Pondělí , 27 března 2023

Senátorka obviňuje WEF ze zemětřesení v Turecku poté, co Erdogan naštval Klause Schwaba

Turecká senátorka Diana Iovanovici Șoșoacă obvinila globalistické elity ze zorganizování smrtícího zemětřesení v Turecku, které dosud zabilo 46 000 lidí.

Senátorka Șoșoacă v pátečním dramatickém projevu v parlamentu řekla, že turecký prezident Recep Tayyip Erdoğan rozčílil předsedu Světového ekonomického fóra Klause Schwaba tím, že odešel v polovině tiskové konference a zablokoval Švédsko pro vstup do NATO.

„Stali jsme se svědky vytvoření zemětřesení na vyžádání. NATU se nelíbilo, že se mu postavil prezident Erdogan,“ prohlásila Șoșoacă.

Jeho pozice neutrality a prostředníka v ukrajinsko-ruské válce je navíc hluboce znepokojila. Jeho pozice blokovat vstup Švédska do NATO a jeho projev v Davosu, stejně jako gesto odchodu uprostřed tiskové konference vzpírající se Schwabovi, nezůstaly bez odezvy v chladnokrevných světových vůdcích světa.

"Ale nikoho nenapadlo, že by muselo tolik lidí zemřít tak hrozným způsobem."

"Ale deset sekund před výskytem takzvaných zemětřesení Turci uzavřeli tyto (ropné a plynové) potrubí."

"Kromě toho 24 hodin před zemětřesením stáhlo své velvyslance z Turecka 10 zemí."

"Pět dní před jeho výskytem vydalo Rumunské ministerstvo zahraničních věcí varování pro rumunské občany před cestováním do Turecka."

Cairnews.org hlásí: Tato usvědčující obvinění jsou na první pohled důkazy o záměrném útoku na Turecko ze strany Deep State pomocí technologie HAARP.

Projev senátorky Șoșoacă se bude publikovat svobodným tiskem po celém světě, ale neočekávejte, že jej uslyšíte v médiích ABC, News Ltd nebo Fairfax v Austrálii.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: newspunch.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Sean Adl-Tabatabai

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.