Sobota , 1 dubna 2023

Technologie, které nemáme dovoleno používat.

Elity nám zatajují technologie, které by mohli pomoct lidstvu. (Public Domain)
Jakým by byl náš svět, kdyby nedocházelo k věčnému válčení oficiální vědy s lidskou vynalézavostí? Podívejme se na několik unikátních objevů, které byly před lidstvem skryty. 
.

Starlite

.

Materiál, který je schopen odolávat vlivu supervysokých teplot - více jak 10 000 stupňů...
Tvůrcem tohoto podivuhodného kompositního materiálu je amatérský vynálezce z Yorkshiru - Maurice Ward.
.
Tento jedinečný vynález byl předveden v televizním pořadu nazvaném "Tommorows Word" v březnu 1990. K dokreslení možností materiálu, moderátor pokryl jedno slepičí vejce vrstvou starlitu a druhé nechal beze změn. Obě vejce pak podrobili ohřevu za pomoci acetylenového hořáku. Skořápka bez termoochrany starlitu se v mžiku roztavila. Jak moc se však televizní diváci podivili, když po pětiminutovém ohřevu vejce pokryté starlitem, nejen že zůstalo celé, nepoškozené, a když ho moderátor rozbil, bylo uvnitř zcela syrové!
.
Tepelně odolnou strukturu, která by dle svých charakteristik předčila dokonce i křemenný aerogel, tvoří 21 různých složek. Technologie byla odsouzená ke světové proslulosti, bylo možné okamžitě rozjet její masovou výrobu, jenže... 
V roce 2011 si tajemství výroby starlitu vynálezce vzal s sebou do hrobu.
.

Generátor Paula Baumanna

 
Podíváme se do švýcarské obce Linden na návštěvu komunity čítající 250 obyvatel. Jen tak mimochodem, od roku 1980 si tato obec sama vyrábí energii. Bez jakéhokoli paliva.
.
Představuji vám elektrostatické generátory Testatika, které byly vyprojektovány hodinářem Paulem Baumannem před téměř 35 lety. 4 takové zázračné stroje podávají výkon více než 750kW. To bohatě postačí k zabezpečení potřeb rodinných domů, místního kina, televizního centra, laboratoře, továrny na nábytek, dílen a také sídla veřejných služeb. Základem tohoto zařízení je princip generátoru Vimšustra (Védy), který se skládá převážně z rotujících disků a využívá elektrostatické interakce. Hlavním tajemstvím těchto zázračných stanic je obsah mřížkových kondenzátorů - dvou velkých cylindrů, bez kterých systém nebude fungovat správně. 
.
Proč už dávno podobné generátory nepoužívají všechny vesnice ve Švýcarsku?
.

Benzín za pár korun

 
.
Jedinečnou technologii, jak vyrobit palivo z obyčejného odpadu, vypracovala skupina ruských vědců v roce 2012. Přístroj je schopen zpracovat prakticky vše - plast, dřevo, papír, organický odpad – na analog benzínu v objemech, které stačí k vytápění vícepodlažního domu.
.
Pokud by se takový "ďábelský" přístroj začal masově vyrábět, zbavil by lidstvo věčných problémů s gigantickými skládkami odpadů a odpadkových ostrovů plovoucích v oceánech. Tady ji máme, cestu k záchraně lidstva a přírody před odpadkovou apokalypsou! Jen vzít a použít!
.
Jenže světová elita nemá vytvoření rozumného ekologického a ekonomického společenství v plánu. Obraz lidstva jako globálního parazita se nám již dávno vtlouká do hlav; a dělá se to proto, aby se uzákonila světová politika postupné radikální redukce populace Země.
.

Přenos energie přes nejtenčí kabel 

.
Před několika lety ruští vědci způsobili opravdovou revoluci ve fyzice - vypracovali jednokabelový systém přenosu elektřiny. Kabel, který nyní zmiňujeme, má průměr jen 8 mikronů. Je 10x tenčí než lidský vlas! Vědci předvedli, jak po takové nitce, kterou pouhým okem sotva uvidíte, se přenáší elektrická energie o výkonu 25 kW. Takový kabel je schopen napájet elektřinu pro 2 - 3 domky nebo jeden obchod střední velikosti. Podrobněji zde.
.
Jedna zajímavost - tento vynález pracuje v rozporu s Ohmovým zákonem. Výhody použití zázračného kabelu jsou zřejmé - ztráty při přenosu elektřiny jsou téměř nulové, není třeba požívat tuny kovu pro výrobu tlustých rozvětvených kabelů, můžou se zrušit četné transformátorové podstanice. 
.
Avšak energetici se tváří, jakoby se nechumelilo, a všelijak se snaží vyhnout užitečnému vynálezu.
.

"Hvězdné" baterie

 
Toto je vynález roku 2003. Speciální panel sbírá sluneční paprsky všech dostupných pásem a to i v noci! Pro porovnání: obyčejná tužková baterie je schopná dodávat proud o velikosti 1 A po dobu jedné hodiny, zatímco kapacita té "hvězdné" je desetitisíckrát větší!
.
Vynálezci superbaterie slibovali, že ji začnou masově vyrábět ještě v roce 2005. Start výroby však kupodivu stále čeká. 
.
Ale to ještě není plný seznam nerealizovaných vynálezů.

Antigravitační efekt Hutchisona

 
V roce 1979 kanadský badatel John Hutchison objevil zajímavou řadu efektů na základě pokusů s podélnými poli Tesly. Během práce se zdroji vysokého napětí (nejčastěji s Van de Graaffovým generátorem, dvou a více Tesla-cívek) se utváří zóna, ve které začínají předměty buď levitovat nebo se tavit (pokud jde o kov či dřevo). 
.
O Hutchisovy zázraky se začali zajímat obchodníci i vládní orgány, hlavně americké výzkumní laboratoře. "Předvedli jsme minimálně 750 prezentací levitačního progresívního pohybu," řekl sám Hutchison. „Vzorky kovů se rozpadaly a přetvářely se na nové neznámé kovy. Byly pozorovány nevysvětlitelné efekty - jiné předměty se vpíjely do kovu. Jednopólová magnetická pole se tak svým vlivem na vědeckou společnost podobají Pandořině skříňce.". Co pak? 
A jak reagovala zmíněná věděcká obec? 
.
Vědci nazvali Johna Hutchsona bláznem.
.

Studená jaderná syntéza

 
Co je potřeba ke spuštění studené syntézy? Baňka s vodou a dvě elektrody a před námi je hotová elektrárna. Pravda, voda ne jen tak obyčejná, potřebujeme vodu "těžkou" (deuterium) a eletrody musí být vyrobeny ze speciální slitiny. Přes ně se pouští proud.
.
Na konci osmdesátých let po příkazu George Bushe staršího, tehdy ještě prezidenta USA, byla založena mezinárodní skupina expertů zabývajících se studenou fúzí. Komise byla s verdiktem velmi rychle hotová: idea je chybná, tedy nepodléhá financování státem. Krom toho byl udělen striktní zákaz patentování jakýchkoli vynálezů, ve kterých je sebemenší zmínka o studené fúzi.
.
Zajímavé je, že i v Sovětském svazu se vědecké prostředí proti této technologii spolčilo. Analogická komise vedená akademikem Krugljakovem, do níž patřil i nobelovský laureát Ginsburg, zopakovala závěry kapitalistických vědců: "Studená fúze je pseudovědou."
.
Není příčina v tom, že zavedení technologie studené fúze by přivedlo k pádu světový energetický trh?
.

Proč se tyto i mnohé jiné vynálezy masově nezavádějí? 

.
Za prvé: užitečné vynálezy zlevňuji život, zatímco hlavním cílem světového systému je dosáhnutí maximálního výdělku jakýmikoli způsoby.
.
Za druhé: pokud se člověk osvobodí od otrocké dřiny, zvedne hlavu a pochopí, že má nad sebou pána. Za dveřmi pak budou otázky: z jakého důvodu tento pán řídí jeho život?
.
A za třetí: propast v technologické vyspělosti mezi elitou a "stádem" je principiálně důležitá, protože pomáhá upevnit vládu globálního mocenského systému. Jaké technologie myslíte již vládci našeho světa vlastní a používají? Jsem přesvědčen, že propast mezi nimi a tím, co slouží nám, je pravděpodobně stejně velká jako mezi kosmonauty a africkými domorodci.
.
Více informací je v této videoverzi článku :
.
překlad: Jaelle

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

  1. Boze to su kraviny, clovek co vychodil zakladnu skolu a nevynechal vsetky hodiny fyziky musi vediet ze to je drist 😀 A to vajicko je top. Obal vajice do coho chces a zahrej ho, urcite sa uvari a pravdepodobne vybuchne. A toto podporuje akoze tvoriva spolocnost, no debil vedla debila 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.