Neděle , 26 března 2023

Tesla Med-bed: Vše, co potřebujete vědět o léčivých lůžkách vyvinutých Teslou

Chcete obnovit svůj zdravotní stav a vést zdravý bezbolestný život? Zde je vestavěný systém umělé inteligence, který dokáže skenovat, diagnostikovat, spravovat a dokonce předcházet vzniku zdravotních problémů. A název tohoto systému se nazývá „medbed“ nebo „med bed“, který využívá technologii Nikoly Tesly.

Tato léčebná technologie založená na umělé inteligenci je skutečným zázrakem pokročilé medicíny a je prohlašována jako „sci-fi frekvenční medicíny budoucnosti“. Ptáte se proč? Tento článek podrobně popisuje význam, princip, přínosy, léčené stavy a délku léčby.

Co je Tesla medbed?

Technologie Tesla medbed je považována za budoucnost zdravotnictví, která pomáhá napravit váš celkový zdravotní stav. Generováním pole, které obnovuje energie životní síly nabízí lékařské lůžko přirozené a výkonné řešení pro podporu buněčné samoopravy. Tesla medbed generátory registrované FDA jsou tedy účinné, bezpečné a přírodní.

Tato med beds však nejsou elektrická zdravotnická lůžka. Jsou založena na kvantové technologii k léčení vašeho těla pomocí umělé inteligence.

Existují tři typy med beds:

 • Holografická med bed
 • Regenerační med bed
 • Omlazovací a regresivní med bed

Chtěli byste znát rozdíly mezi všemi těmito typy?

Potom čtěte dál a dozvíte o typech lékařských postelí.

Jak fungují Tesla Med beds?

Přenosné domácí lékařské zařízení s názvem Tesla med bed je postaveno na principech kvantového léčení a léčení křemíkovým krystalem. Tato inovativní kombinace pomáhá při poskytování přesné diagnózy detekcí nepatrných rozdílů v elektrických signálech vysílaných z jedné části těla do druhé.

Tesla Med bed fungují, když se dvě frekvence zarovnají do čtvercového tvaru vlny s 50procentním pracovním cyklem. Při používání umělé inteligence (UI) nemusíte volit průběh, volty nebo zesilovače. O to vše se postará UI.

Způsob působení Tesla Med bed zahrnuje následující tři kroky:

 • Skenování celého těla
 • Analýza případných zdravotních problémů. Menší energetický potenciál v buňkách vede ke zdravotním problémům.
 • Ošetření prostřednictvím frekvenčního vyzařování

Téměř stovky nemocí a stavů jsou zmapovány v databázi obsahující více než 10 000 unikátních frekvenčních vzorců. K analýze výsledků skenování se vytvoří několik algoritmů, které budou korelovány s existující databází, určí se příčina onemocnění a nakonec zajistí vhodná léčba.

Například pacienti s rakovinou mají vždy nízkoenergetické buňky nižší než 15 milivoltů. Medbed produkuje Tesla vlny, které by mohly výrazně zvýšit energetický potenciál tělesných buněk až o 70 milivoltů. Předpokládá se, že toto zvýšení energetického potenciálu léčí rakovinu a zabraňuje jejímu šíření do jiných oblastí vašeho těla.

Tato med beds připomínají CT skenovací zařízení nebo MRI přístroje, kde můžete jen ležet uvnitř a přijímat potenciální léčivou energii. Jednoduše řečeno, elektromagnetická energie přesně interaguje s cílem léčit. Tyto vlny nejen diagnostikují základní příčiny vašich problémů, ale také je přirozeně řeší.

Výhody Tesla Med beds

Teslova léčebná cívka je hlavní složkou medbed, která může významně snížit zánět a stres. Také čistí a detoxikuje vaše tělo zvýšením energie ve vašem těle. Použití přirozených Teslových frekvencí využívá energii životní síly ke zlepšení energetické hladiny a buněčné funkce, regeneraci končetin a také ke navrácení mládí.

Jak stárneme, není tak snadné se probudit osvěžujícím způsobem. K nabití těla i mysli potřebujete hluboký spánek. Vysoce kvalitní spánek může nabídnout úlevu od bolesti, zvýšit imunitu a zlepšit kognitivní funkce a paměť.

Při vstávání a odchodu z postele se nemusíte trápit. Díky Med bed se snadno vyhnete uklouznutím a pádům. Spánek ve správné poloze s horizontálními a vertikálními nastavitelnými funkcemi vám pomůže částečně se pozvednout a snadno dýchat. Možná nebudete ani chrápat. Překvapivé, že?

Mezi další výhody Tesla Med bed patří:

 • Podporuje krevní oběh, detoxikaci a příjem živin
 • Zvyšuje buněčnou hladinu ATP pro produkci energie
 • Podporuje přirozené hojení prostřednictvím buněčné opravy
 • Zvyšuje imunitu, kvalitu spánku a duševní soustředění
 • Působí jako antidepresivum tím, že uklidňuje nervy a emoce
 • Snižuje zánět
 • Řídí hladinu krevního tlaku

Stavy léčené Tesla Med beds

Lůžka Tesla Med mohou spravovat nebo léčit stavy, jako jsou:

 • Stárnutí
 • Oprava svalů a kostí
 • Alergie
 • Únava
 • Omlazení buněk
 • Opětovný růst končetin
 • Detoxikace těžkými kovy
 • Oprava DNA a RNA
 • Podporuje mír a klid
 • Duševní onemocnění, jako je deprese, úzkost, trauma, posttraumatická stresová porucha atd.

Více informací  o dalších stavech léčenými Med beds se dozvíte zde.

Průběh a délka léčby

V závislosti na stavu pacienta může léčba trvat od 30 minut do jedné hodiny. Jediné, co musíte udělat, je ležet na posteli. Během tohoto sezení se aktivuje energetické pole životní síly, které bude přirozeně energetizovat a napravovat buňky vašeho těla.

Obvykle čím více budete vystaveni energetickému poli životní síly, tím lepší bude váš stav. Obvykle lékaři doporučují 4-5 po sobě jdoucích sezení týdně.

Tato Tesla Med-beds registrovaná Úřadem pro potraviny a léčiva (FDA) třídy II jsou zaměřená na léčbu nemocí, jako je chronická bolest, cukrovka, rakovina, demence, mrtvice, Alzheimerova choroba atd.

Jak bylo uvedeno v článku průzkumu z roku 2018 zveřejněném v BMC Medical Informatics and Decision Making, med beds lze použít pro monitorování pacientů, poskytování péče a zároveň pacientům poskytnou lepší zdravotní stav.

Závěrečné myšlenky

Tesla Med bed, zkrátka, skenuje vaše tělo, diagnostikuje zdravotní problém a léčí jej. Proto se ukazuje jako účinná neinvazivní léčebná metoda pro podporu vašeho celkového zdraví a wellness.

Překlad: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: marketbusinessnews.com

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Jeden komentář

 1. lenka Konečná

  Dobrý den.Zní to skvěle o léčivém lůžku.Jen jsem nenašla,kde ho mají a jestli vůbec bude v česku.Děkuji lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.