Sobota , 1 dubna 2023

Pět kroků jak porazit elity a jejich přicházející NWO

Martin Kirschner.

Mnozí lidé tvrdí, že jsme ve válce. Je to válka obyčejných lidí, proti světovým elitám, které si usmysleli, že ještě více zotročí lidstvo a vytvoří NWO (přesněji řečeno světový komunistický řád s využitím technologií).

Již v minulém článku jsem psal o tom, jak nás tyto elity v průběhu staletí zotročovali, až k dnešní situaci, kdy jsme absolutně závislí na finančním systému a takzvaných „službách“, které nám byly vnuceny a jež z nás dělají nesvobodné lidi.

Asi nejvíce zlomovým obdobím byl rok 1666 (všimněte si jaké pěkné číslo), kdy Vatikán rozhodl, že každý ztracený voják, který se do šesti let nenahlásí svým pánům, že je živý, tak bude automaticky označen za mrtvého, i kdyby se po šesti letech nahlásil jako živý.

Následně byl tento plán rozšířen na všechny děti do šesti let, kdy po šestém roce života byly tyto děti označené za mrtvé (ztracené na moři), pokud se do té doby nenahlásily jako živé. Po šesti letech života se tedy lidé stávají osoby (otroci, věci), které nemají právo o svém životě rozhodovat, protože oficiálně neexistují. Toto téma se vztahuje k lodnímu právu, které rozeberu v příštím článku.

Chtěl jsem vám tím jenom ukázat, jak dlouho už se „vaří voda na žábu“. Možná už jste toto rčení slyšeli. Žábu pokud umístíte do hrnce se studenou vodou, tak si tam v klidu plave. I když zapnete sporák a začnete pomalu vodu vařit, tak žába z hrnce nevyskočí a uvaří se.

Mnozí lidé jsou jako ta žába a neuvědomují si, že voda už se začíná vařit. Je potřeba z tohoto systému (Matrixu) vyskočit dřív, než se všichni uvaříme. A proto jsem vytvořil čtyři kroky, jak vyhrát nad systémem a porazit přicházející NWO.

1) Přestaňte hrát jejich hru

Ve škole nás učí nesmysly a plníme tam úkoly, abychom pak v práci mohli dělat další nesmysly a plnit úkoly tentokrát pro svého zaměstnavatele. Neustále je zaměstnávána naše pozornost zprávami o vraždách, krádežích, teroristických útocích a pandemiích, aby to v nás vyvolalo negativní myšlenky, že nemáme osud ve svých rukou.

Byly vymyšleny různé daně, pokuty a poplatky. Do toho musí lidé platit sociální a zdravotní, i když nic nevydělají a nemají, z čeho by to zaplatily. Cílem toho je, aby nás udrželi neustále v krysím závodě. Chtějí, abychom neměli čas se zastavit a zeptat se sám sebe, co je skutečným smyslem našeho života a jaký chceme žít život. Systémově je to prakticky v celém světě stejné, až na pár odlišností. Většina lidí se spokojí s tím, že: „Tak to dělají všichni, tak co si budu stěžovat. Že?“

Pokud byste však takový styl života nabídli indiánovi z pralesa, tak by vám nejspíš řekl, že jste se zbláznili a hluboce by se vysmál vaši naivní důvěře v tento systém.

Nedávno jsem četl knihu s názvem Whistle Blower od německého spisovatele Jana van Helsinga, který vedl rozhovor se špičkovým agentem oddělení 322 tajných operací ve Švýcarsku. Společně řešili možnosti, jak porazit elity v jejich světovládě. Tento agent řekl:

„Bylo nám řečeno, že vůbec nejde o dobro a zlo, nýbrž jednoznačně o světovládu. Co proti tomu můžeme dělat? Pokud bychom vzali do ruky zbraň, tak uděláme přesně to, čeho chtějí světovládci docílit. Školitelé nám říkali, že máme být klidní, ale opak je pravdou: měli bychom co nejvíce praktikovat občanskou neposlušnost a vymaňovat se ze systému.

V proroctvích se také objevuje možnost, že se lidé přestanou chovat jako loutky, nebudou státu platit daně a tak se vymaní ze systému. Existují proroctví, v nichž jasně stojí napsáno, že mladí lidé přestanou dodržovat dosavadní pravidla a dají systému vale. Konkrétně se v nich také uvádí, jak se lze proti systému bránit.

A je tam napsáno, že vládci ďábelské moci nezvítězí, neboť v případě nouze údajně zasáhnou do hry „božské síly“. Nesmíme totiž nikdy zapomínat na to, že se jedná o hru a každá hra má přece svého administrátora, který (vymkne-li se její průběh kontrole) může kdykoliv zasáhnout.“

Na základě doporučení tohoto bezpečnostního agenta jsem analyzoval situaci, co by se stalo, pokud by lidé přestali platit daně a povinná pojištění. Pokud by k tomu skutečně došlo, tak stát by byl absolutně bezmocný. V tu ránu by neměl peníze na placení policie a úředního aparátu. Pokud by policisté nedostali výplatu, tak by sami začaly projevovat občanskou neposlušnost. Vláda by tím ztratila nástroj pro vymáhání moci.

Občanskou neposlušnost ve formě neplacení daní projevil již před 170 lety také americký spisovatel Henry David Thoreau, kde tuto svou občanskou neposlušnost popsal v knize „Civil Disobedience“. Thoreau zmínil, že odmítl platit daně z důvodu protestu proti válce s Mexikem a otrokářství.

2) Převeďte peníze do kryptoměn

Mnozí lidé jsou již venku ze systému. Nemusí platit daně, protože kryptoměny nejsou považovány vládami světa za peníze. Nicméně nadšenci do krypto měn je za opravdové peníze považují.

"Krypto měny jsou opravdové peníze na rozdíl od fakeových fiat měn. Můžete s nimi platit v obchodech a objednávat zboží. Navíc vám je nemůže vzít exekutor, finanční úřad ani nikdo jiný. Tohle je opravdová svoboda, protože jste venku ze systému." říká Jiří Vokiel Čmolík zakladatel kryptoměny Kauricoin a Babiscoin.

Díky krypto měnám vznikají nový milionáři a nová Krypto Šlechta nezávislá na systému. Více o těchto lidech povídá Jiří Vokiel Čmolík ve svém videi:

Kdyby to smazali tak to samé video je také na Rumble

3) Generální stávka

Každý boj proti elitám se počítá. Někdo píše články, někdo točí videa a někdo chodí na demonstrace. To však samo o sobě nestačí. Upřímně řečeno to, že někdo vyjadřuje svou nespokojenost na náměstí je slabota. Zaprodaní politici si z toho nic nedělají.

Mám kamaráda, který žije v Kostarice. Kostarika je právem nazývaná Švýcarském latinské Ameriky. Tato země má vysokou úroveň demokracie a v roce 1948 zrušila armádu.

Tento můj kamarád mi vyprávěl o události, která se v této zemi stala. Politici chtěli zvýšit daně a také to schválili. V tu ránu se celá země semkla. Kostaričané vyhlásili generální stávku. Zablokovali cesty, silnice, železnici spoje, přístavy a všechny další strategické místa. Celá země byla paralyzovaná.

Politikům nezbylo nic jiného, než změnit zákon. Nicméně tento zákon byl podvodem na lidi. Jednalo se totiž jen o kosmetickou úpravu, která nic v podstatě nezměnila. Proto Kostaričané vyhlásili novou generální stávku. Vládě nezbylo nic jiného, než že po pár dnech kapitulovalat. Od té doby už si nikdo v této zemi nedovolil zvýšit daně.

Kamarád mi říkal, že pokud by politici v Kostarice udělali to samé jako u nás v ČR (lockdowny, zákaz cestování, povinné roušky, povinné testy a vakcíny atd), tak že by to bylo to poslední, co by v životě udělali.

4) Přímá demokracie

Jakmile se zničí starý systém, tak se zavede nový systém na přímé demokracii (skutečná vláda lidu), tak jako je tomu ve Švýcarsku. Konkrétně Švýcaři si chtějí v referendu rozhodnout, jestli chtějí opatření proti koronaviru, anebo ne. Pokud se rozhodnou, že nechtějí opatření proti koronaviru, potom to vláda musí respektovat.

Pokud se totiž zavede přímá demokracie, tak může být každému jedno, kdo sedí v parlamentu, protože o všem si lidé budou rozhodovat sami. Pravděpodobně ani žádný parlament nebude a budou pouze úředníci podřízení vůli lidu, kteří jenom zpracují zákon, který si lidé zvolili a odhlasovali.

Kolik lží a zrad od politiků musí lidé ještě snést, aby pochopily, že politici tady nejsou pro dobro lidí, ale pouze pro své vlastní zájmy a cíle? Dnes v době této falešné pandemie to všechno vyplouvá napovrch a nic nezůstane skryto před lidmi.

Proto je nutné usilovat za každou cenu o zavedení přímé demokracie bez ohledu na to, jestli jste pravicově, nebo levicově smýšlející volič.

5) Transparentní volby

Jakmile bude u nás zavedená přímá demokracie, tak je třeba si ji udržet a zamezit tomu, abychom ji někdy v budoucnu opět ztratily. Donald Trump skvěle ukázal, jak jsou volby manipulované nejen USA, ale i po celém světě.

Dalším problémem je hlasovaní poslanců o zákonech. Podle šéfredaktora Aeronetu dochází v naší poslanecké sněmovně k manipulaci s hlasovaním. Je tedy zřejmé, že pokud se něco takového děje v poslanecké sněmovně na denní bázi, tak s velkou pravděpodobností jsou i volby u nás založeny na podvodu. To je také důvodem, proč nikdy nevyhraje vaše oblíbená strana, kterou volíte, a vyhrávají pouze strany s politiky, na které všichni nadávají.

Řešením může být volební systém založený na blockchainu. Blockchain je decentralizovaná účetní kniha. Díky tomu, že je decentralizovaná, tak nikdo nemá možnost s ní manipulovat. Řekněme, že by každý člověk po nabití volebního věku obdržel 1 hlasovací token. Díky tomuto hlasovacímu tokenu by mohl volit. Každý člověk by měl pouze 1 hlasovací token. Nemohlo by tedy dojít k jakýmkoliv podvodům. Navíc by se už nikdo nemohl vymlouvat, že někomu neuznal volební hlas jenom proto, že udělal na hlasovacím lístku kolečko, místo křížku, nebo že se mu nezdá jeho podpis.

Decentralizovaný systém voleb založený na blockchainu je podle mě budoucností a zajistí to, aby se už nikdy nedostávali k moci diktátoři, zaprodanci, kriminálnici, lháři a vlastizrádci.

Závěr

Na závěr se nabízí otázka: Má cenu řídit se podle nějakých pravidel, když naši politici již několikrát ukázali, že se sami podle pravidel neřídí a úmyslně je neustále porušují? Vláda porušila tolik zákonů a spáchala tolik trestných činů, že kdyby to udělal běžný občan, tak už by z kriminálu nikdy nevylezl.

Má cenu tento starý systém založený na podvodu ještě udržovat v chodu, když už se životy běžných lidí nemá nic společného a ba naopak je chce ještě více zotročit a sebrat jim svobodnou vůli?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

  1. magdalena maggie

    Podmínkou PŘÍMÉ DEMOKRACIE by musela být NEPOLITICKÁ MÉDIA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.