Pondělí , 27 března 2023

Tečkované příběhy

Redakce nadačního fondu svědomí Národa se rozhodla vydat sérii  dokumentů Tečkované příběhy lidí, kterým nikoliv pandemie, ale vládní opatření a „léčba“ zničily život.
Paní Františka jedna z miliónů obětí vládních nařízení

Redakce nadačního fondu svědomí Národa se rozhodla vydat sérii dokumentů Tečkované příběhy lidí, kterým nikoliv pandemie, ale vládní opatření a „léčba“ zničily život. Jde o sérii velmi smutných příběhů, ale zároveň velmi poučných, abychom již nikdy nedopustily, že se něco podobného bude v budoucnu opakovat.

Vyhozena z koncertu

Jeden z příběhu se týká vládních opatření, která postihla paní Františku, jež byla nedůstojně vyvedena z koncertu, ačkoliv nic špatného neudělala a měla koupený lístek. Jediné čim se provinila bylo to, že si odmítla vzít TEČKU.

Měl to být kulturní zážitek, návštěva koncertu v předvánočním období. Místo toho paní Františka Procházková zažila neurvalé vymáhání vládních nařízení, která nakonec i soud označil za nezákonná. "V životě se na mě nikdo s takovou nenávistí nepodíval," vzpomíná na uvaděčky, které se s ní přetahovaly kvůli nepředložení "potvrzení o bezinfekčnosti" a které ji nechaly odvézt z divadla policií. Jak vše probíhalo a co si musela paní Františka v onen předvánoční den roku 2021 prožít? Jak se cítí dnes a proč se rozhodla promluvit?

Tečkované příběhy 1.díl

Pan Ing. Juraj Orság byl okolnostmi a vládními opatřeními přinucen nechát se TEČKOVAT. Kdyby to neudělal, tak jak on sám říká, přišel by o práci a nemohl by živit rodinu. Teď toho lituje, protože si prošel peklem vedlejších účinků.

„Věřil jsem lékařům, ale moje bezmezná důvěra v bílý plášť je navždycky pryč,“ říká Juraj Orság, jeden z protagonistů chystaného dokumentu Tečkované příběhy. Pan Orság ztrácel vědomí i 150krát denně, trpěl úpornými migrénami, nemohl být ani sám v bytě, natož někam chodit. Dříve přitom žil aktivně, běhával každý den i osm kilometrů, věnoval se bojovým uměním. Problémy se u něj dle jeho slov projevily poté, co si nechal aplikovat údajnou ochranu proti nejznámějšímu viru světa. Poprvé zkolaboval ihned po aplikaci přímo před zraky lékařů, přesto jej systém donutil k další dávce. Jeho příběh biomedicínského inženýra a manažera, který se pro zdravotní zákrok rozhodl, protože bez něj by nemohl plnohodnotně vykonávat svou profesi a živit rodinu. „Věřím už jenom lidem. Pokud je nějaký lékař i člověk, tak mu věřím, ale musím si to napřed ověřit. A spočítal bych je na prstech jedné ruky,“ konstatuje Juraj Orság.

Závěr

Redakce nadačního fondu svědomí Národa se chystá zveřejnit další desítky příběhu lidí, kterým TEČKY, „léky“ a vládní opatření zničily život.

Zde je upoutávka na tyto příběhy:

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.