. ne každou sekundu, ale každé 1-2 minuty.

Rodičovská obrazovka zobrazuje aktuální nabití baterie gadgetu dítěte.

2. Online poslech a možnost nahrávat zvuk kolem dítěte. 

Doba poslechu bez pozornosti je omezena - 5 minut. Při použití této funkce zvuk je čistý a slyšitelnost velmi dobrá, je dobře rozeznatelná řeč i okolní prostředí. Když je funkce poslechu zapnutá, dítě nic nepozná, jeho smartphone funguje v normálním režimu.

3. Hlasitý signál (pokud má dítě telefon v tichém režimu).

Když stisknete tlačítko «Odeslat signál» na gadgetu dítěte, spustí se hlasitý zvuk, bez ohledu na režim jeho telefonu. Zvuk připomíná sirénu a dítě hned pochopí, že ho hledá matka. Bravo tvůrcům. Tato funkce má nevýhodu - tlačítko SOS na dětské službě Tigrow, po jeho stisknutí se spustí smartphone rodiče.

4. Omezení času stráveného ve hrách.

Aplikace Kid Security má «Statistiky», s její pomocí lze snadno sledovat čas strávený dětmi na telefonu. Můžete sledovat všechny hry, instant messengery a aplikace, které dítě během dne používá, rozdělené podle času.

Pro snížení času stráveného dětmi na internetu je v nastavení aplikace dostupná funkce omezení času na síti.

5. Schopnost kontrolovat korespondenci dítěte.

Korespondence ze všech instant messengerů se zrcadlí v rodičovské aplikaci Kid Security a rodiče vidí, kdo si s dítětem píše, což vám umožňuje varovat ho před náhodnými a podezřelými online známostmi.

Pro aktivaci je vyžadováno předplatné.

Předplatné

Rodičovská Kontrola GeoTracker Kid Security poskytuje svým uživatelům širokou škálu funkcí dostupných všem a zcela zdarma.

V případě aktivace placeného předplatného lze funkce aplikace výrazně rozšířit:

  • Prémiové;

  • Online konkurz na jeden měsíc;

  • Online Listening Plus Premium bez poplatku.

Funkce aplikace by se daly popisovat donekonečna, ale všechny výhody pociťuji až po použití na chytrém telefonu.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.