Středa , 8 února 2023

Švýcarský bezpečnostní agent říká: „Jestliže se lidé brzy neprobudí, Evropa si bude muset svou svobodu krvavě vybojovat“

Autor: Martin Kirschner.

Nedávno jsem četl knihu s názvem „Whistle Blower“ od německého spisovatele Jana van Helsinga, který vedl rozhovor se špičkovým agentem oddělení 322 tajných operací ve Švýcarsku. Společně mluvily o tajných zbraních světových vlád. Také byla v knize předpovězena pandemie sloužící k omezení lidských práv a jaderný konflikt, kterým chtějí elity zabít milióny lidí. Rozhovor je ze strany 126 této knihy.  

Citát z knihy:

„Pomocí mikrovlnného záření lze shora – například ze satelitu – uvést cokoliv na zemi do stavu varu. Američané naopak předběhli Rusy ve vývoji zbraní vyvolávajících zemětřesení. Rusové sice umí dobře manipulovat s počasím, Američané však zato dovedou lépe  vyvolávat zemětřesení nebo přílivové vlny, a to pomocí skalárních zbraní. (=Skalární zbraně jsou vlny, které jsou známé jako gravitační vlny objevené Nikolou Teslou – poznámka autora)

Může to ale být i tak, že Rusové své zaostávání v určitých technologiích pouze předstírají. Dělali to často již v dobách studené války nebo také v Sýrii se svými elektronickými zbraněmi. USA jim vždy opakovaně skočili na lep. NATO a USA to nevidí a nechápou. Jsou ruskými zbraňovými systémy doslova převálcovány. Na toto téma existuje na Youtube pořad ruské televize pod názvem, „Ruské elektromagnetické zbraně“. Většinu těchto systémů znám již od roku 1995.

Teď mi přišlo na mysl ještě něco – Rusové mají starý trik: komplikovanou a zastaralou techniku často prozradí protivníkovi nějaký „přeběhlík“. Dokumentaci o těchto zbraních a systémech následně předá Američanům, čímž je svede na falešnou stopu. Američané pak tyto zastaralé zbraně zevrubně zkoumají a vyvíjejí proti nim obranná opatření. V okamžiku, kdy se tyto podklady dostanou USA do rukou, jsou však Rusové v této technologii o dvě generace napřed.

Američané jsou ale v tomto ohledu bezskrupulózní a je jim úplně jedno, zda zamoří celý svět a zahynou přitom stovky miliónů lidí. Chtějí světovládu, neomezenou samovládu, říši zla na zemi. Počítají i s možností jaderné války a pohrávají si i s myšlenkou celosvětové ničivé epidemie. Ve své historii vyvraždily Spojené státy několik milionů Indiánů, aby získali jejich půdu, vedli přibližně dvě stě válek a podíleli se na vzniku dvou světových válek – to vše jen kvůli světovládě a globální moci. Jestliže se lidé brzy neprobudí a nezačnou klidně a bez násilí projevovat občanskou neposlušnost, pak mohu říct slovy pátera Pia: „Evropa si bude muset svoji svobodu velmi krvavě vybojovat.“

Proroctví se zásadně rozdělují na tři skupiny: první je apokalyptická a velmi pochmurná, proroctví druhé skupiny jsou ale optimistická a plná naděje. Hovoří se v nich, že lidé se ze systému vymaní a osvobodí a že nelidské podmínky na Zemi jednoduše zmizí. Moc vládnoucích se sama zhroutí a skuteční mocipáni budou stíháni, likvidováni nebo zatčeni. Lidé se znovu obrátí na pravou víru a společně vytvoří na Zemi říši míru. Třetí skupina proroctví obsahuje konkrétní varování. Mluví se v nich o zázracích a očistě provedené samotnou Stvořitelovou silou. Varování a zázraky mají prověřit, zda jsou lidé ochotni sami sebe změnit. Pokud tak učiní, nebude očista nutná.

Předpovědi také hovoří o tom, že pokud lidé přijdou k rozumu, ďábelské síly jednoduše zmizí. Osobně si myslím, že jsme na správné cestě. Diskutuji s mnoha lidmi a podle mého názoru jsou lidé v poslední době otevřenější a vyslovují se proti násilí. Také mnozí spoluobčané cizího původu se vyslovují proti machinacím USA a proti konfliktu v Evropě.“

Konec citátu.

Závěr

Kniha byla napsána v roce 2016. Nicméně je v ní předpověď událostí, které se nyní dějí. Jak říká švýcarský bezpečnostní agent, tak Spojené Státy (respektive Deep State který zemi řídí) plánují vyvolat ničivou epidemii a následně využít chaosu k vyvolání třetí světové války. Podle něj je třeba včas vyvolat občanskou neposlušnost, protože jinak si svou svobodu budou muset Evropané krvavě vybojovat.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.