Pondělí , 27 března 2023

Svět se bouří proti 5G: Lidé mají vlastní teorii ohledně aktuálního dění a nenechají si ji vymluvit

Autor: Alue K. Loskotová.
Protesty proti 5G genocidě.

Nebudete věřit vlastním očím, co se teď děje v zahraničí, zejména v Americe. Když napíšete na stránce youtube.com heslo ,,5G”, jako jeden z prvních výsledků se vám ukáže video od CBC News s názvem: ,,Ne, 5G nezpůsobuje koronavirus“. Má nyní v době psaní článku 10 tisíc vidění, pouze 82 liků, 270 disliků a vypnutou diskuzi. Zvláštní… Co se to děje?

Když heslo změníte na ,,5G koronavirus” abyste se podívali do jaké míry je tohle téma vlastně aktuální, zjistíte, že existuje velké množství videí v angličtině, která se snaží veřejnosti ,,vysvětlit” nebo vyvrátit údajně ,,populární konspirační teorii” o tom, že příznaky koronaviru způsobuje ozáření 5G. Tato videa mají společný ještě jeden jev: Mnoho disliků a mnoho nesouhlasných komentářů. Vypadá to, že lidé v zahraničí ve velkém množství brojí proti 5G, bouří se a média se snaží tuto nevoli potlačit, ale očividně se jim to nedaří.

Jedno z mnoha videí, u kterého lze tento odpor veřejnosti pozorovat, je čerstvá reportáž od CNBC Television z února 2020 s názvem ,,5G infrastruktura bude vybudována bez ohledu na obavy z koronaviru” . Už jen samotný název reportáže je podivný, ale když se podíváte na reakce publika, začne vám dávat smysl. Občané totiž bojují proti 5G, protože mají strach, že právě z tohoto záření onemocní. Je jich tolik, že se to dostalo i do televize! Ale příslušné autority tomu přesto nehodlají věnovat pozornost.

Na videu je zajímavé, že má nyní 50 500 vidění, pouze 164 liků a 388 disliků. Diskuzi zatím nevypli. A v této diskuzi si můžete přečíst doslova neuvěřitelné příspěvky. Kdo nevěří, ať tam běží a podívá se sám:

Zastavte 5G a koronavirus zmizí.
Nepřipadá vám divné, že korona vypukla v místě kde je zapnuté 5G a tam kde není, nemocní nejsou?
Co když 5G spouští symptomy a ne ten virus?
– S tím souhlasím, ale řetězec není kompletní. Hlavní problém je nedostatek vitamínu D. Ozáření člověka radiofrekvencemi mu oslabí imunitu, takže se v něm virus mnohem rychleji namnoží.
– Podívejte se na projev Dr. Johna Colemana, který vysvětluje, jak dělal výzkum vlivu frekvencí EMF, které navyšovaly životní cykly nejsmrtelnějších virů, včetně AIDS a eboly. Díky tomu se rychleji replikují, což člověka zabíjí rychleji, než má jeho tělo šanci se bránit. Věř mi … oni to vědí. Proč si myslíte, že nás nutili přijmoutt 5G, aniž by zkoumali účinky mikrovln na lidské zdraví?
Díky koronaviru nás zavřeli doma pod výhružkou zatčení. Velice chytrý způsob, jak nám zabránit, abychom protestovali proti budování věží s 5G
Koronavirová úmrtí jsou způsobená 5G radiací.
Korona je jenom odvádění pozornosti od 5G.
5g zabíjí, ne ten virus.
Někde jsem četl, že korona virus je vedlejší efekt 5G mikrovln v frekvenci 60GHz, které znemožní hemoglobinu v těle navázat kyslík a z toho jsou potom problémy s dechem a jiné.
– Četl jsem to samé, i to může zposobovat náhlé kolapsy.
Je zajímavé, že Wuhan v Číně je pilotní město pro 5G a zároveň kolébka koronaviru.
Tak 5G vypněte a dokažte nám, že jsou to jenom konspirace a že 5G nemá s koronavirem nic společného! Proberte se.
Je čas povstat.
Jestli to zapnou naplno, tak umřou všichni.
Největší skandál vůbec. Zkorumpované telekomy, politici, média i byrokraté. Jsou tisíce nezávislých výzkumných studií prokazujících nepříznivé biologické a zdravotní účinky ozáření EMF / RF a všichni ti zkorumpovaní šmejdi ignorující vědu to táhnou dál, starají se jenom o sebe.
Moje žena má z 5G závažné migrény, zjistili jsme to ve Švýcarsku. Tohle není bezpečná technologie a do budoucna to nedopadne dobře. Tahle situace je skoro neuvěřitelná.
Jen tady zkuste dát věž s 5G, podpálíme ji.
To je jejich plán, přímo do našeho ksichtu.
My se nebojíme. Lidi, vy víte co máte dělat, až uvidíte věž.
5G je zbraň proti lidem.
Všude kde dali věže s 5G umírají stromy a divoká zvířata.

…. a seznam výkřiků nadále pokračuje. To samé můžete číst i ZDE a pod mnoha dalšími videi.
Příspěvků je nyní přes 500, jeden je více alarmující než druhý. Strach a nedůvěra obyvatel je veliká a znepokojivá.

Zatímco na českém internetu můžeme najít pouze některé přeložené studie a vznikají první filmy, o čem se u nás vůbec nemluví je to, že po světě proběhla celá řada demonstrací proti 5G. Veřejnost se proti nové technologii bouří nejenom za klávesnicí, ale organizuje se.


○ Jedna taková demonstrace proti 5G proběhla třeba v Lublani (hlavní město Slovinska) v lednu 2020. Zde je článek i s fotogalerií z akce.
○ 10.5.2019 ve švýcarském městě Bern proběhla demonstrace STOP 5G, které se zúčastnilo kolem tisíce lidí. Ve Švýcarsku je vyžadováno zastavení 5G, dokud nebude k dispozici dostatek nezávislých vědeckých studií. Kromě toho by neměly být zvýšeny platné limity radiační ochrany.
○ Občané Německa v dubnu roku 2019 sepsali petici požadující od německého parlamentu, aby zastavil udělování 5G kmitočtů. Petice dosáhla 54 643 podpisů.
○ V září 2019 proběhla demonstrace proti 5G v Itálii – článek zde
○ V září 2019 proběhla demonstrace proti 5G také v holandském Haagu – článek zde

Takto zase vypadala demonstrace proti 5G ve Wisconsinu v květnu 2019. Nikdo o tom nepíše. Možná proto, aby se na problém neupozornila ta část populace, která o problému zatím nic neví a nemohla se třeba také začít stavět na zadní, jako tito lidé.
Seznam zdaleka není kompletní, protestů proběhlo ve světě mnoho. Pod heslem ,,5G demonstrace” najdete moho článků a mnoho fotografií z akcí.

Co je 5G a proč se jí veřejnost tak obává?
S frekvenčním pásmem pro 5G sítě je to trochu složité. Jedná se totiž o dvě samostatné sítě. Jedna funguje na frekvencích pod 6 GHz, druhá nad 6 GHz. Nízkofrekvenční 5G sítě budou využívat v současnosti používaná mobilní pásma a k dispozici jim budou 100MHz kanály. Výsledkem by měl být až 50% nárůst rychlosti oproti LTE. Ten hlavní pokrok se však odehraje v pásmu výrazně nad 6 GHz. Typicky půjde o rozsah 24–86 GHz, pro Evropu je schválené pásmo 24,25–27,5 GHz. Tato spektra jsou prakticky nevyužitá a umožňují nasadit 400 MHz široké kanály. To dovoluje dosahovat na přenosové rychlosti dosud netušených hodnot – až 20 Gb/s s odezvou 1 ms.
Pro srovnání 4G funguje v rozmezí 800MHz – 2.5GHz. Rozdíl je tedy obrovský.


Neionizující mikrovlnné záření od určité síly poškozuje biologický materiál zahříváním (princip mikrovlnné trouby).

Výrobce přístroje TRIFIELD EMF, za pomoci kterého lze tyto vlny měřit, uvádí ve svém manuálu k přístroji následující: Uprostřed domu nebo kanceláře by mělo být VF obvykle menší než 5mW/m² tato hodnota byla stanovena v USA. V ČR se uvádí na základě vědecké konference v Salcburku z roku 2000 limit pro VF 1mW/m².

V centrech měst lze na ulici tímto přístrojem běžně naměřit frekvence nad 20 000mW/m² (což odpovídá mikrovlnám o síle 6GHz) což je pro přístroj limit. Vyšší hodnoty zobrazit nedokáže.

Mikrovlny jsou elektromagnetické vlny o vlnové délce od 1 mm do 1 m, což odpovídá frekvenci 300 MHz (0,3 GHz) až 300 GHz.

Povšimněte si mikrovlnky na obrázku. Dnešní mikrovlnné trouby obvykle vyzařují vlny o frekvenci od 2,45 GHz. Běžně se uvádí 3-30GHz. O tom je celá kontroverze okolo 5G a je to i důvod, proč si mnoho lidí stěžuje na bolesti hlavy, rudnutí v obličeji a horko, když jsou vystavení 4G o frekvenci ,,pouhých” 2,5GHz. Protože i takto ,,nízké hodnoty” (v porovnání s obávanou 5G) způsobují zahřívání organického materiálu. Na tom je i založeno doporučení nepřikládat si mobil k hlavě, protože způsobuje zvýšení teploty v mozku ze strany, ze které byl přístroj k hlavě přiložen. Existuje celá řada studií, které mapují absorpci RF vln mozkem (dostupné i v češtině).

Video z května 2019, reportáž ABC News: Protestující v San Diegu proti vysílačům 5G říkají, že způsobují rakovinu.  V čase 0:25 je detailní záběr, který ukazuje, jak přesně tento vysílač vypadá. Reportérka říká, že tyto vysílače jsou instalovány úplně všude.
Na kameru poté hovoří Susan Brickman, vedoucí centra pro prevenci proti elektrosmogu. Říká: ,,Vystavení mikrovlnné radiaci o určitých frekvencích na krátkou vzdálenost může způsobit pocity pálení kůže. Chtějí ty antény rozmísťovat v rozestupech 60-90metrů. Vědci 5G spojují s rozvojem rakoviny.”
Takže jsme antény podrobili testu, abychom změřili míru radiace. Ženy stojí u antény s měřákem a obě shodně říkají, že cítí, jak to na ně působí. Susan to přirovnává k pocitu při nemoci, jakobyste měli úpal od slunce. Místní lidé dokonce odmítají kupovat nemovitosti, které jsou zasažené zářením 5G, což komplikuje práci realitkám.

Pod videem se lze dočíst to samé, co pod všemi ostatními videi o 5G. Veřejnost si jako obvykle stěžuje, že ji autority ignorují.

Youtuber a jeho posměšný příspěvek ke ,,Koronavirové konspirační teorii”. Video je úplně čerstvé, vyšlo teď v březnu a už má 300 tisíc vidění a přes 1000 komentářů. Hádejte, co se v komentářích opět píše.

Zavřeli nás doma, zatímco montují 5G úplně všude.
Kdy se konečně začne mluvit o tom, jak okolo antén s 5G umírají stromy?
Konspirátoři říkají lidem pravdu. Proberte se.
Mohou změnit frekvence 5G a zacílit na jakoukoliv oblast, kterou chtějí. Naše těla se uvaří zevnitř. Proč jinak měl Wuhan nejprve 5G … a jako první dostal koronavirus. Je to zbraň.
Není to vtip, podívejte na mapy se statistikou. Místa 5G se shodují s místy kde jsou nemocní.
Je mi jedno, jestli to je nebo není konspirace. Ale vím, že jakmile se zastavím venku, cítím se špatně, jak v pekle a moje lymfatické uzliny začínají bolet, stejně se mi to děje, když nosím Bluetooth sluchátka. 5g urychluje šíření toho viru.
Ukažte mi nějaké důkazy o tom, že 5G nezpůsobuje symptomy ozáření.
5G způsobuje ten virus. Kdokoliv bude říkat opak, je buď podplacený, nebo naivka.

Nevůle veřejnosti proti 5G je obrovská. A přesvědčení, že způsobuje symptomy kryjící se s koronavirem, je také velice rozšířené. Otázka je, proč? Mají tito lidé pravdu? Koneckonců věda i stanovené limity mluví jednoznačně. Protože některé státy jsou v technologickém vývoji napřed a instalují 5G mnohem více než u nás, tamní obyvatelstvo má i jiné přímé zkušenosti. A má jich více. To by vysvětlovalo, proč je ve světě okolo 5G takový poprask, proč to nutí oficiální i nezávislá média se tímto tématem zabývat, zatímco u nás o tom zatím píše jenom pár alternativních médií, co vesměs překládají zahraniční nezávislé studie, nebo sdílí video, kde umírá hmyz létající okolo antény s 5G.

Aluška.org © www.aluska.org 2020

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.