Sobota , 1 dubna 2023

Tohle video musí vidět každý

Martin Kirschner.

Dr. Carrie Madej a redaktor ve spolupráci s dalšími vědci a lékaři odkrývají skutečnou pravdu o tom, co stojí za falešnou pandemii jménem Koronavirus.

Video, které otřáslo světem. Asi tak by se dalo nazvat video, kde jsou v jedné hodině seskupeny informace o tom, jak lékařům není dovoleno říkat svůj názor o Covid-19 a jsou jim odebíraná práva skutečně léčit lidi.

Stejně tak jsou ve videi informace o tom, co bude obsahovat vakcína proti Covid-19. Koronavirus není skutečný problém. Skutečný problém je to, že nás elity chtějí pomocí vakcín očipovat nanočásticemi a udělat z nás biologické roboty:

https://youtu.be/IswuzXeDnG4

Video ti kokoti z Youtube zase odstranili. Dávám jej znovu ke zhlédnutí zde

Pokud jsou lidé tak blbí, že chtějí ignorovat názory vědců a lékařů v tomto videi, tak by si nejspíš zasloužili takový osud. Nicméně pokud nechcete skončit, jako nějaké zombie, nebo dokonce umřít, tak je vaší povinností šířit toto video a říct co největšímu počtu lidí, jaký je skutečný účel celého kolosální podvodu jmenem Koronavirus.

Sdílet článek na sociálních sítích:

O Martin Kirschner

Dříve psal a publikoval články pro Epoch Times. Později se však rozhodl jít svou vlastní cestou a založil VIP Noviny, internetové noviny, které dál šíři poznání, pravdu a tradici.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.