Roswellský incident o UFO byl elitami utajen, aby lidé nepoznali sílu svého vědomí

Autor: Martin Kirschner.

Podle utajených informací byli návštěvnici z Roswellského incidentu ve skutečnosti lidé ze vzdálené budoucnosti. (Zdroj: Public Domain)

To, čeho se mocní deep state nejvíce bojí je to, že se u lidí rozšíří vědomí. Vědomí lidé totiž již nejsou otroci, ale svobodní lidé a nenechají se sebou manipulovat. Proto nám jsou utajovány informace o zákonech vesmírů, života, zdraví, hojnosti a technologiích, které nesmíme užívat.

Následný citát je z knihy „Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu“ od německého autora Jana Van Helsinga. Tento citát můžete shlédnout na straně 396 této knihy a popisuje události Roswellského incidentu, kdo byli údajní mimozemšťané a proč je nám toto tajemství skryto.

Citát z knihy:

Redaktor časopisu o UFO Bill Birnes vedl rozhovor s admirálem Georgem Hooverem, který zemřel roku 1998 a působil v námořní zpravodajské službě amerického námořnictva. Šlo v něm o takzvaný Roswellský incident, pozorovaný v roce 1947 v Novém Mexiku, kdy se údajně zřítila mimozemská vesmírná loď a během nějž přežil minimálně jeden pasažérů, metr dvacet vysoký humanoid. Spekuloval o tom téměř každý badatel zabývající se UFO a tomuto tématu se věnoval i Hollywood.

Velmi zajímavý mi v této souvislosti přijde výrok admirála Hoovera, který do hry zapojil zcela jinou variantu. Admirál vysvětlil Billu Birnesovi: „Největším tajemstvím vojenského námořnictva bylo, že roswellskými návštěvníky jsme byli my sami z budoucnosti.“ Údajně to byli cestovatelé v čase, a nikoliv mimozemšťané. Největší záhadou přitom nebylo, že existují cesty a cestovatelé v čase, nýbrž „schopnosti a moc vědomí“ těchto cestujících.

Skutečně znepokojivé bylo pro armádu poznání, čeho je člověk vlastně schopen. Admirál Hoover dále líčil, že tyto informace „byly velmi přísně potlačovány“, protože kdybychom věděli, jak mocní ve skutečnosti jsme – nebo lépe řečeno, jak mocní bychom mohli být – pak „bychom kolem sebe vytvořili chaos“, a to by bylo nepřípustné. Je fakt, že skutečnost okolo sebe můžeme libovolně přetvářet způsobem, jaký si osvojili lidé z budoucnosti. To jim umožnilo přístup k těmto „neuvěřitelným“ možnostem, jako je například cestování časem.

Dalším svědkem roswellského incidentu byl bývalý pracovník Pentagonu plukovník Philip Corso. Ve své knize Den po Roswellu popisuje, co se zjistilo o zřícené vzducholodi a o technologii, kterou využívala. Vesmírná loď fungovala tak, že znásobovala vědomí pilota. Loď (pouze) posilovala jeho schopnost cestovat díky síle jeho vlastních myšlenek, přemisťovat se skrze superprostor a být na několika místech současně. Znamená to, že schopnosti lodi byly ve skutečnosti spojené s vědomím jejích pasažérů. A tito pasažéři, tito piloti, jsme údajně byli my lidé! My z budoucnosti!

Konec citátu.

Závěr

Jak z této knihy vyplývá, tak jsou nám utajované technologie a možnosti, které by člověka udělaly svobodnějším. Představte si, že byste měli auto, které by bylo poháněné vašimi myšlenkami. To už by lidé nemuseli kupovat benzín, který se dělá z ropy a z kterého tyto elity profitují.

I když nejsem zastáncem napojení lidí na technologie, tak to hodně svědčí o tom, jak jsou lidské myšlenky mocné. Toho se elity bojí a snaží se nás udržet v neustálé nevědomosti skrze MSM, vzdělávací systém, a nyní i skrze vakcíny a s tím spojené konečné zotročení mysli.

Sdílet článek na sociálních sítích:

Facebook komentáře

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.