Sobota , 1 dubna 2023

Vzkaz od indigového chlapce: Silná aktivita zla značí, že má strach ze světla

Autor: Martin Kirschner.

Následný citát je z knihy Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu od německého autora Jana Van Helsinga. Tento citát můžete shlédnout na straně 414 této knihy a indigový chlapec jménem Toni v ní říká, k čemu v současné situaci (poslední desetiletí) dochází.

Citát z knihy:

„Indigový chlapec: Vidím to takto: my lidé stojíme před velkou změnou, pozitivní změnou, nebo přesněji řečeno už jsme v ní. Je to boj dobra a zla. Světlo bude silnější a temnota jako upír, který se světla bojí, se je bude snažit zatlačit do rohu. Temnota stojí zády ke zdi, a ví, že její čas končí. Proto je agresivní, a hlavně je v nevýhodě, je „na tahu“ a pod tlakem. A jakmile je někdo pod tlakem, pak je neopatrný a dělá chyby. Temnota (nebo zlo) bojuje o své přežití; světlo si může počkat. Je pasivní a nechá protivníka přijít. Má čas, má spoustu času!

Redaktor: Stejně jako ty si myslím, že prostřednictvím hororových filmů nebo oslavováním násilí a sexu se temnota pokouší vše pozitivní na světě, co bylo vyvoláno změnou frekvence, úmyslně potlačovat.

Indigový chlapec: Ano, to ale může fungovat jen určitou dobu. Proto nyní temná stránka vztekle kope okolo sebe. Důležitým nástrojem je veškerý filmový odpad z USA, tam se produkuje množství nezdravého materiálu lidmi, kteří jsou zlí a duševně nemocí. I celá ta věc s eurem a s multikulturalismem a fakt, že se nesmí říkat pravda … všechny ty zákazy. Vychází to ze strachu – oni mají strach! A hodně lidí si teď toho začíná všímat, což brzy vyústí ve velký krach. Všechny lži vyjdou najevo a pak bych nechtěl být v kůži politiků. Hollywood také pravděpodobně jednou někdo podpálí.

V konečném důsledku ukazuje silná aktivita zla to, že má strach – strach ze světla. Temnota MUSÍ jednat, je k tomu puzena. Ale světlo je stále silnější. Je jako zápalka, která osvětluje temnou místnost. Naopak to nefunguje.“

Konec citátu.

Závěr

Nejlepší příklad, který mě napadá a který by podpořil tento citát, jsou volby v USA. Tam lze krásně vidět, jak světlo (Trump) si počkalo, až zlo (Biden, elity a deep state) udělá kolosální chybu. O všech těchto do očí bijících chybách jsem napsal v minulém článku.

Další agresivitu zla můžeme vidět ve formě cenzury, uprchlíků, odebíraní lidských práv a nesmyslných nařízení. Zlo vyloženě šílí. Byly vynechány veškeré procesy řízení ve stylu „žábu je třeba vařit pomalu“ a místo toho se nyní jede nadoraz.

Samozřejmě při tomto procesu dochází ke spoustě chybám, přeřeknutím a omylům. Veškeré konání zla místo toho, aby zotročilo lidi, tak naopak přispívá k ještě většímu uvědomění lidí, protože vše je tak průkazné, že již každý musí prohlédnout to, co se nyní děje a také dělo po celá staletí.

„Porazím je v jejich vlastní hře.“

Donald Trump

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.