Sobota , 1 dubna 2023

Uvažujete o zvětšení prsou? 4 věci, nad kterými je třeba se zamyslet, než zákrok podstoupíte

Uvažujete o zvětšení prsou?

Prsa jsou jedním ze symbolů ženskosti a krásy, a proto se mnohá žena nechce spokojit s vizáží, kterou jim příroda dala do vínku. Patříte mezi ně také? Trvalé řešení nabízí plastická chirurgie. Zvětšení prsou či jejich modelace jsou stále oblíbenější. Na co se zaměřit, když o zákroku uvažujete?

Výběr správné kliniky by měl být vždy na prvním místě

Je to tak. Plastická operace je pořád operací a zásahem do vašeho těla. A proto vybírejte kliniku s rozvahou a důrazem na kvalitu. Dobrá cena není jediným a tím správným kritériem. Myslete na budoucnost a hledejte v minulosti. Kolikrát se vám stalo, že jste chtěli ušetřit a pak svého rozhodnutí litovali?

Na co se zaměřit?

  • Ze všeho nejdřív zkontrolujte atestaci chirurga.
  • Způsob vedení konzultace je další zásadní věcí. Správný lékař by měl brát v potaz celkový vliv operace na pacientku, ozřejmit možná rizika a upozornit na nereálnost vašich představ. Sezení, kde se nevěnuje dostatek času důkladnému rozhovoru, rozhodně není profesionální.
  • Seznamte se se zkušenostmi ostatních pacientů. Znáte několik takových pacientů osobně? Skvělé. I recenze na internetu jsou dobrým vodítkem. Jen je raději více prověřujte a pokud to jde, čerpejte z více zdrojů.
  • Sledujte standardy pooperační péče. Nekončí propuštěním z kliniky den po operaci. Pravidelné kontroly a konzultace jsou samozřejmostí.

Na kvalitě se nesmí šetřit. V případě, že nemáte dostatek hotovosti, zkuste se domluvit na splátkách. Jedná se o příznivější variantu než snižování standardů. Vždyť se stále jedná o vaše zdraví.

Ani značka implantátů by se neměla podceňovat

Implantáty jsou tím, co vám bude zavedeno do těla a s čím budete žít. Je proto lepší vždy věnovat pozornost volbě značky. Sázkou na jistotu jsou zavedené implantáty, které mají za sebou už nějakou historii. Novinky, které ještě nebyly pořádně odzkoušené, jsou mnohem rizikovějším počinem.

Všechny implantáty by měly mít minimálně evropskou certifikaci CE. V případě, že mají i certifikát od americké FDA, jsou ještě bezpečnější. Chcete mít jistotu? Na implantáty se vztahují záruky. Podmínky jsou však u každé značky jiné.

Plánujete v dohledné otěhotnět? V tom případě se zvětšením prsou počkejte. Mateřství může s vaší snahou o krásná ňadra trochu zamávat

K zavedení implantátů je potřeba zdravotní způsobilosti a věk minimálně 18 let. Kromě těchto dvou omezení, vás nic jiného vlastně nelimituje. A kdy je nejlepší doba na zvětšení prsou?

  • Ideální doba, kdy si nových prsou užijete naplno, začíná poté, co už máte “odrozeno” a žádné další děti neplánujete. Horní věková hranice neexistuje, záleží jen na vašem zdravotním stavu.
  • Děti nejsou pro vás v současné době na pořadu dne? I pro vás je to ideální čas na změnu. Mějte však na mysli, že po mateřství bývá potřeba prsa zase trochu upravit. Kojení by nemělo být překážkou a je škoda se této činnosti z obav o prsa vzdávat.

Plastická operace může pomoci s lepším pohledem na sebe sama. Je to však ta nejlepší motivace ke změně?

Některé ženy se kvůli malým prsům velmi trápí. Plnější dekolt se pro ně stává vstupenkou do mnohem kvalitnějšího života. Konec pracného rozvažování, jaké oblečení si obléci. Opadnou jakékoliv zábrany při sportu. Bez studu si budete moci zajít zaplavat nebo si vzít upnuté cyklistické tričko.

V případě, že cítíte, že jste do operace nuceny okolím či partnerem, vezměte si čas na rozmyšlenou. Pořád to budete vy, kdo bude operaci podstupovat a kdo pak bude s novým tělem žít. Pokud se jedná hlavně o partnerovu iniciativu a vy jste vlastně se svým tělem téměř spokojena, není lepší výměna osoby, která vás do zákroku, byť i nepřímo ale vytrvale, nutí ?

Jaký máte ke svým prsům vztah vy? Uvažujete o změně?

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.